17.09.2014 08:58:15 | Son Güncelleme

Dükkanını "üzerine" mühürlediler

Konya'da çalıştığı iş yerinde uyuya kalan kişi, kapalı çarşının üzerine mühürlenmesi sonucu 5 saat mahsur kaldığı yerden zabıta ekiplerince kurtarıldı.

İddialara göre İbrahim İş, merkez Selçuklu ilçesi Bosna Hersek Mahallesi'nde sosyete pazarı olarak bilinen konfeksiyon ve ayakkabı ürünlerinin satıldığı kapalı çarşıya malzemelerini bırakmak için geldi.

Eşyalarını içeri taşıdıktan sonra yorulan İbrahim İş, dinlenmek için yattığı yerde uyuya kaldı. Bu sırada Selçuklu Belediyesi Zabıta Ekipleri ruhsatsız olduğu gerekçesiyle çarşıyı mühürledi.

Bir süre dinlendikten sonra uyanan İbrahim İş, çarşıdan çıkmak için kapıya yöneldiğinde gördükleri karşısında şaşkına döndü. Kapının mühürlenmiş olduğunu gören İbrahim İş, avukatını arayarak yardım istedi. Dükkan sahibi, içeride yaklaşık 5 saat kaldıktan sonra yine zabıta ekipleri tarafından çıkarıldı.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

İbrahim İş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kapalı çarşıda esnaf olduğunu söyledi.

Cuma günü çarşının açılacağını belirten İş, "Malzemeleri getirdim. Yoldan geldiğim için yorgundum. Yattım uyudum. Kalktığımda dükkanın üzerime mühürlendiğini gördüm" dedi. (AA)

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster