mide botoksu Haberleri

Mide botoksuyla kilolarına veda etti
Mide botoksu yaptıran Gaziantepli 17 yaşındaki İkranur Solak, yaşadığı süreci anlattı. Ameliyatsız olarak uygulanan ve 15 dakikada gerçekleştirilen mide botoksu uygulaması ile 1 ayda 11 kilo veren İkranur Solak, mide botoksu yaptırdığı süre içinde yaşadıklarını anlattı. Fazla kilolarından rahatsız olduğunu ancak diyetle kilo veremediğini söyleyen İkranur Solak, ağrı, acı çekmeden kısa sürede kilo verdiğini söyledi. İşte mide botoksu yaptıran İkranur Solak'ın anlattıkları...
Yayın Tarihi: 29-01-2019 14:28
Bu yöntem aşırı iştahı sonlandırıyor
Yemek ve tatlılardan vazgeçemiyor ancak zayıflamak istiyorsanız iştah kesme uygulaması olarak kullanılan mide botoksu aradığınız çözüm olabilir. Son dönemlerde en çok tercih edilen yöntemler arasında olan mide botoksu mideye botilinum toksin (botoks) uygulamasının endoskopik yöntemlerle midenin belirli bölgelere botoks enjekte edilmesi esasına dayanılarak uygulanan kilo verme yöntemidir.
Yayın Tarihi: 11-01-2019 09:42
Mide botoksu yaptıranlar dikkat! Yöntemin başarılı olması için...
Kilo vermek için yardımcı yollara başvurmak isteyenler için yeni bir yöntem daha geliştirildi. Mide Botoksu yöntemi olarak adlandırılan bu yöntem kilo vermek isteyenlerin sıklıkla başvurduğu yöntemlerden biri haline geldi. Ancak Mide Botoksu yöntemi bazı tartışmaları da beraberinde getirdi. Çıkan tartışmalar üzerine ise uzmanlar Mide Botoksu tekniğinin başarısız olmasının nedenleri üzerinde duruyor. Uzmanların Mide Botoksu başarısı konusunda altını çizdikleri nokta ise diyete sadık kalınması.
Yayın Tarihi: 10-01-2019 14:49
Mide botoksu ile zayıflamak mümkün
Mide botoksu son dönemlerde fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin sıkça kullandıkları yöntemler arasında yer alıyor. Mide botoksu ile zayıflayanlar öncesinde bazı kontrollerden geçiyor.Böylelikle mide botoksu ile zayıflamak isteyenlerin herhangi bir sağlık probleminin yaşanmasına karşı önlem alınıyor. Peki mide botoksu nedir? Mide botoksunda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Mide botoksu ile az yemek yemek nasıl sağlanmaktadır? Mide botoksu sonrasında diyet gerekir mi?
Yayın Tarihi: 05-11-2018 15:13
Mide botoksu zayıflamak isteyenlerin derdine çare oluyor
Mide botoksu ne demek sorusu zayıflamak isteyenlerin başvurduğu bir yöntem olarak özetlenebilir. Mide botoksu yan etkileri ise bu yolu tercih edenlerin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Peki mide botoksu yaptıranlar nasıl bir süreçten geçiyor? İşte mide botoksu ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
Yayın Tarihi: 21-08-2018 16:16