17.09.2014 08:15:18 | Son Güncelleme

Altın Apple Watch 1200 Dolara satışta

Merakla beklenen yeni akıllı saatini geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtan Apple’ın altın Apple Watch’u 1200 dolara satışa sunacağı belirtiliyor.

Son dönemde hızla yükselen giyilebilir cihazlar alanına yönelen Amerikalı teknoloji devi Apple, bu alandaki ilk ürünü olan Apple Watch‘ı geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında iPhone 6′yla birlikte resmi olarak tanıtmıştı. Her zaman zirveye oynayan Apple’ın yeni akıllı saati şimdilik beklentilerin altın kalmış olsa da Apple, kullanıcıların yeni akıllı saati için yüksek ücretler ödemeye hazır olduğunu düşünüyor anlaşılan.

350 dolara satışa sunulacağı söylenen Apple Watch‘un fiyatı bir akıllı saat için yüksek bulunmuş olsa da, bu durum Apple’ın daha da pahalı bir versiyon hazırlamasını engelleyememiş gibi görünüyor. Apple’ın altın Apple Watch için hazırlıklara başladığı ve akıllı saatin bu versiyonunun 1.200 dolara satışa sunacağı belirtiliyor.

18 ayar altından yapılmış bir gövdeye sahip olacağı söylenen bu model, genel kullanıcı kitlesi için fazla pahalı olarak görülse de özellikle moda dünyasından ilgi görmesi bekleniyor. Apple‘ın akıllı saatini tanıttığı etkinliğe moda yazarlarını da davet etmiş olması, Amerikalı teknoloji devinin bu alanda da etkili olmak istediğini göstermişti.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Windows 9′daki Cortana Gün Yüzüne Çıktı

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster