13.09.2014 12:58:02 | Son Güncelleme

D-100'de araba içinde koyunlarla yolculuk

Maltepe'de, Ozan Hasna, hayvan pazarından aldığı adaklık koyunları arabanın arka koltuğunda taşıdı. D-100 Karayolu'nda seyir halindeki arabanın camından dışarı bakan koyunlar ilginç görüntü oluşturdu.

Maltepe D-100 Karayolu'nda öğlen saatlerinde seyir halindeki bir arabanın içindeki koyunlar dikkat çekti. Arka koltuk ve bagaj kısmında bulunan 10 koyun yol boyunca camdan dışarıyı seyrederek yolculuk etti. Sürücü Ozan Hasna, yol boyunca görenlerin el salladığını söyledi.

Sürücü Ozan Hasna, hayvan pazarından aldığı koyunları İçerenköy'de kendisine ait kurban satış merkezine götürdüğünü belirtti. Güzel, adaklık koyunlarla yolculuğunu şöyle anlattı: "Şimdiye kadar 20-30 koyun aldığım için kamyonlarla taşıyordum. Ancak bu aralar işler kötü 10 tane alabildim. Onun için de bu arabanın içinde taşımayı tercih ettim. Arka koltukları yatırıp koyunları arabaya doldurdum. Benimde ilgimi çekiyor böyle gitmek. Güle güle gidiyorum. Yol boyunca görenler el sallıyor. Çok karşılaştığım şeyler bunlar.” (DHA)

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster