04.09.2014 16:25:01 | Son Güncelleme

Cinayet şüphelisi vicdan azabıyla kendini TIR'ın altına attı

İki hafta önce tartıştığı 80 yaşındaki İdris Gündoğdu'yu tabancayla öldürüp kaçan 70 yaşındaki Yusuf K., yaşadığı vicdan azabı nedeniyle kendini TIR'ın altına atarak ölmek istedi.

ÇARŞAMBA(Samsun),(DHA)- Çarşamba ilçesi Güldere Mahallesi'nde 22 Ağustos günü cami önünde meydana gelen olayda, tarla ve parke taşı meselesi yüzünden İdris Gündoğdu ile Yusuf K. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Yusuf K., tabancayla ateş ederek Gündoğdu'yu öldürüp kayıplara karıştı. Dün akşam Ordu’nun Ünye ilçesinde bir TIR'ın çarptığı Yusuf K. hastaneye kaldırıldı. Hastane polisi kimlik bilgilerinden Yusuf K.'nın arandığını anlayınca Çarşamba İlçe Jandarması'na haber verdi. Bunun üzerine hastaneye giden jandarma TIR'ın çarpması sonucu kafasından ve kolundan hafif şekilde yaralanan şüpheliyi gözaltına aldı.

VİCDANIMDAN KAÇAMADIM

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Yusuf K., ifadesinde işlediği cinayetten dolayı çok pişman olduğunu belirterek, "Bir kişiyi öldürmenin verdiği vicdan rahatsızlığından kaçamadım. Kendimi öldürmek için yoldan geçen TIR'ın önüne atladım. Ama şoför frene basıp durunca hafif şekilde yaralandım ölmedim. Çok pişmanım" diye konuştu. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster