05.09.2014 10:19:14 | Son Güncelleme

Eşiyle tartışıp kendini odaya kapatan ingiliz ölü bulundu

Muğla'nın Marmaris ilçesinde engelli karısıyla kavga ederek kendini yatak odasına kapatan İngiliz, 3 gün sonra ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre 10 yıldır İçmeler'de yaşayan 30 yıllık evli David -Michlee Spence (48) çifti akşam evde oldukları saatte tartışmaya başladı. David Spence (45), ayaklarından rahatsız olan ve tekerlekli sandalye ile hareket edebilen karısı Michlee'ye, "Sana bakmaktan bıktım. İntihar edeceğim" diyerek kendini evin yatak odasına kapattı. Kavga sırasında birbirine darılan çiftten Michlee (54), 3 gün boyunca kocasının olduğu odaya girmedi, 3. gün yatak odasından koku gelmesi üzerine kapıyı açınca kocasını ağzından kan gelmiş halde ölü buldu. Michlee'nin ihbarıyla olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, astım hastası olan David Spence'nin öldüğünü tespit etti. Ölümü şüpheli bulunan, vücudunda darp izine rastlanmayan Spence'nin yanında sadece astım ilaçları bulundu. Spence'nin cesedi, otopsi için Muğla Yerkesik Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Michlee Spence ise polise verdiği ifadede, "Yaklaşık 10 yıldır burada yaşıyoruz. Ayaklarımdan rahatsız olduğum için eşimin yardımıyla hareket edebiliyorum ve tekerlekli sandalye kullanıyorum. Kavga günü benden bıktığını, artık bakmak istemediğin ve intihar edeceğini söyledi. Daha sonra yatak odasına gitti. Dargın olduğumuz için odaya girmedim. Kokular gelince gidip baktığımda öldüğünü gördüm. İntihar ettiğini düşünüyorum ama nasıl yaptığını bilmiyorum” diye konuştu.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. (İHA)

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster