19.09.2014 15:27:02 | Son Güncelleme

Benzin pompasına yönelen ambulansı bariyer durdurdu

Aydın'ın İncirliova İlçesi'nde, trafik kazasında yaralanan kişiyi Aydın Devlet Hastanesi'ne götüren ambulans, kontrolden çıktı.

Yol kenarındaki akaryakıt istasyonuna yönelen ambulans, kaldırımı çevreleyen bariyerlerin yavaşlattığı ambulans güçlükle durabildi. Ambulansta bulunan kaza yaralısı çağrılan başka bir ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Kaza, bugün saat 12.30 sıralarında, Aydın- İzmir karayolu Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi karşısında meydana geldi. İncirliova'daki bir trafik kazasında yaralanan kişiyi, Aydın Devlet Hastanesi'ne götüren sağlık ekibinin içinde bulunduğu, 30 yaşındaki Murat Otur yönetimindeki 09 FF 112 plakalı ambulans, sürücünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu kontrolden çıktı. Yol kenarındaki akaryakıt istasyonuna yönelen ambulans kaldırımı çevreleyen bariyerlere takıldı, benzin pompalarına ilerlemeden durabildi. Herhangi bir sağlık görevlilerinin yara almadığı kazada, ambulansta hastaneye götürülen kaza yaralısı için başka bir ambulans çağrıldı. Ambulanstaki yaralı, çağrılan ambulansla Aydın Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Kaza ile ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

(DHA)

Yorumları göster