06.09.2014 09:55:02 | Son Güncelleme

Birlikte olduğu kadının eşi tarafından öldürüldü

46 yaşındaki Sedat Ceylan, bir süre birlikte olduğu öne sürülen kadının eşi Tuncay Çavran tarafından kalbinden bıçaklandı.

(DHA)- İZMİR'deki Konak Meydanı'nda müşteri bekleyen taksi şoförü, 46 yaşındaki Sedat Ceylan, bir süre birlikte olduğu öne sürülen kadının eşi Tuncay Çavran tarafından kalbinden bıçaklandı. Ağır yaralanan Sedat Ceylan, kaldırıldığı hastanede öldüi. Polis, Çavran'ı aramaya başladı.

Olay, gece yarısı Halil Rıfat Paşa Caddesi'ndeki Konak Meydanı'nda meydana geldi. Evli ve 4 çocuk babası taksi şoförü Sedat Ceylan, 35 T 7070 plakalı taksisinde müşteri beklediği sırada aracın açık camından içeriye uzanan bir erkek tarafından bıçaklandı. Ceylan, çevredekilerin dehşet içerisinde izlediği olay sırasındaaraçtan inip kendisini bıçaklayan kişinin arkasından gitmeye çalıştı. Yaklaşık 10 metre gidebilen Sedat Ceylan, kanlar içeresinde yere düştü. İhbar üzerine sevk edilen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahale ardından Sedat Ceylan hastaneye kaldırıldı. Kalbinden tek bıçak darbesiyle yaralanan Sedat Ceylan, müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Saldırgan, Konak Meydanı'ndaki kalabalığın arasında kayıplara karıştı. Polis ekipleri, yaptığı soruşturmada Ceylan'ı bıçaklayarak öldüren kişinin bir süre birlikte olduğu ve daha sonra ayrıldığı öne sürülen kadının eşi Tuncay Çavran olduğunu belirledi. Çavran'ın Ceylan'ı bir süre tehdit ettiği iddia edildi. Polis, Tuncay Çavran'ı yakalamak için harekete geçti. Olayı duyarak hastaneye gelen Sedat Ceylan'ın yakınları sinir krizi geçirdi. (DHA)

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster