Antalya Haberleri

"Tankın önünde eğilmeyenlerin zilletin önünde eğilmesini beklemek ahmaklıktır"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: (1) - "Tankın önünde eğilmeyen bir milletin zilletin önünde eğilmesini beklemek tam bir şuursuzluk, tam bir ahmaklıktır" - "2023 yılına nasıl bir siyasi atmosferde gireceğimizi bu seçim tayin edecektir. Türkiye'nin oyalanmaya hali yoktur, kısır tartışmalara harcayacak vakti de kalmamıştır. Yeni hükümet sisteminin tüm kurum ve kurallarıyla yerleşmesi ve güçlü Türkiye hedefine ulaşılması kaçınılmaz bir görev olarak önümüzdedir"
Yayın Tarihi: 20-03-2019 19:22
Antalya'da terör operasyonu
HDP Kemer belediye meclis üyesi adayı gözaltına alındı
Yayın Tarihi: 20-03-2019 18:36
Antalya'da uyuşturucu operasyonu
Uyuşturucu operasyonunda yabancı uyruklu 2 kişi tutuklandı
Yayın Tarihi: 20-03-2019 17:21
"Türkiye'nin karşısında puslu bir ittifak kurulmuştur"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: (1) - "PKK'nın siyasi uzantıları belediyeler üzerinden Türk milleti ile hesaplaşma niyetine sabitlenmiştir. Kandil talimatını vermiş, CHP uygulamaya geçmiş İP refakatçi olmuştur. Türkiye'nin karşısında puslu bir ittifak kurulmuştur" - "Hedefleri Ankara ve İstanbul'da HDP'siz, PKK'sız hareket edemeyecek belediye başkanlarını iş başına getirmektir" - "PKK, İstanbul'u yönetme arayışına girmiştir. Pensilvanya cumhurun iradesine göz dikmiş, istiklal ve istikbalimizi gölgeleme amacına girmiştir. Her şeyi görüyor, hepsini biliyorsunuz. Yalan, zilletin ruhuna işlemiştir" - "Türkiye hazımsızlığı zilletin iliklerine kadar nüfus etmiştir. HDP aşkı, CHP ve İP'i esir almış istikametlerini uçuruma doğru çevirmiştir. YPG/PKK sempatisi bunların iradelerini harap etmiş, hezimete uğratmıştır"
Yayın Tarihi: 20-03-2019 15:30
Millet İttifakı'nın Antalya mitingi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: - "Eğer milli Kurtuluş Savaşı'nı hep birlikte verdiysek, ayrım yapmadan hep birlikte bayrağımız, vatanımız için mücadele ettiysek, şimdi demokrasi anlamında aynı mücadele içindeyiz. Hiç kimsenin önünde diz çökmeyeceğiz baskılara 'evet' demeyeceğiz" - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: - "17 yıl boyunca büyük bir imkan tanıdınız. 'Muhtar olmaz', dediler, siz başbakan yaptınız. Başbakanlık yetmedi, Cumhurbaşkanı yaptınız. Cumhurbaşkanlığı yetmedi, başkan yaptınız. Hani 24 Haziran'dan sonra, hani her şey uçacaktı, ne oldu?
Yayın Tarihi: 19-03-2019 17:17
Antalya'daki trafik kazası davasında karar
Kullandığı otomobilin refüje çarpması sonucu bir kişinin öldüğü kazayla ilgili yargılanan sanık, 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı
Yayın Tarihi: 19-03-2019 17:15
'Karımı öldürdüm, gidin evden alın!' Korkunç sözler
Antalya'da bir süredir ayrı yaşadığı eşi Nihal Işıldar'ı (37) başına tabancayla ateş edip öldüren Özcan Işıldar (46), polisi arayıp "Karımı öldürdüm, gidin evden alın" dedi. Polis, kaçan Işıldar'ı arıyor.
