10.09.2014 13:16:03 | Son Güncelleme

Bu fotoğraftan bir o kaldı

Beykoz'da ağaç devrilmesi sonucu ölen emekli öğretmenlerin cenazeleri, Adli Tıp Kurumu'ndan alındı.

İSTANBUL, (DHA) Olayda ölen Ayfer Ayla Aral'dan geriye kalanbir fotoğraf yürekleri burktu.Fotoğrafta Ayfer Ayla Aral'ın yanısıra 6 ay önce ölen eşi Haluk ile 3 hafta önce de kanserden ölen kızı Gökçe ve torunu Işık yer alıyor.6 ay içinde dedesi, anneannesi ve annesini kaybeden Işık için en değerli o fotoğraf.

Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri'ndeki bir çay bahçesinde ağacın devrilmesi sonucu hayatını kaybeden emekli öğretmenler Ayfer Ayla Aral (66) ve Naime Hülya Bayrak'ın (60) cenazeleri İstanbul Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemenin ardından yakınları tarafından teslim alındı. Aral ve Bayrak'ın amca kızları olduğu öğrenildi.

Ayfer Ayla Aral'ın cenazesi Zincirlikuyu Camii'nde, Naime Hülya Bayrak'ın Karacaahmet Şehitlik Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecekleri öğrenildi.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

AİLE FOTOĞRAFINDAN BİR TEK TORUNLARI KALDI

Olayda ölen Ayfer Ayla Aral'dan geriye kalan bir fotoğraf yürekleri buruktu.Fotoğrafta Ayfer Ayla Aral'ın yanı sıra 6 ay önce ölen eşi Haluk, 3 hafta önce de kanserden ölen kızı Gökçe ve torunu Işık yer alıyor. 6 ay içinde dedesi, anneannesi ve annesini kaybeden Işık'ın bir ömür boyu saklayacağı en değerli o fotoğraf.

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster