köpek Haberleri

Sırtta taşınan hasta köpek tedavi ediliyor
Üniversite öğrencisinin sırtında taşıyarak veterinere götürdüğü hasta köpek, Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavi altına alındı - Üniversite öğrencisi Ahmet Can Derneklioğlu: - "Ben insanlık görevimi yaptım. Herkesin yapması gereken bir şey"
Yayın Tarihi: 21-09-2018 14:46
Kangal köpeklerinin tümörleri operasyonla alındı
Bingöl'de 2 kangal köpeğinde tespit edilen tümörler, Bingöl Üniversitesi Veteriner Fakültesi Kliniğinde yapılan ameliyatla temizlendi
Yayın Tarihi: 19-09-2018 16:01
Köpeklerini görebilmek için hukuki mücadele başlattı
İzmir'de, eşi tarafından boşanma davası açılan ve mahkemenin evden uzaklaşma cezası verdiği M.U, ayrı kaldığı doberman cinsi 4 köpeğini belirli günlerde görebilmek için mahkemeye başvurdu - Avukat Ayşe Esra Ünlü Polat: - "Yargılama devam ederken mahkemeden belli gün ve saatlerde, nasıl anne ve baba arasında boşanma davası sürerken şahsi münasebet tesisi kuruluyorsa, köpekleriyle de müvekkilim arasında şahsi münasebet tesisinin kurulması talebinde bulundum" - Mahkemeye başvuran M.U: - "Mahkeme kararıyla evimden uzaklaştırıldığım için 'evladım' dediğim köpeklerimi göremiyorum. Artık hayattan zevk alamıyorum. Onlar benim her şeyim"
Yayın Tarihi: 18-09-2018 12:35
Yeniden hayata döndüler
Susayan köpeğe polis şefkati
Tokat'ta bir polis memurunun susayan köpeğe avucunda su vermesi, sosyal medyada ilgi gördü
Yayın Tarihi: 14-09-2018 10:08
Polisler yaralı köpeği tedavi ettirdi
Polisler yaralı köpeği tedavi ettirdi
Yayın Tarihi: 12-09-2018 12:04
Eyüpsultan'ın "sokak hayvanları" kayıt altında güvende
Eyüpsultan'ın sokak hayvanları, "Veteriner Otomasyon Sistemi" sayesinde kayıt altına alınarak, bakım ve sağlık takipleri gerçekleştiriliyor - Eyüpsultan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Görevlisi Veteriner Ümit Bardakçı: - "Veteriner İşlemleri Otomasyon Sistemi sayesinde bize gelen hayvan ve getiren kişinin bilgilerini kayıt altına alıyoruz. Kayıt işleminden sonra hayvana nerede hangi uygulamaların yapıldığını görebiliyoruz"
Yayın Tarihi: 10-09-2018 15:18
Yavru köpeklerini gezdirirken dehşeti yaşadı
Balıkesir'de iş yerinde beslediği yavru köpekleri gezdiren Zübeyde Hazar, iddiaya göre kimliği belirsiz kişilerce "Burada köpek gezdiremezsin" denilerek saldırıya uğradı. Kan içinde kalan Hazar, hastaneye kaldırıldı.
Yayın Tarihi: 09-09-2018 10:26
Konya'da kuyuya düşen yavru köpek kurtarıldı
Konya'da kuyuya düşen yavru köpek kurtarıldı
Yayın Tarihi: 04-09-2018 13:24
Böylesini görmüş müydünüz?