15.12.2017 11:23:39 | Son Güncelleme

15 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumları astrolog İremSu'nun uzman değerlendirmeleri ile haberimizde. İremSu, sizler için burçları yorumladı ve bazı tavsiyelerde bulundu. Bakın bugün sizi neler bekliyor?

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar saat 15:15 ve 19:17 saatlerinde Venüs ve Merkür gezegenleri Kuzey düğümle görünüm oluşturacak. Geri hareketle örtüştüğü için, yeni tanıştığımız kişilere ve kurduğumuz ilişkilere dikkat edeceğiz.

KOÇ BURCUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar Cuma günümüz, üç önemli görünüm etkisinde başlıyor. Saat 15:15 ve 19:17 saatlerinde Venüs ve Merkür gezegenleri Kuzey düğümle görünüm oluşturacak.

BOĞA BURCUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler Cuma gününe, önemli üç görünümün etkisinde başlıyoruz. Saat 15:15 ve 19:17 saatlerinde Venüs ve Merkür gezegenleri Kuzey düğümle görünüm oluşturacak.

İKİZLER BURCUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler güne üç önemli görünüm damgasını vuruyor. Saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm ve saat 19:17 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, geri harekete rastladığı için, günlük hayattaki işlerimizin, ilişkilerimizin, kurulan bağlantıların dikkatli şekilde gözden geçirilmesi, incelenmesi şarttır.

YENGEÇ BURCUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar Cuma gününe, üç önemli görünüm etkisinde merhaba diyoruz. Saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm ve saat 19:17 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, geri hareket dönemine rastlıyor.

ASLAN BURCUNUN İÇİN TIKLAYIN

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar Cuma günümüz üç önemli enerji etkinliğinde başlıyor. Saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm ve saat 19:17 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, geri hareket dönemine denk geldiği için, aile hayatımızla ilgili konular üzerinde fazlasıyla durmamızı, hassas düşünmemizi ve kararlarımızı gözden geçirmemizi sağlıyor.

BAŞAK BURCUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TERAZİ BURCU

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Sevgili Teraziler Cuma gününe, üç önemli enerji etkisinde merhaba diyoruz. Saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm ve saat 19:17 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, geri hareket dönemine rastladığı için, ay sonuna kadar bir karar vermeden ve bir adım atılmadan önce enine boyuna gözden geçirilmelidir.

TERAZİ BURCUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler önemli üç görünüm etkisinde Cuma gününe adım atacağız. Saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm ve saat 19:17 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, geri hareket dönemine rastladığı için, maddi açıdan tabii ki dikkatli olmamız gerekiyor.

AKREP BURCUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

YAY BURCU

Sevgili Yaylar çok önemli üç önemli enerjinin etkisinde Cuma günümüz başlıyor. Saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm ve saat 19:17 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, geri hareketle örtüştüğü için, ay sonuna kadar kişisel olarak yanlış anlaşılmalara, tersliklere, yolunda gitmeyen, toparlanmayan işlere, gelişmelere neden olabilir.

YAY BURCUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar önemli üç önemli enerjinin etkisinde güne adım atıyoruz. Saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm ve saat 19:17 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, geri hareketle örtüştüğü için, sırlarımızı çok iyi korumamız lazım.

OĞLAK BURCUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar Cuma gününe, üç önemli enerjinin etkisinde merhaba diyoruz. Saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm ve saat 19:17 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, geri hareketle örtüşüyor.

KOVA BURCUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, gün boyunca etkili olacak üç önemli görünüm var. Bunların ilki, saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm arasında oluşacak. Mesleki konularda yeni bir adım atmak veya daha önce verilmiş bir kararı uygulamak pek kolay olmadığı için aceleci davranmayalım.

BALIK BURCUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

2018 YILINDA SİZLERİ NELERİN BEKLEDİĞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster