20.08.2018 20:58:49 | Son Güncelleme

Batman'da kan donduran olay! Herkesin gözü önünde eşini defalarca bıçakladı

Batman kent merkezi Ahmet Arif Bulvarı üzerinde tartıştığı eşini defalarca bıçaklayarak öldüren kişi gözaltına alınırken, bıçaklanma anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Babası tarafından annesi öldürülen kız çocuğu ise korkudan market tezgahlarının arkasına saklandı.

Edinilen bilgilere göre, yaklaşık 4 aydan bu yana ayrı yaşayan ve boşanmak isteyen eşi ile tartışan Abdurrahman İ., herkesin gözü önünde Cahide İ.’yi (40) defalarca kez bıçakladı. Eşinden kaçarak bir markete sığınan Cahide İ. ve yanındaki kız çocuğunun arkasından markete giren Abdurrahman İ. kızının yanında eşini bıçak darbeleriyle yaraladı. Markette çalışan ve çevredeki vatandaşların müdahalesi ile cinnet getiren kocanın elinden kurtarılan Cahide İ. vücudunun çeşitli yerlerinden defalarca bıçaklandı.

KIZININ YANINDA ANNESİNİ BIÇAKLADI

Cinnet getirerek eşine saldıran Abdurrahman İ. kızının yanında annesine bıçakla saldırdı. Babasının bıçaklı saldırısından korkan kız çocuğu sığındığı marketin tezgahlarının arkasında saklandı. Market çalışanları ve çevredekilerin müdahale ederek elindeki bıçağı aldığı Abdurrahman İ. etkisiz hale getirildikten sonra kız çocuğu saklandığı tezgahın arkasından çıkarak yaralı olan annesinin yanına koştu.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ

Olay yerine çağrılan 112 acil sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan Cahide İ. Batman Bölge Devlet Hastanesine kaldırıldı. Bıçak darbelerinden birinin Cahide İ.’nin kalbineisabet ettiği ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

GÖZALTINA ALINDI

Eşini defalarca kez bıçaklayarak öldüren Abdurrahman İ. polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster