burç yorumları Haberleri

Ay ve Plüton arasında olumlu açı!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 12 Temmuz Cuma için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay'ın Plüton ile olumlu bir açıya gireceği bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 8-14 haftalık burç yorumları, Temmuz ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumlar...
Yayın Tarihi: 12-07-2019 08:34
Ay ve Venüs arasında olumlu açı!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 11 Temmuz Perşembe için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay'ın Venüs ile olumlu bir açı gerçekleştirdiği bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 8-14 haftalık burç yorumları, Temmuz ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumlar...
Yayın Tarihi: 11-07-2019 08:40
Ay, Merkür ve Mars ile gergin açılara giriyor!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 10 Temmuz Çarşamba için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay'ın Merkür ve Mars ile ter açılara girdiği bulunduğu bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 8-14 haftalık burç yorumları, Temmuz ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları.
Yayın Tarihi: 10-07-2019 15:31
Ay, Güneş ve Satürn ile gergin açılara giriyor!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 9 Temmuz Salı için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay'ın Güneş ve Satürn ile sert temaslarda bulunduğu bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 8-14 haftalık burç yorumları, Temmuz ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları.
Yayın Tarihi: 09-07-2019 08:42
Ay, Terazi burcuna giriyor!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 8 Temmuz Pazartesi için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay'ın Terazi burcuna geçtiği bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, Temmuz ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları.
Yayın Tarihi: 08-07-2019 09:36
Ay ve Uranüs temasında sürprisz gelişmeler!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 28 Haziran Cuma için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay ve Uranüs'ün temasta olduğu bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 24 -30 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları.
Yayın Tarihi: 28-06-2019 09:41
Ay ve Merkür arasında gerilim!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 27 Haziran Perşembe için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay ve Jüpiter arasında sert temasın olduğu bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 24 -30 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları.
Yayın Tarihi: 27-06-2019 10:53
Ay ve Jüpiter arasında pozitif temas!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 26 Haziran Çarşamba için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay ve Jüpiter arasında pozitif temasın olduğu bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 24 -30 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları.
Yayın Tarihi: 26-06-2019 08:53
Ay, Koç burcuna giriş yaptı!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 25 Haziran Salı için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay'ın Koç burcuna giriş yaptığı bugün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 24 -30 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları.
Yayın Tarihi: 25-06-2019 09:19
Venüs ile Neptün arasında sorunlu temas!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 23 Haziran Pazar için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Venüs ile Neptün arasında sorunlu temasın olduğu bugün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 24 -30 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları..
Yayın Tarihi: 24-06-2019 09:44
Ay, balık burcunda ilerliyor!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 23 Haziran Pazar için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay'ın Balıkburcunda ilerlediği bugün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 17 - 23 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları..
Yayın Tarihi: 23-06-2019 10:06
Ay, kova burcunda ilerliyor!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 20 Haziran Perşembe için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay'ın Kova burcunda ilerlediği bugün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 17 - 23 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları..
Yayın Tarihi: 21-06-2019 08:48
Ay, Kova burcuna giriyor!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 20 Haziran Perşembe için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay'ın Kova burcuna gireceği bugün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 17 - 23 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları..
Yayın Tarihi: 20-06-2019 08:49
Ay'ın zıt açılarına dikkat!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 19 Haziran Çarşamba için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay karşıtlıklar yarattığı bugün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 17 - 23 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları..
Yayın Tarihi: 19-06-2019 09:04
Ay ve Neptün arasında olumlu açı!
Burcunuzda sizi neler bekliyor? 18 Haziran Salı için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay ve Neptüm arasında güzel bir açının olduğu bugün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 17 - 23 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları..
Yayın Tarihi: 18-06-2019 09:31
Yeni haftada Dolunay etkisi!
17 Haziran Pazartesi için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Dolunay'ın etkili olacağı yeni haftanın ilk günü için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 17 - 23 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları..
Yayın Tarihi: 17-06-2019 09:28
Ay, Akrep burcuna ilerliyor!
14 Haziran Cuma için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay'ın Akrep burcunda hareket ettiği bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 10 - 16 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları...
Yayın Tarihi: 14-06-2019 08:49
Ay, Akrep burcuna giriyor!
13 Haziran Perşembe için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Ay'ın Akrep burcuna giriş yaptığı bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 10 - 16 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları...
Yayın Tarihi: 13-06-2019 08:46
Ay, Satürn ve Mars arasında sert açılar!
12 Haziran Çarşamba için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Boşluktaki Ay'ın Satürn ve Mars ile gerginliği olacağı bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 10 - 16 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları...
Yayın Tarihi: 12-06-2019 08:41
Ay, Terazi burcuna giriyor!
11 Haziran Salı için günlük burç yorumları ile Haziran ayı burç yorumları yayında. Boşluktaki Ay'ın Terazi burcuna giriş yaptığı bu gün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar. İşte günlük burç yorumları, 10 - 16 Haziran haftalık burç yorumları, Haziran ayı burç yorumları, 2019 yılı burç yorumları...
Yayın Tarihi: 11-06-2019 08:52