Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

"Fazıl Say çizgisini korumaktadır"
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: - "Fazıl Say'a sağ basından yönlendirilen 'takiye' eleştirilerinin asıl muhatabı Erdoğan'ın kendisidir. Fazıl Say çizgisini korumaktadır"
Yayın Tarihi: 21-01-2019 11:07
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu'da
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ordu İl Başkanlığınca düzenlenen teşkilat yemeğine katıldı
Yayın Tarihi: 20-01-2019 19:59
Cumhurbaşkanı Erdoğan istedi, Vali Kaymak nişan yüzüklerini taktı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'da doktor olarak görev yapan İbrahim Hakkı Karakuş'a telefonda istediği Seçil Usul ile Karakuş'un nişan yüzükleri, Vali Osman Kaymak ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan tarafından takıldı
Yayın Tarihi: 19-01-2019 23:22
AK Parti Samsun Aday Tanıtım Toplantısı
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (1) - "Kişisel hesaplarını, şehrinin, partisinin, ülkesinin üzerinde tutan kişi, bilin ki davasının değil, enaniyetinin emrindedir. Biz yolumuza, şehrine ve ülkesine hizmet için yola çıkan bu salondaki gibi dava erleriyle devam edeceğiz" - "Cumhur İttifakı ile kurduğumuz gönül birliğini inşallah hep birlikte yüceltecek, hep birlikte zafere taşıyacağız" - "AK Parti kadroları, bu seçimlerde Samsun'da daha çok koşturacak, daha çok çalışacak, daha çok insana ulaşacak ve inşallah bir kez daha partimizin bayrağını zirvede dalgalandıracaktır"
Yayın Tarihi: 19-01-2019 15:51
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabulü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabulü
Yayın Tarihi: 18-01-2019 17:27
AK Parti'den Erdoğan'lı paylaşım
AK Parti'nin Instagram hesabından Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 10 yıl arayla çocuklarla çekilmiş fotoğrafları paylaşıldı
Yayın Tarihi: 17-01-2019 20:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabulü
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Başkanı Hakan Fidan'ı kabul etti
Yayın Tarihi: 17-01-2019 18:23
115'lik Fatma ninenin Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgisi
Adıyaman'da yaşayan 115 yaşındaki Fatma Özden'in tek hayali, çok sevdiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görebilmek - Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik: "Fatma Özden'in isteğinin gerçekleşmesi için elimizden geleni yapacağız. Bakanlığa durumu ileteceğiz, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesini sağlamaya çalışacağız" - 115 yaşındaki Fatma Özden: "İnşallah en kısa zamanda isteğim gerçekleşir. Ölmeden önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmek istiyorum"
Yayın Tarihi: 17-01-2019 12:06
Erdoğan-Kitaroviç ortak basın toplantısı
Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitaroviç : - "İkili ticaret hacminde 1 milyar dolar düzeyini bir an önce yakalamak istiyoruz" - "(Sisak İslam Kültür Merkezi) Yeni bir İslam Kültür Merkezi kurulacağı için sayın Erdoğan ve TİKA'ya teşekkür ediyorum" - "Hırvatistan, AB yolunda Türkiye'yi destekleyecektir. Dolayısıyla 2020 yılının ilk yarısında AB Dönem Başkanlığımız çerçevesinde destek vereceğiz"
Yayın Tarihi: 16-01-2019 21:02
Erdoğan-Kitaroviç ortak basın toplantısı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: (2) - "(Münbiç'teki saldırı) Bu olay ABD'nin almış olduğu kararı, Sayın Trump'ın almış olduğu kararı etkileme anlamında olabilir. Fakat ben Sayın Trump'ın bu noktadaki kararlılığını gördüğüm için bu tür bir terör eylemine karşı geri durmayacağına inanıyorum. Çünkü bir geri durma söz konusu olabilirse bu bir defa DEAŞ'ın bir zaferi olur" - "DEAŞ'ın üzerine üzerine gitmeye devam edeceğiz. Çünkü biz DEAŞ'ı o topraklarda bitireceğiz" - "Dayton Anlaşması'nın gözden geçirilmesi şart. Bu haliyle Bosna Hersek'in geleceğine yönelik çözüm üretmediği geçen sürede ortaya çıkmıştır" - "Bununla ilgili olarak BM'nin aslında yeniden devreye girmesi ve burada çok daha güçlü bir adımın atılması gerekir diye düşünüyorum"
Yayın Tarihi: 16-01-2019 20:59
"Türkiye-Hırvatistan ilişkilerini tüm boyutlarıyla değerlendirdik"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "Bugün ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştiren Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitaroviç ile Türkiye-Hırvatistan ilişkilerini tüm boyutlarıyla değerlendirdik" - "Ülkelerimiz arasındaki iş birliğinin bu ziyaret vesilesiyle daha da güçleneceğine inanıyorum"
Yayın Tarihi: 16-01-2019 19:22
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Brexit ihtimali karşısında Birleşik Krallık ile ticari, ekonomik ilişkilerimizin etkilenmemesi için görüşmelerimiz sürüyor."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Brexit ihtimali karşısında Birleşik Krallık ile ticari, ekonomik ilişkilerimizin etkilenmemesi için görüşmelerimiz sürüyor."
Yayın Tarihi: 16-01-2019 19:18
"Terörle mücadele için kimsenin müsaadesini isteyecek değiliz"
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya'nın Kommersant gazetesine, "Türkiye-Rusya işbirliği, Suriye krizinin çözümü için kritik önemde" başlıklı bir makale yazdı - Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Terörle mücadele etmek için kimsenin müsaadesini isteyecek değiliz. Koşullar olgunlaştığında Suriye topraklarından ülkemizi tehdit eden teröristleri hedef alma hakkımızı saklı tutuyoruz" - "Türkiye'nin Suriye Kürtleriyle veya komşumuzun sınırları içerisinde yaşayan hiçbir kesimle sorunu olmadığını ifade etmek isterim" - "Amerika merkezli olarak dolaşıma sokulan mesnetsiz iddialar, gerçekleri değil birtakım çıkar gruplarının bakış açısını yansıtmaktadır" - "Amerika Birleşik Devletleri'nin Suriye'den çekilmesi, doğru yönde atılmış bir adımdır. Zira Suriye'de yaşanan kriz, ancak Suriye'nin yaralarının iyileşmesinden fayda, derinleşmesinden ise zarar görecek ülkeler tarafından çözülebilir"
Yayın Tarihi: 15-01-2019 17:31
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı
Yayın Tarihi: 15-01-2019 15:18
Erdoğan ile Trump telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile telefon görüşmesi yaptı - Erdoğan, mevkidaşının Suriye'den çekilme kararını memnuniyetle karşıladıklarını ifade ederek bu çerçevede Türkiye'nin, NATO'da müttefiki olan ABD'ye her türlü desteği vermeye hazır olduğunu hatırlattı - İki lider, Suriye'nin kuzeyinde terörden arındırılmış güvenli bir bölge oluşturulması fikrini de ele aldı - Erdoğan, Türkiye'nin Kürtler ile hiçbir sorunu olmadığını, ulusal güvenliğe tehdit oluşturan terör örgütleri ile mücadelenin amaçlandığını vurguladı - Görüşmede, ikili ekonomik ilişkilerin ileri seviyelere yükseltilmesi hususunda mutabık kalındı
Yayın Tarihi: 14-01-2019 21:12
Erdoğan'dan, "Lefter Küçükandonyadis"i anma
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "Türk futbolunun unutulmaz ismi, Milli Takım ve @Fenerbahce'nin büyük efsanesi "Ordinaryus" Lefter Küçükandonyadis'i vefatının 7. yıl dönümünde saygıyla anıyorum"
Yayın Tarihi: 13-01-2019 22:13
KKTC'nin kurucu Cumhurbaşkanı Denktaş'ın vefatının 7. yılı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Kurucu Cumhurbaşkanı, Kıbrıs davasının önderi Rauf Denktaş'ı vefatının 7. yıl dönümünde saygı ve rahmetle yad ediyorum"
Yayın Tarihi: 13-01-2019 21:39
Törene damga vuran diyalog! Erdoğan'dan Sofuoğlu'na...
AK Parti Sakarya Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (2) - "CHP'ye gönül veren kardeşlerime sesleniyorum, CHP'nin ortakları olanların destekçilerine de sesleniyorum: Gelin bu oyunu bozun. Bak şimdi bir Cumhur İttifakı var ve Cumhur İttifakı'nın karşısında bir illet, bir zillet ittifakı var. Bunlara gereken dersi 31 Mart'ta vermemiz lazım" - "Kaynarca, Karasu, Kocaeli Bölünmüş Yolu'nu da tüneliyle birlikte inşallah seneye tamamen hizmete alıyoruz. Tarihi İpek Yolu'nu raylı sistemle yeniden canlandıracak olan Gebze, Sabiha Gökçen, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, İstanbul Yeni Havalimanı, Halkalı Hızlı Tren Projemiz şehrimizi de kapsıyor. Adapazarı'nı Karasu Limanı'na ve sanayi tesislerine bağlayacak demir yolu projemizin yapımı devam ediyor"
Yayın Tarihi: 13-01-2019 17:24
BMC Gelecek 50 Yıl Buluşması
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (1) - "15 Temmuz darbe girişiminden ağustos ayında yaşanan kur saldırılarına kadar hemen her konuda Katarlı kardeşlerimizin ülkemizle sergilediği dayanışmayı asla unutmadık, unutmayacağız. Nasıl Türkiye, belli güçlerin Katar'ı kuşatma teşebbüsleri karşısında kara gün dostluğunu göstermişse, Katar da ülkemizin karşılaştığı tüm kritik süreçlerde kadirşinaslığını ispatlamıştır. El ele verilerek üstesinden gelinen her badire, hamdolsun iki ülkenin kardeşliğini daha da perçinlemiştir. İnşallah bundan sonra da savunma sanayinden ticarete, turizmden enerjiye kadar Türkiye-Katar iş birliği güçlenmeye devam edecektir" - "Ne dediler? 'Türkiye battı, bitti, yatırımlar durdu, üretim durdu.' Hepsine inat, yatırımlar da devam ediyor üretimler de devam ediyor. Bu ülkeyi hazmedemeyenler, bu ülkenin duruşuna katlanamayanlar, isteseniz de istemeseniz de bu millet, bu ülke, dimdik ayaktadır ve dimdik ayakta olarak da yoluna devam edecektir"
Yayın Tarihi: 13-01-2019 14:31