17.09.2014 23:24:41 | Son Güncelleme

Antalya'da babanın kızına tecavüz ettiği iddiası

Kepez ilçesinde bir babanın, zihinsel engelli kızına tecavüz ettiği, doğan 3 bebeği gömdüğü iddiası üzerine yapılan kazıda, bulguya rastlanmadı.

Kepez Belediyesi işçileri, cumhuriyet savcısının talimatıyla, polis ekiplerinin gözetiminde Habipler Mahallesi'nde bebeklerin gömüldüğü iddia edilen evin bahçesinde, baba E.E'nin gösterdiği yerde kazma ve küreklerle kazı yaptı.

Polis ekipleri, babanın tarif ettiği bölgede bulguya rastlamayınca bahçenin tamamında araştırma yapmak için ekskavatör getirtti. İş makinesiyle yapılan yaklaşık iki saatlik çalışmada ceset bulunamadı.

Aramayı sonlandıran ekipler, kazı sırasında toprak altından çıkarılan çuval parçalarını incelemek üzere aldı.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Kepez'de yaşayan bir vatandaş, 155 Polis İmdat hattını arayarak, komşusu E.E'nin 20 yaşındaki zihinsel engelli kızına tecavüz ettiği ihbarında bulunmuştu. İhbar üzerine Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri eve giderek inceleme yapmış ve baba E.E. ile eşi C.E'yi gözaltına almıştı. Çiftin 3 çocuğu da ifadeleri alınmak üzere emniyete götürülmüştü.

İnşaatlarda boyacılık yapan 46 yaşındaki E.E'nin zihinsel engelli kızına tecavüz ettiği, doğan 3 bebeği gömdüğü iddiası üzerine kazı çalışması başlatılmıştı.

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster