araba Haberleri

Patlama sesiyle uyandılar! Gerçek dışarı çıkınca ortaya çıktı
Öğrenciler topladıkları kapaklarla engellileri güldürdü
Kahramanmaraş'ta ilkokul öğrencileri, 1 milyon mavi kapak toplayarak 10 engelliyi tekerlekli sandalyeye kavuşturdu
Yayın Tarihi: 20-03-2019 19:32
"Yangınımıza bir damla su olmalarını bekliyoruz"
Aydın'ın Söke ilçesinde, yanan otomobilden annesinin son anda kurtardığı ancak yüzü ve vücudunun bir bölümü yanan 4 yaşındaki Halil Geyik'in ailesi, doku nakli için gereken yaklaşık 200 bin liranın karşılanması amacıyla yardım kampanyası başlattı - Anne Halime Geyik: - "Tek isteğim oğlumun eski günlerine geri dönmesi. Yangınımıza bir damla su olmalarını bekliyoruz. Şu anda dışarı çıkamıyor. Ameliyat olursa güneşe çıkıp parklarda oynayabilecek"
Yayın Tarihi: 19-03-2019 11:03
Şehit oğullarının hatırasını özel odada yaşatıyorlar
Van'da 2014'te teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit düşen Teğmen Emre As'ın Tokat'ın Zile ilçesinde yaşayan ailesi, evlerinin bir odasını oğullarının eşyalarına ayırdı - Odadaki özel eşyalar arasında, şehit As'ın küçükken teyzesinin hediye ettiği ve çok sevdiği oyuncak arabası da bulunuyor - Anne Meliha As: - "Odada Emre'nin kişisel eşyaları var. Kokusu gitmesin diye eşyalarını hiç yıkamadım"
Yayın Tarihi: 10-03-2019 12:06
Hurda araçtan kardeşi için "üstü açık römork" yaptı
Kayserili bir motor ustası, kardeşinin hayali olan üstü açık arabayı alamayınca kendi imkanlarıyla hurda bir aracı üstü açık römork haline getirdi - Motor ustası Burak Köker: - "Kardeşim uzun zamandır benden üstü açık bir araba istiyordu ama böyle bir araba alacak kadar param hiç olmadı. Ben de kardeşimin isteğini yerine getirebilmek için böyle bir şey düşündüm. Kardeşimin mutluluğu benim için her şeyden önemli"
Yayın Tarihi: 10-03-2019 11:03
Her şey saniyeler içinde yaşandı! Eminönü'ndeki korkunç anlar
"Oturduğumuz binalara arabalarımız kadar önem vermeliyiz"
AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu: - "Oturduğumuz binalara en azından arabalarımıza verdiğimiz kadar önem vermemiz gerekiyor" - "Bugüne kadar 11 milyondan daha fazla vatandaşımıza afet eğitimini ulaştırdık" - "(Kurumların depremlerin büyüklüklerini farklı açıklaması) Buradaki farklılıklar, teknik olarak ölçümlerden, istasyonların konumları ve etkilenmesinden meydana gelen farklılıklar. Buradaki birkaç puanlık farktan öte bizim için depremin yıkıcı etkisi önemli"
Yayın Tarihi: 07-03-2019 11:10
Şeyhin akılalmaz araçları
Malezya'dan uçan otomobil planı
Malezya, üçüncü yerli otomobil projesinin ardından ilk uçan otomobilini de üretmeyi planladığını açıkladı
Yayın Tarihi: 28-02-2019 06:58
Karadeniz inadı bunu da yaptırdı! İpi çekince gidiyor ama...
Sesi duyan arabanın yanına koştu! Herkes seferber oldu
Siirt'in Kurtalan ilçesinde otomobilin çarptığı köpek, aracın altında sıkıştı. Sürücüsünün yaralanmaması için hareket ettirmediği otomobilin altındaki köpek, çevrede toplananların aracı elleriyle kaldırmasıyla kurtuldu.
Yayın Tarihi: 18-02-2019 15:39
Araçtan inenlerin sayısı polisi bile şaşırttı
Bitlis'te ev ve araçlar kara gömüldü
Kent merkezindeki tek katlı ev ve araçların üzeri karla kaplandı
Yayın Tarihi: 10-01-2019 16:41
Ne satmaya, ne de atmaya kıydı! Bakın çözümü nerede buldu?
"Oyun kuşları" araba fiyatına satılıyor
Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Türkiye'nin birçok yerinden gelen güvercin meraklılarının katıldığı mezatta, oyun kuşları araba fiyatına alıcı buluyor - Bolvadin Güvercin Sevenler Derneği Başkanı Ziya Tüfekci: - "Mezatımızda genellikle Konya, Kırıkkale, Ankara, Eskişehir, Kütahya, Uşak ve İzmir'den gelen dostlarımız oluyor. Yine Afyonkarahisar ve bütün ilçelerinden gelen arkadaşlarımız var. Mezata katılan dostlarımızın yanı sıra 'Çukur'un adını duyan ve merak edenler de geliyor" - Mezatta 55 bin liralık otomobiline 15 bin lira ekleyip bir çift oyun kuşu satın alan Mevlüt Albayrak: - "Açık artırmadaki güvercinleri iki haftadır takip diyordum. Almak bugüne nasip oldu"
Yayın Tarihi: 12-12-2018 11:57
İşte Putin'in tekerlekli sığınağı! Araplar gözünü alamadı
Tuzla'da araç içinde ceset
Tuzla'da araç içinde ceset
Yayın Tarihi: 21-11-2018 12:40
Olay sözler: Seyir halinde daha fazla seks yapılacak!
Yeni bir araştırmaya göre, yakın bir gelecekte hayatımıza girecek olan sürücüsüz araçlar, insanların cinsel ilişkilerini de derinden etkileyecek ve araçlarda seyir halindeyken daha fazla seks yapılacak.
Yayın Tarihi: 18-11-2018 13:19
5 yaşındaki çocuğa lüks araba hediye etti