erdoğan Haberleri

'Erdoğan’ın sözleri çarpıtıldı'
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Yeni Zelanda’da 50 Müslümanı öldüren teröristin sözde manifestosuna karşı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı açıklamaların bir algı operasyonuyla çarpıtıldığını belirtti.
Yayın Tarihi: 20-03-2019 21:31
MGK sonrası Yeni Zelanda mesajı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki MGK toplantısı sona erdi. Toplantı 4,5 saat sürdü. Yapılan açıklamada, "Yeni Zelanda'da masum insanların inançlarından dolayı katledilmesi şiddetle kınanmıştır" denildi.
Yayın Tarihi: 20-03-2019 22:03
Avustralya Başbakanı: İlişkilerle ilgili tüm seçenekler masada
Avustralya Başbakanı Scott Morrison, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Çanakkale Savaşı'nın 104'üncü yıldönümü töreninde yaptığı konuşmada sarf ettiği sözlerden dolayı Türkiye'nin Canberra Büyükelçisi Korhan Karakoç'u çağırdı.
Yayın Tarihi: 20-03-2019 09:17
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli Valiliği'ni ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli Valiliği'ni ziyaret etti
Yayın Tarihi: 19-03-2019 19:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında soruları yanıtladı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: (5) - "Ben Bay Kemal gibi konuşmam ama açık konuşurum, açık sözlüyüm. Devlet her üniversiteyi bitireni bir işe yerleştirmez. Bu Amerika'sında da böyledir, Batı'sında da böyledir" - "Devlette bir mantık var, affınıza sığınıyorum, 'Devletin malı deniz, yemeyen domuz.' Yıllarca böyle devletin malına baktılar ama biz böyle bakamayız. Biz, devletin bir defa kuruşunu çok dikkatle harcayan bir iktidar olmaya mecburuz" - "Başakşehir, bu sene eğer hakikaten şampiyon olursa, bir Bursaspor gibi o da bir şampiyonluk yakalarsa bu da tabii bir devrimdir. Yani illa on binlerin veya milyonların izlediği takımlar değil, demek ki binlerin izlediği takımlar da şampiyon olabiliyormuş" - "İzmir'de aynen Haliç gibi Körfez bölgesinde bir yer var ve burayı belediye hala temizlemiş değil. İzmirli bu kokuyu teneffüs ediyor ama hala CHP belediyesiyle bilmiyorum bu seçimde yola devam eder mi?" - "Geçen gün Bay Kemal diyor ki 'İşsizliği gidermenin tek yolu var, üretim, üretim, üretim.' Ben de bir yerden cevap verdim, 'Bay Kemal, yatırım olmadan üretim olur mu? Yatırım, yatırım yatırım.' Önce yatırımı yapacaksın ki üretim olsun. Yatırım olmadan üretim olur mu? İşi bilmiyor. Alışacak"
Yayın Tarihi: 19-03-2019 00:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çamlıca Camisi'ni havadan inceledi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çamlıca Camisi'ni havadan inceledi
Yayın Tarihi: 18-03-2019 21:48
Putin’den Erdoğan’a sürpriz davet! 'Davete olumlu yaklaştı'
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Kırım'ın Akmescit kentindeki Cuma Camii'nin açılış törenine davet etti.
Yayın Tarihi: 18-03-2019 21:09
Erdoğan yeni hattı açtı, test sürüşü yaptı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'da yeni yapılan tramvay hattını açtı ve test sürüşü yaptı.
Yayın Tarihi: 17-03-2019 22:04
Yeni Zelanda katliamının görüntülerinin Erdoğan'ın mitinginde gösterilmesine sert tepki
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, AK Parti mitinginde Yeni Zelanda'daki katliam görüntülerinin halka izlettirilmesine tepki göstererek, "3-5 oy almak için bunu yapmaya değer mi?" dedi.
