düğün Haberleri

Yıldırım, damada "başarılı evliliğin sırrı"nı verdi; "İtaat et, rahat et"
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Antalya'da AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş'ın kız kardeşinin nikah şahitliğini yaptı - Yıldırım: "Evlilik, Aşık Veysel'in dediği gibi 'uzun ince bir yoldur'. Hemen telaşlanmayın. O yolları sizin için uzun duble yol haline getirdik. Dolayısıyla işiniz çok zor olmayacak" - "Evlilikte başarının sırrı; İtaat et, rahat et"
Yayın Tarihi: 18-11-2018 22:05
Mutluluğu huzurevinde buldular
Adana'da huzurevinde tanışan ve arkadaşlıkları aşka dönüşen 58 yaşındaki engelli Huriye Dalkılıç ile 65 yaşındaki Mehmet Celiloğlu dünyaevine girdi - Nikah töreninin ardından çiftin yaşamını sürdüreceği huzurevinde düğün yapıldı
Yayın Tarihi: 16-11-2018 17:10
Genç kadın dehşet anlarını anlattı: Yüzümü ısırıp...
Sait Halim Paşa yalısındaki yapılan düğünde kıskançlık krizine kapılarak stajyer avukat sevgilisine kafa atıp yüzünü ısırdığı öne sürülen işletmeci Yağızcan Y. hakkında 'kasten öldürmeye teşebbüs', 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' ve 'yaralama' suçlarından 27 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davanın ilk duruşması yapıldı.
Yayın Tarihi: 13-11-2018 15:02
Engelli kızın gelinlik hayali gerçek oldu
Adana'da engelli Tuba Yıldız'ın gelinlik giyme hayali, ailesi tarafından organize edilen temsili düğünle gerçek oldu - Anne Hatice Yıldız: "Kızımın en büyük hayalini gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyum"
Yayın Tarihi: 12-11-2018 20:44
Kaymakamlığın desteğiyle hayalleri gerçek oldu
Van'ın Erciş ilçesinde 1 metre 4 santimetre boyundaki Melahat Yıldız ile 1 metre 8 santimetre boyundaki Macit Demiralay, kaymakamlığın desteğiyle dünyaevine girdi
Yayın Tarihi: 12-11-2018 15:47
Düğün fotoğraflarını "özensiz" çeken fotoğrafçıya ceza
Edirne'de, düğün fotoğraflarını beğenmediği için fotoğrafçıyı mahkemeye veren çift tazminat davasını kazandı
Yayın Tarihi: 09-11-2018 10:47
Düğünlere davetli güvenlik güçleri de silaha izin vermeyecek
Denizli'de silahlarla havaya ateş açılan düğünlerde, davetli olarak bile bulunsa müdahale yükümlülüklerini yerine getirmeyen kolluk görevlileri hakkında soruşturma açılacak - Denizli Valiliği: - "Bu tip organizasyonlarda davetli olarak bile bulunan kolluk görevlileri ihbar, tutanak altına almak ve müdahale yükümlülüklerini yerine getirmedikleri takdirde haklarında soruşturma açılacaktır"
Yayın Tarihi: 02-11-2018 19:26
İstanbul Valiliği'nden "maganda" uyarısı
İstanbul Valisi Vasip Şahin: - "Kişilerin can güvenliğinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, kamu düzeni ve esenliğinin sağlanması amacıyla; düğün, nişan, eğlence ve benzeri organizasyonlar sırasında, ateşli silahla havaya ve çevreye ateş edilmesine müsaade edilmemesi önem arz etmektedir. Aksine davranan kişiler hakkında, durumlarına uyan adli veya idari işlemler derhal tesis edilecektir" - "Kaymakamlıklarca organizasyonda silah kullanılmaması ve havaya ateş açılmaması hususlarına ilişkin taahhütname alınacaktır" - "Bu tip organizasyonlarda silah kullanılması durumunda davetli olarak bile bulunan kolluk görevlileri ihbar, tutanak altına alma ve müdahale yükümlülüklerini yerine getirmedikleri takdirde haklarında soruşturma açılacaktır. Muhtarlar bölgelerinde bu durumun olduğunu öğrendiklerinde kolluk birimlerine ihbarda bulunma yükümlülüklerini yerine getireceklerdir"
Yayın Tarihi: 01-11-2018 18:23
Isparta'da düğün magandalarına operasyon
Operasyonda 31 şüpheli yakalandı
Yayın Tarihi: 31-10-2018 22:56
"Davetli bile olsalar gereğini yapacaklar"
Samsun Valiliği, bayram, düğün, uğurlama, spor müsabakası gibi organizasyonlar sırasında havaya ateş açılmasının önlenmesi için kolluk görevlilerine düşen vazifeler konusunda uyarılarda bulundu - Valiliğin yazılı açıklamasından: - "Organizasyonlarda davetli olarak bile bulunan kolluk görevlileri ihbar, tutanak altına alma ve müdahale yükümlülüklerini yerine getirmedikleri takdirde haklarında soruşturma açılacaktır"
Yayın Tarihi: 31-10-2018 16:27
Gelin hakkındaki detay şoke etti
Japon gelinlere Türk düğünü
Ordulu Atacan ve Ercan Yıldız kardeşlerle evlenen Japon gelinler için Türk geleneklerine göre düğün yapıldı
Yayın Tarihi: 28-10-2018 22:35
Düğüne ilgi göstermeyen akrabaya "sulu" ceza
Manisa'nın Demirci ilçesinde, "düğüne ilgi göstermeyen akrabayı suya atma" geleneği, renkli görüntülere sahne oluyor - Sevinçler Mahallesi Muhtarı Erdal Çalı: "Damadın akrabasının, eşinin, dostunun düğüne ilgi göstermediği görülürse köyümüzün gençleri tarafından cezası kesilir. Bu ceza, suya atmak, eşeğe ters bindirmek, yalın ayak köy meydanında koşturmak, kara kazan üstünde davul zurna eşliğinde oynatmak olabiliyor ama çoğunlukla da suya atılmak olur" - Demirci Belediye Başkan Selami Selçuk: "Kimsede darılma gücenme yok, herkes kendine kesilen cezaya uyuyor"
Yayın Tarihi: 28-10-2018 11:18
Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili çok konuşulacak iddia!
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Burhaniye'de bulunan kooperatif evini neden sattığına ilişkin ortaya atılan iddia gündem yarattı. Milliyet gazetesi yazarı Talat Atilla, bugün kaleme aldığı yazısında Kılıçdaroğlu ile görüşme yaptığını ve bu soruyu yönelttiğini aktardı. İşte çok konuşulacak iddiayla ilgili ayrıntılar...
Yayın Tarihi: 28-10-2018 11:26
Antalya'da 1,5 milyon dolarlık Hint düğünü
Validen çok konuşulacak 'magandalara müdahale' emri! Eğer...
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, düğün, nişan, eğlence ve benzeri organizasyonlar sırasında, ateşli silahla havaya ve çevreye ateş edilmesine müsaade edilmemesi yönünde gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.
Yayın Tarihi: 25-10-2018 16:58
Maliyeti 1.5 milyon dolar! Akın ettiler, 4 gün 4 gece sürdü
Düğünde çekilen fotoğrafta bir gariplik var!
Bir fotoğraf, bir düğüne nasıl damga vurur? Büyük bir tartışma yaratan bu fotoğraf şu sıralar sosyal medyanın gündeminde. Bir düğün sırasında gelin ve damadın konuştuğu anda çekilen fotoğrafa ilk bakanlar gelinin kalçasının açıkta kaldığını görüyor. Ancak fotoğrafa tekrar bakılınca gerçek anlaşılıyor.
Yayın Tarihi: 25-10-2018 14:22