13.09.2014 09:23:05 | Son Güncelleme

3 çocuğunu da alıp kayıplara karıştı

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Büyükkarıştıran beldesinde bir kadın, 'çocukları hastaneye götüreceğim' diyerek, 3 çocuğunu da alıp kayıplara karıştı.

Edinilen bilgiye göre Seval Salman, 4 Eylül'de gece saat 04.00'te çocukları hastaneye götüreceğim diyerek 3 çocuğunu da alarak evden çıktı. Seval Salman'dan 10 yaşındaki kızı Dilara, 7 yaşındaki oğlu Arda ve 7 aylık bebeği Abdülhakim'i alarak evden hastaneye gideceğiz diye çıkmasından sonra haber alınamadı. Eşinin çocukları hastaneye götüreceğim bahanesiyle ayrıldığını belirten Mehmet Salman karısının eve dönmediğini fark edince hastaneyi kontrol etti. Eşinin ve çocuklarının hastaneye hiç gitmediğini öğrenen Salman jandarmaya haber verdi. Karısı ile problem yaşamadığını belirten Salman, eşinin çocukları alarak kayıplara karışmasına anlam veremediğini belirterek eşine ve çocuklarına kavuşmak için el broşürleri hazırladı.

Broşürleri Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli'de dağıttığını belirten Mehmet Salman, eşini ve çocuklarını görenlerin broşürdeki numaraya veya jandarmaya bilgi vermeleri çağrısında bulundu.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

8 gündür kayıp olan 4 kişiyle ilgili başlatılan arama çalışmaları devam ediyor. (İHA)

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster