09.09.2014 21:29:27 | Son Güncelleme

Beykoz'da ağacın devrilme anı kamerada

Beykoz'da çay bahçesinde oturan 2 kadının yaşamını yitirdiği olayda, ağacın devrilme anı güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri'ndeki bir çay bahçesinde ağacın devrilmesi sonucu 2 kadının yaşamını yitirdiği, biri ağır 2 kişinin de yaralandığı olayın hemen ardından çekilen görüntüler ortaya çıktı.

Görüntülerde, üzerlerine ağaç devrilen kadınların başında insanlar telaş içinde yardım etmeye çalışıyor. Başka bir kadın ise, ağaç altında kalan kadının elini tutmuş gözyaşı döküyor. Ortalığın savaş alanına döndüğü dikkat çeken görüntülerde, hayatını kaybeden kadının başındaki insanlar ise telaş içinde yardım etmeye çalışıyor.

Devrilen ağaçtan dram çıktı

Olayda ölen 66 yaşındaki emekli öğretmen Ayfer Ayla Bulut'un kısa bir süre önce kızını, 6 ay önce de eşini kaybettiği ortaya çıktı.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri'ndeki bir çay bahçesinde ağacın devrilmesi sonucu 2 kadının hayatını kaybettiği olayın ardında dram çıktı.

Olayda ölen Ayfer Ayla Bulut'un (66) emekli öğretmen olduğu, kızını 2-3 hafta önce kanserden kaybettiği öğrenildi. Emekli öğretmenin eşinin de yaklaşık 6 ay önce vefat ettiği belirtildi. Yakınları, Ayfer Ayla Bulut'un kızının ölümünden sonra üzüntüden içine kapandığını, uzun süre sonra ilk kez sokağa çıktığını söylediler.

Olayda ölen Naime Hülya Bayrak'ın da 60 yaşında olduğu ve hayatını kaybeden 2 kadının olay sırasında çay bahçesinin sahibi Suzan Özpeynirci ve Ülfer Özer ile sohbet ettiği öğrenildi. (DHA)

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster