"15 Temmuz'da kahraman lider ve kahraman Türk halkı kazandı"
Rus stratejist ve siyaset bilimci Prof. Dr. Aleksandr Dugin: - "FETÖ, ülke üzerinde hakimiyet elde etmek istiyordu fakat ülkeyi yönetmek için değil, ülkeyi yok etmek ve Amerikalılara satmak için..." - "Bu darbeyi TSK değil, TSK'nın içine sızmış CIA'ci bir takım güçler gerçekleştirdi. Türk egemenliğine karşı bir oluşum söz konusuydu ki bunu Ergenekon, Balyoz davalarında da görebiliyoruz" - "Başkan Erdoğan hem milliyetçi hem karizmatik bir lider ve Türkiye'nin haysiyeti için daha güçlü, daha bağımsız olabilmesi için elinden geleni yapan bir lider"
Yayın Tarihi: 16-07-2018 21:10
Erdoğan bu defa halkı anmalara çağırdı
Başarısız 15 Temmuz hain darbe girişiminin bugün ikinci yılı... FETÖ'nün darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde Erdoğan’ın katılımıyla tören düzenlenecek.
Yayın Tarihi: 15-07-2018 06:53
Nagehan Alçı'dan Diyanet'e 'Adnan Oktar' çağrısı!
Türkiye'nin gündemine damga vuran Adnan Oktar operasyonuyla ilgili art arda gelişmeler yaşanırken, konuyu köşesine taşıyan Habertürk yazarı Nagehan Alçı sivil toplum kuruluşlarına, Aile Bakanlığı'na ve Diyanet'e çağrı yaptı, "Bu meseleye müdahil olmanız şart" diye seslendi. Alçı, 1999'daki operasyonu hatırlatarak, "O dönem operasyona destek vermeyen siyasetçileri suçlamak yanlış" diye yazdı
Yayın Tarihi: 14-07-2018 17:24
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri
FETÖ'nün 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yılında yurt genelinde anma programları ile Milli Birlik Yürüyüşü düzenlenecek, şehitlikler ziyaret edilecek, camilerde mevlit okutulacak ve hatim duaları yapılacak - Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde tören düzenlenecek - Birçok ilde anma törenlerinin yapıldığı alanlarda Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmaları sinevizyondan canlı olarak yansıtılacak, FETÖ'nün 15 Temmuz hain darbe girişimini anlatan fotoğraf sergileri açılacak - 15 Temmuz'un simge isimlerinden şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in Niğde'nin Bor ilçesi Çukurkuyu beldesindeki kabrinin yanında inşa edilen mescidin açılışı yapılacak, kent merkezinden Çukurkuyu beldesine kadar olan parkurda Yol Bisikleti Türkiye Şampiyonası düzenlenecek
Yayın Tarihi: 14-07-2018 11:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika bedelli askerlik açıklaması! Tarih verdi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel’deki NATO Zirvesi dönüşünde uçakta gazetecilerin soruları yanıtladı. Bedelli askerlik ile ilgili çalışmanın en kötü ihtimalle 1 Ekim’de başlayacak yeni yasama döneminde açıklanmış olacağını söyleyen Erdoğan, “Belki Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile de çıkarabiliriz. O zaman daha erkene çekmiş oluruz” dedi.
Yayın Tarihi: 14-07-2018 10:04
CHP lideri Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tazminat ödeyecek
Mahkeme 3 ayrı manevi tazminat davasında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 95 bin TL tazminat ödemesine hükmetti.
Yayın Tarihi: 13-07-2018 11:51
Ankara'da iki sürpriz gelişme! Anadolu Ajansı duyurdu
Anadolu Ajansı bu sabah saatlerinde Ankara'dan iki sürpriz gelişmeyi duyurdu.
Yayın Tarihi: 13-07-2018 08:35
İran: Putin-Erdoğan-Ruhani zirvesi, yakında Tahran'a gerçekleşecek
İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'in dış politika danışmanı Ali Ekber Velayeti, Astana barış sürecinin garantör ülkelerinin liderleri olan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran lideri Ruhani'nin Suriye konulu bir sonraki zirvesinin yakında Tahran'da gerçekleşeceğini söyledi.
Yayın Tarihi: 12-07-2018 14:22
Son dakika! Erdoğan'ın Bülent Tezcan'a açtığı davada karar çıktı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP sözcüsü Bülent Tezcan'ın aleyhine açtığı tazminat davasında karar çıktı. Tezcan 30 bin TL ödeyecek.
Yayın Tarihi: 12-07-2018 14:10
Erdoğan'dan çok sert cevap: Umurumda değil!
CHP'li ve HDP'li vekillerin TBMM'deki yemin töreni sırasındaki hareketlerini değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Hiç umurumda değil. O da yine kendilerine fatura ettikleri bana göre bir harekettir. " dedi.
Yayın Tarihi: 11-07-2018 17:37