2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel Haberleri

"Teröristlerin gözüyle Metin Temel Paşa'ya bakanlardan ülkeye yarar gelmez"
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu: - "Gafil, bu millet sana onu söktürmez. Teröristlerin gözüyle Metin Temel Paşa'ya bakan insanlardan bu ülkeye yarar gelmez. Ben eminim ki teröristler onun apoletlerini sökmek ister. Sen necisin, sen kimsin" - "Bizim köklerimiz 2 bin yıl öncesine gidiyor. Türkiye'yi bunlar idare edemez, açık ve net. Bunlarda bu kapasite yok. Bu ruh yok, bu cesaret de yok. Adam projeleri durduracağından bahsediyor. İnanılır gibi değil"
Yayın Tarihi: 03-06-2018 19:16
AK Parti'nin Konya mitingi
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (3) - "Muharrem İnce, millet sana Metin Temel Paşa'nın apoletlerini sökecek fırsatı hiçbir zaman vermez ama seni o sandığa öyle bir gömer ki çok hevesli olduğun CHP Genel Başkanlığı yarışına katılacak yüzün dahi kalmaz" - "Malatya'ya gittiğimde, Türkiye Esnaf Sanatkarlar Odası orada bir iftar verdi. Malatya'da şahsımın bulunduğu bu iftar sofrasına İkinci Ordu Komutanımızın katılmasından beyefendi rahatsız olmuş. Nasıl olur da oraya katılırmış. Haddini öyle aşıyor ki Metin Temel Paşamızın apoletlerini söküp emekli edeceğini söyleyecek kadar muvazeneyi kaybediyor" - "Kahraman askerlerimiz, Metin Paşa ile birlikte Özgür Suriye Ordusu'ndaki kardeşlerimiz, teröristlerden 4 bin 500'ünü imha ederek Afrin'e girdi mi? Bu kahraman askerlerimizin başında da Metin Temel Paşamız var mıydı? İşte bütün mesele bu. Kendi akıllarınca onun intikamını alıyorlar" - "Ülkenin ve milletin hayrına ağızlarından tek bir söz söylemeyenler, baktılar ki bize diş geçiremiyorlar şimdi terörle mücadele kahramanlarımıza saldırıyorlar"
Yayın Tarihi: 02-06-2018 17:38
Hakkari'de şehit aileleri ve gaziler için iftar
Vali Cüneyit Orhan Toprak: - "İstanbul'daki vatandaşımız ne kadar rahatsa, huzurluysa buradaki vatandaşımız da o kadar rahat, o kadar huzurlu olacak"
Yayın Tarihi: 29-05-2018 00:41
Suriye'de terörden arındırılan bölgelere insani yardım
TSK ve AFAD iş birliğiyle Afrin'de terörden arındırılan 35 köyde insani yardım malzemesi dağıtıldı
Yayın Tarihi: 20-03-2018 21:45