Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan TBMM'de
Erdoğan, TBMM'nin açılışının 99. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Genel Kurul özel oturumunu izlemek üzere Meclis'e geldi
Yayın Tarihi: 23-04-2019 14:11
Erdoğan'dan şehit ailelerine başsağlığı telgrafı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari'nin Çukurca ilçesinde şehit olan piyade sözleşmeli erler Erhan Çiyapul, Şevket Çetin, Yener Kırıkcı ve Murat Şahin'in ailelerine başsağlığı telgrafı gönderdi
Yayın Tarihi: 22-04-2019 14:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 23 Nisan mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha büyük, daha güçlü, daha zengin, daha istikrarlı bir Türkiye’de yaşamaları için milletimizden aldığımız güçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz" - "En büyük arzumuz, çocuklarımıza ve gençlerimize çok daha parlak yarınlar hazırlayabilmektir"
Yayın Tarihi: 22-04-2019 14:04
Hakkari'nin kurtuluş yıl dönümü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakkari'nin kurtuluş yıl dönümünü dolayısıyla Vali İdris Akbıyık ve Belediye Başkanı Cihan Karaman'a bir tebrik telgrafı gönderdi
Yayın Tarihi: 22-04-2019 11:51
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sri Lanka açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "Bu barbarca saldırı, terörün her türüyle kararlı bir mücadelenin gereğini bir kez daha ortaya koymuştur" - "İnsanlığın ve küresel barışın ortak düşmanı olan teröre karşı Sri Lanka ile dayanışma içinde olacağımızı ifade ediyorum"
Yayın Tarihi: 21-04-2019 11:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sri Lanka'daki terör saldırılarını kınadı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "Sri Lanka'da Paskalya Bayramı'na denk getirilen terör saldırılarını şiddetle kınıyorum. Bu saldırı tüm insanlığa karşı yapılmıştır"
Yayın Tarihi: 21-04-2019 11:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla sohbet etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla sohbet etti
Yayın Tarihi: 20-04-2019 23:33
Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri, ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi
Yayın Tarihi: 20-04-2019 17:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kandil mesajı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "Berat gecesinin, milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için kurtuluşa ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum"
Yayın Tarihi: 19-04-2019 19:27
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabulü
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Libya Yüksek Devlet Konseyi Başkanı Halid el-Meşri'yi kabul etti
Yayın Tarihi: 19-04-2019 15:53
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Twitter paylaşımı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "Seçim tartışmalarını geride bırakarak, ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmamız şarttır. Dönem, musafahalaşma, kucaklaşma, birlik ve beraberliğimizi perçinleme dönemidir" - "Gücümüzü milletten alarak, daima ortak akla, ortak vicdana, milletimizi bir araya getiren ortak değerlere vurgu yapacak; kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden siyaset yelpazesindeki herkesle Türkiye ortak paydasında buluşmanın mücadelesini vereceğiz" - "Ülkemizin bekasını ilgilendiren meselelerde, siyasi görüş ayrılıklarımızı bir tarafa koyarak, 82 milyon hep birlikte Türkiye İttifakı olarak hareket etmeliyiz"
Yayın Tarihi: 19-04-2019 13:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hamursuz Bayramı mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "Barışı ve tüm inançlara saygıyı esas alan, karşılıklı sevgi ve saygıyla sağlamlaşan, farklılıklarıyla zenginleşen toplumsal yapımız, sarsılmaz birlik ve beraberliğimizin temelidir. Bu anlayışla, bizler toplumumuzun tüm kesimlerinin kendi dinlerini, adet ve geleneklerini özgürce yaşamalarına büyük önem veriyoruz" - "Bayramları vesilesiyle, barış içinde birlikte yaşadığımız Musevi vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm Musevilere esenlik dileklerimi sunuyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum"
