istanbul trafik durumu Haberleri

İstanbul'da 'ders başı' alarmı!
Okullar açıldı! 3 aylık yaz tatilinin ardından 8 milyon öğrenci bugün ders başı yapıyor. ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde okullarda ilk ders zili çalarken, özellikle İstanbul'da pazartesi sabahı trafik yoğunluğu yaşanıyor. Haftanın ilk iş gününde vatandaşlar 'İstanbul l Yol Durumu ve Trafik Yoğunluk Haritası'na göre hangi bölgelerde yoğunluğun yaşandığını merak ediyor. İşte İstanbul trafiğinde son durum...
Yayın Tarihi: 17-09-2018 08:04
İstanbul sise teslim!
İstanbul trafiğine sis engeli! Akşam saatlerinde bastıran sis nedeniyle iş çıkışı İstanbullular zor anlar yaşıyor. Deniz ulaşımı tamamen dururken trafikte de yoğunluk oluştu. İBB trafik yoğunluk haritasına göre belirli noktalarda uzun kuyruklar oluştu. İşte İstanbul trafiğinde son durum...
Yayın Tarihi: 28-03-2018 19:09
İstanbul'da trafik çilesi!
İstanbul trafik durumuyla ilgili kötü haber! İş çıkışına denk gelen sağanak yağış yol durumunu olumsuz etkiledi. Ana arterlerde trafik yoğunluğunun yüzde 71’lere çıktığı görüldü.
Yayın Tarihi: 22-01-2018 20:29
İstanbullular dikkat! Köprüde çalışma var
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü (FSM) Anadolu yakası Edirne yönünde otoyol üzerine güvenlik amaçlı çelik konstrüksiyon TAK’lar tesis çalışmaları başladı. Çalışmaların 7 Kasım’a kadar tamamlanması öngörülürken, trafik akışının her iki yönde birer şerit kısmi olarak kapatılarak üçer şerit sağlanacağı öğrenildi.
Yayın Tarihi: 24-09-2017 00:45
İstanbullular dikkat! Trafik çilesi artacak
İstanbul'da özel okulların bir kısmı ile anaokullarının açıldığı pazartesi günü trafik yüzde 30 arttı. 18 Eylül pazartesi günü tüm okulların açılmasıyla trafik yoğunluluğunun çok daha fazla artması bekleniyor.
Yayın Tarihi: 14-09-2017 19:01
22 Ağustos yol durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, iki gündür yağmur uyarısı ile hazırlıklar konusunda katkı sağlamaya çalışıyor. Akşam saatlerinde MGM, gerekli olunmadıkça otomobillerin yola çıkmaması konusunda uyarı yapmıştı. İstanbul için yağmur uyarısı mesai saatlerinin bitimine doğru verildi peki güncel yol durumu nasıl? 22 Ağustos köprülerin trafik durumu nasıl? İşte anbean İstanbul yol durumu.
Yayın Tarihi: 22-08-2017 17:28