Yayın Tarihi: 19-03-2019 16:40
Tazı Kanyonu'nda 'en güzel poz' tehlikesi
2018'de en çok ziyaret edilen şehirler açıklandı
İçişleri Bakanı Soylu Demre'de
Süleyman Soylu: (2) - "299 HDP'li ve PKK'lıyı CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi listelerinden kendi belediye meclis üyelerine yazdılar. Beraber paylaştıkları belediye başkanlıkları hariç. Ne yapacaklar biliyor musunuz? Türkiye'ye yeni bir fitne tohumu ekmeye çalışacaklar" - "Eğer biz 31 Mart'ta bir zafiyete uğrarsak Doğu ve Güneydoğu'yu iyi bilen bir kardeşiniz olarak söylüyorum. 1 Nisan'da bunlar 6 yaşındaki çocukların ellerine taşları verirler, valileri, kaymakamları sokağa çıkartmazlar" - "Sadece terör örgütleri değil, bu uyuşturucu satıcıları ve patronlarını da yerin 7 kat dibine gömmezsek hem Allah hem de millet hesabını sorsun"
Yayın Tarihi: 19-03-2019 03:40
İçişleri Bakanı Soylu Demre'de
Süleyman Soylu: (1) -"Yıllarca bir vesayet sistemiyle yönettiler. İstediklerini indirdiler, istediklerini bindirmeye çalıştılar. Şimdi millet 50 gramlık oy pusulası ile hükümet sistemini değiştirdi. Bakın önümüzdeki 4,5 yıl seçim olmayacak Türkiye'de. Tam 50 yıl sonra ilk kez böyle bir şey gerçekleşecek" - "Tarihe bir not bıraktı Recep Tayyip Erdoğan. Bu kararları Tayyip Erdoğan verdi. Sizin 50 gramlık oy pusulanızın vermiş olduğu irade ve güçle verdi. Hem Irak'ın kuzeyinde devlet kurdurmadı hem de Afrin’den terörün kökünü kazıdı ve bütün dünyaya dedi ki (Ey dünya size Türkiye olarak sesleniyoruz. Bizim coğrafyamızda bize rağmen kimseye oyun kurdurmayız)" -"Bu ülkede darbeler yapıldı. Her 10 yılda bir bizi korkutmak için yüzde 8 binlik gecelik faizler oldu. Değerlerimize, törelerimize saldırdılar" -"HDP denilen parti 7 Haziran’da yüzde 13 oy aldı ama durmadılar. Doğu ve Güneydoğu'yu yaktılar. Camileri, okulları, spor salonlarını, kütüphaneleri, Siirt Hastanesini yaktılar. 25 bin evi tarumar ettiler. İnsanlar orada yaşayamaz oldu. Hiç düşmediler bu ülkenin yakasından"
Yayın Tarihi: 19-03-2019 03:17
İçişleri Bakanı Soylu Alanya'da
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: - "Şimdi Tayyip Erdoğan'ın ayağına topu verinde şu Kılıçdaroğlu'nun kalesinin bir doksanına, bir de çatalına çatsın. Şu zillet ittifakının ne olduğunu göstersin. Türkiye huzurunu bulsun. Türkiye ilerlemesini yükselmesini bulsun" - "Bir devrim daha gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz devrimler açık ve net. Bunu da Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye gerçekleştirdi. Terörün, istismar ettiği bir alanı daha kapattık. Doğu ve Güneydoğu'nun ilçelerinin batıdaki ilçelerden hiç bir eksiği yok. Hatta bazılarında fazlalığı bile vardır"
Yayın Tarihi: 19-03-2019 00:51
GÜNCELLEME - Antalya'daki silahlı kavga
Serik ilçesinde 2 kişinin öldüğü, bir kişinin yaralandığı olayla ilgili adliyeye sevk edilen 8 şüpheliden biri tutuklandı ADLİ SÜREÇ EKLENDİ
Yayın Tarihi: 18-03-2019 19:42
Antalya'da ATM dolandırıcılığına tutuklama
Antalya'da ATM dolandırıcılığına tutuklama
Yayın Tarihi: 18-03-2019 19:36
Antalya'da uyuşturucu operasyonu
Antalya'da uyuşturucu operasyonu
Yayın Tarihi: 18-03-2019 19:33
Öykü Arin'e sürpriz doğum günü
İlik nakli bekleyen Öykü Arin Yazıcı için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı
Yayın Tarihi: 18-03-2019 17:27
Antalya'daki silahlı kavga
Serik ilçesinde 2 kişinin öldüğü, bir kişinin ağır yaralandığı olayla ilgili gözaltına alınan 8 şüpheli adliyeye sevk edildi
Yayın Tarihi: 18-03-2019 16:50
"Gazinocu cinayeti" davasında sanığa müebbet hapis
Antalya'da gazino işleten İskender Doğan'ın öldürülmesiyle ilgili daha önce 13 yıl 30 gün hapis cezası alan sanık, yeniden yapılan yargılamada cinayeti azmettirmekten müebbet hapse mahkum oldu
Yayın Tarihi: 18-03-2019 15:21