Yayın Tarihi: 19-04-2019 12:13
Ramazan Bayramı tatili 9 gün oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, kamu kurum ve kuruluşlarında bütün çalışanların Ramazan Bayramı dolayısıyla 3 Haziran Pazartesi yarım gün, 7 Haziran Cuma tam gün idari izinli sayılmalarının uygun görüldüğü bildirildi
Yayın Tarihi: 18-04-2019 22:59
"İşin Geleceği, Tehditler ve Fırsatlar" konferansı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: (3) - "Sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. Yüksek Seçim Kurulu, noktayı koyduğu zaman bizim için de mesele bitmiştir. Ondan sonra yola devam" - "Türkiye'nin bekası vatandaşlarımızın birlik ve beraberliği her türlü politik hesabın üstündedir" - "(YSK'ye başvurular) Geçmişimizden bugüne her türlü siyasi parti bu tür yollara başvurmuştur. Bu tür hak arama mücadelesini vermiştir. Son nokta konulana kadar da bunun takipçisi olmuşlardır. Ama olay partime gelince niye rahatsız oluyorsunuz" - "Ülkenin bekasını ilgilendiren konularda siyasi görüş ayrılıklarımızı bir tarafa koyup 82 milyonla Türkiye ittifakı olarak hareket etmeliyiz"
Yayın Tarihi: 18-04-2019 14:27
GÜNDEM ÖZETİNE EK
GÜNDEM ÖZETİNE EK
Yayın Tarihi: 18-04-2019 03:20
Harekatlarda kullanılan yerli ve milli sistemlere yenileri eklenecek
Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı'nda ülke içerisinde ve sınır ötesindeki harekatlarda güvenlik birimlerinin kullandığı yerli ve milli sistemlere yenilerinin eklemesine yönelik çeşitli projeler karara bağlandı
Yayın Tarihi: 17-04-2019 17:55
Erdoğan-Lukaşenko ortak basın toplantısı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "(İki ülke arasındaki ticarete ilişkin) Hedefimiz 1,5 milyar dolarlık bir hedeftir. Türkiye ve Belarus bunu gerçekleştirebilecek bir imkana da sahiptir" - "Yoğun ve somut gündeme sahip Türkiye-Belarus ilişkileri, sağlam temeller üzerinde gelişme göstermektedir" - "(FETÖ ile mücadele) Belarus bu mücadelemizde bizi yalnız bırakmamış, gerekli adımları atmaktan kaçınmamış, FETÖ bağlantılı derneklerin tasfiyesini sağlamıştır"
Yayın Tarihi: 16-04-2019 19:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Notre Dame Katedrali yangınına ilişkin açıklama
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "Paris'in sembollerinden biri olan ve insanlığın ortak mirası Notre Dame Katedrali'ni tahrip eden korkunç yangın bizi de derinden sarstı"
Yayın Tarihi: 16-04-2019 16:13
Ağrı'nın kurtuluş yıl dönümü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vali Süleyman Elban ve Belediye Başkanı Savcı Sayan'a tebrik telgrafı gönderdi
Yayın Tarihi: 15-04-2019 11:34
"Rakipleriniz sizi eleştirmeye başlarsa biliniz ki doğru yapıyorsunuz"
Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko AA'ya konuştu: - "Batı sadece beni değil, arkadaşım Recep Tayyip Erdoğan'ı da son zamanlarda çok sık eleştiriyor. Hatta benden daha sık eleştiriyorlar. Türkiye'den hoşlanmıyorlar" - "Rakipleriniz sizi eleştirmeye başlar başlamaz biliniz ki doğru yapıyorsunuz. Bu yüzden ülkenin egemenliğini ve bağımsızlığını savunurken Sayın Erdoğan'ı pek çok konuda destekliyorum" - "Türkiye'nin bugün dünyadaki etkisi çok büyük. Türk halkı köklü, kahraman ve güçlü bir halktır" - "Ticaret ve ekonomi alanında güçlü bir yapı, yatırım imkanları oluşturmamız lazım. Biz buna yaklaştık. Türkiye'ye yapacağım ziyaret temelde bu konulara ayrılacak" - "Askeri teknik iş birliğinde de ortak temas noktaları bulduk ve Türkiye ile bütün yönlerde iş birliği yapıyoruz"
Yayın Tarihi: 15-04-2019 10:03