20.05.2018 16:47:31 | Son Güncelleme

Emekli Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok: Cumhurbaşkanını uyarıyorum sonun başlangıcındayız

Emekli Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok'tan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a FETÖ uyarısı geldi. FETÖ ile mücadelede öne çıkan isimlerden biri olan Üçok, 'Cumhurbaşkanını uyarıyorum sonun başlangıcındayız' dedi.

FETÖ’yle mücadelede öne çıkan isimlerden emekli Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a uyarıda bulundu.

“FETÖ ile mücadelede gelinen aşama tam bir hayal kırıklığıdır” diyen Ahmet Zeki Üçok, “En samimi duygularımla sayın Cumhurbaşkanını uyarıyorum, her gün TSK'de yüzlerce terör örgütü üyesi tutuklanırken, diğer kurumlarda ve Bakanlıklar'da tek bir FETÖ üyesinin tespit edilemiyor olması sonun başlangıcıdır” ifadelerini kullandı.

İşte o mesaj:

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Ahmet Zeki Üçok, sosyal medyadan paylaştığı mesajlarında bir de liste yayınladı. Üçok, listeye ilişkin “Sn Cumhurbaşkanı FETÖ ile kimler mücadele ediyor diye dönüp arkasına baktığında, sadece 150 civarında savcı ve 1500 civarında polis görecektir. Bakanlıklar ve kamu kurumlarındaki FETÖ ile mücadelenin içler acısı hali başta Cumhurbaşkanı olmak üzere tüm halkımızın dikkatine sunulur” notunu düştü.

Yorumları göster