Yayın Tarihi: 17-03-2019 17:30
'Ne ölüm tehdidi ne başka bir şey Cumhurbaşkanımızı yolundan çevirir'
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Bugün Neo-Haçlıların, Neo-Nazilerin ve Neo-Siyonistlerin hedefinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Elbirliğiyle Cumhurbaşkanımızı yolundan çevirmek için çalışıyorlar. Her yola başvuruyorlar. Ne ölüm tehdidi ne başka bir şey Cumhurbaşkanımızı yolundan çevirir. Nokta!' dedi.
Yayın Tarihi: 17-03-2019 18:05
"Büyük Samsunlular Buluşması"
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (3) - " 'İslam dünyasından kaynaklanan terör' ifadesini kullanan bir kişi, yüzde 99'u Müslüman olan Türkiye'de ana muhalefetin başında. Ben şimdi CHP'ye gönül veren kardeşlerime sesleniyorum, 'Ah benim kardeşlerim, bu adamın peşinden daha ne kadar gideceksiniz? 31 Mart'ta biz sizi de bundan kurtarmak istiyoruz" - "Cumhuriyeti övme kılıfı altında ecdadımıza hakaret edilmesine asla izin vermeyiz. Üç beş köksüzün keyfi için Osmanlı'ya, Selçuklu'ya bühtan edilmesine kesinlikle rıza göstermeyiz"
Yayın Tarihi: 16-03-2019 23:14
AK Parti'nin Zeytinburnu mitingi
AK Parti'nin Gaziosmanpaşa mitingi
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan: (2) - "Biz bu dünyada yeniden bir Haçlı-Hilal mücadelesi istemiyoruz. Çok merak ediyorsanız gereği de olur, bunu da açıkça söylüyoruz" - "(Kılıçdaroğlu) Terörün İslam ülkelerinden kaynaklandığını söyleyecek kadar seviyesiz bir adam, zelil bir adam. Bu ifadenin aynısını Avustralyalı senatör de söylüyor. Sen kimden yanasın? Domuzdan mı yanasın bu milletten mi yanasın? Hale bak." - "Ne diyor o alçak, 49 tane kardeşimizi şehit eden o namussuz diyor ki 'Anadolu Yakası'nda kalabilirsiniz ama Avrupa Yakası'na geçmeyeceksiniz' Kimsin ulan sen?" - "İstanbul'a Konstantinapol ifadesini kullanan ey Netanyahu, oğlunun kulağını çek. Eğer bu konuda biraz daha ileri giderseniz, terbiye metotlarımız farklıdır, sizleri o tür de terbiye etmesini biliriz"
Yayın Tarihi: 16-03-2019 18:59
Türkiye'den Yunanistan'ın Ege açıklamalarına tepki
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy: - "Yunanistan'ın, ülkemizin uluslararası hukuka uygun uçuşlarını bir tehdit olarak algılaması ve ihlal olarak takdim etmesi müttefiklik ve iyi komşuluk ilişkileriyle hiçbir şekilde bağdaşmamaktadır" - "Türkiye, Ege'deki uluslararası hava sahasının serbestçe kullanılması hususunun, iki ülke arasında bir sorun teşkil etmemesi gerektiği görüşündedir"
Yayın Tarihi: 15-03-2019 22:08
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ve Çavuşoğlu Yeni Zelanda'ya gidecek
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ve Çavuşoğlu Yeni Zelanda'ya gidecek
Yayın Tarihi: 15-03-2019 21:15
Emine Erdoğan İstanbul'da
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığında Kadın Kolları Teşkilatı ile bir araya geldi
Yayın Tarihi: 15-03-2019 19:46
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Zelanda'daki terör saldırısını kınadı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "Yeni Zelanda'da ibadet etmekte olan Müslümanlara yapılan terör saldırısını şiddetle kınıyor, faillerini lanetliyorum" - Saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum" - "Maalesef dünyada yükselmekte olan ırkçılık ve İslam karşıtlığının yeni bir örneği olarak yaşanan bu acı hadiseden dolayı İslam dünyasına ve Yeni Zelanda halkına ülkem ve şahsım adına başsağlığı diliyorum"
Yayın Tarihi: 15-03-2019 11:05