“Palalı” Sabri’nin vurulma anı kamerada
Gezi Parkı olaylarında 'palalı saldırgan' olarak bilinen Sabri Çelebi'nin, Taksim'deki silahlı kavgada vurulduğu anların kamera görüntüleri ortaya çıktı.
Yayın Tarihi: 22-11-2017 12:38
Melih Gökçek'e büyük şok! Fıskiyeyi kim kaldırdı?
Mustafa Tuna'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olmasının ardından, Gezi döneminde gündem yaratan Ankara Belediyesi önündeki fıskiye kaldırıldı. Hatırlanacağı üzere Gezi Parkı döneminde Melih Gökçek adına açılan sahte bir hesaptan, “Belediyenin önündeki fışkiyeyi kim kırdı” tweet'i atılmış, fıskiye bu tweet'le gündeme oturmuştu.
Yayın Tarihi: 27-11-2017 11:12
Gezi Parkı olaylarının 'sapanlı teyzesi' tutuklandı
Gezi Parkı olayları sırasında elindeki sapanla tanınan Emine Cansever, çıkarıldığı mahkemede 10 kişi ile beraber tutuklandı. Emekli-Sen üyesi olan Emine Cansever'in iddianamesinde 'Emekliler Meclisi isimli bir örgüte üye' olduğu iddia edildi. Hatırlanacağı üzere Berk Ercan isimli bir tanığın ifadelerine dayanarak düzenlenen operasyonlarda Kars, Hatay ve İzmir’de de çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı.
Yayın Tarihi: 27-11-2017 11:12
Taksim'de son dakika polisi alarma geçiren olay
Son dakika haberine göre Taksim'de şüpheli paket alarmı yaşandı. Taksim Meydanı Gezi parkı yakınındaki şüpheli paket polisi alarma geçirdi. Kısa sürede olay yerini çembere alan ekipler paketi etkisiz hale getirdi. Vatandaşlar rahat bir nefes aldı.
Yayın Tarihi: 27-11-2017 11:13
Gezi Parkı'nda ağaç katliamı
CHP'li vekil Tuncay Özkan, Gezi Parkı'nda ağaç katliamı yapıldığını belirterek, sosyal medyadan fotoğraflar paylaştı. Tuncay Özkan, "Gezi Parkı'nda ağaç katliamı... Toplumun sinir uçlarıyla oynamak niye? Bu ağaçlar sizi neden bu kadar rahatsız ediyor?" dedi.
Yayın Tarihi: 27-11-2017 11:13
Gezi Parkı davalarının avukatına FETÖ'den tahliye
Gezi Parkı olaylarıyla ilgili Antalya'da açılan davalarda çok sayıda sanığın avukatlığını yapan Hakan Evcin, hakkında açılan FETÖ davasından ilk duruşmada tahliye edildi.
Yayın Tarihi: 27-11-2017 11:14