miting Haberleri

HDP'nin Diyarbakır mitingindeki patlamaya ilişkin dava
Diyarbakır'da 7 Haziran 2015'teki milletvekili genel seçimi öncesinde düzenlenen mitingde 4 kişinin hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin yaralandığı 2 patlamaya ilişkin 5 sanığın yargılandığı davaya devam edildi
Yayın Tarihi: 02-05-2019 17:48
AK Parti'nin Bahçelievler mitingi
Bağımsız adaydan vinçte miting
Vincin sepetinden düşmemek için vücuduna ip bağlayan Düzce İl Genel Meclisi Bağımsız adayı İsmail Çelebi, mikrofonun pili bitince zor anlar yaşadı - Çelebi, mitingini cep telefonundan açtığı oyun havası eşliğinde bitirdi
Yayın Tarihi: 30-03-2019 17:02
"Millet sandığa sahip çıkarak, en güzel cevabı verecek"
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: - "Bugün Kandil'dekiler, Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli kaybetsin diye çaba gösteriyorsa bu millet sandığa sahip çıkarak, Cumhur İttifakı'na desteğiyle en güzel cevabı verecektir"
Yayın Tarihi: 30-03-2019 16:50
"Bizim derdimiz sizin derdinizle dertlenmek"
AK Parti'nin Sultangazi mitingi
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan: (2) - "Tek dertleri var, 'Tayyip Erdoğan gitsin'. Tamam gitsin de milletimize ne teklif ediyorsunuz, kimi öneriyorsunuz? Ülkeyi, kendi partisini bile yönetemeyen Kılıçdaroğlu'na mı teslim edeceksiniz? Ülkeyi, emirleri Kandil'den alan eş başkanlara mı teslim edeceksiniz? Ülkeyi ortaya çıkışından girdiği ittifaka kadar her şeyi karışık olanlara mı teslim edeceksiniz?" - "Madem yerine talip değilsiniz, Tayyip Erdoğan'ı gönderip de ne yapacaksınız? Aslında yapacakları belli. Türkiye'yi yeniden, bizden önceki istikrarsızlık, kaos, yoksulluk, yolsuzluk, yokluk, çöp, çukur, çamur dönemine geri götürecekler. Biz buna müsaade etmeyeceğiz"
Yayın Tarihi: 30-03-2019 14:47
AK Parti'nin Sarıyer mitingi
AK Parti'nin Sarıyer mitingi
AK Parti'nin Beykoz mitingi
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (2) - "Biz Cumhur İttifakı'nı kurduk. Nerede? 15 Temmuz'da, 7 Ağustos'ta Yenikapı ruhuyla kurduk. Diyorum ki 'Ya Rab, bizim bu Cumhur İttifakı'mızı pazara kadar değil mezara kadar devamını bize göster.' O zaman bunlar çatlayacak, patlayacak" - "Bunların hem partilerinde hem de belediyelerinde resmi olarak görev yapan bir başkanları var, bir de asıl patronları var. Nerede? Kandil'de, Pensilvanya'da" - "Şimdi birileri çıkıyor, ne diyor? 'İntikam' diyor. Kafaya bak. Bunların beyni sulanmış. Neyin intikamını alıyorsun? Türkiye'yi 3,5 kat büyüttüğümüzün intikamını mı alacaksın? Sevsinler seni. Bunlar üşütmüş. Beyin sulanması var. Ne derse desinler işimize bakacağız, yolumuza devam edeceğiz. Bizim yapacak çok işimiz var"
Yayın Tarihi: 29-03-2019 20:42
AK Parti'nin Beykoz mitingi
Millet İttifakı Manisa mitingi
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener: - "1 Nisan günü elektrik paralarınızın azalmasını, vergilerin indirilmesini, doğal gaz faturalarınızdaki vergilerinizin indirilmesini istiyorsanız, o kulağı çekeceksiniz. İşsiz gençlerin gözünün içine bakıp, 'ben sizin için ne yapabilirim' demesini istiyorsanız, o kulağı çekeceksiniz"
Yayın Tarihi: 29-03-2019 20:14
AK Parti'nin Ümraniye mitingi
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (3) - "İstanbul'un duvarlarına 'Zulüm 1453'te başladı.' yazacak kadar tarihimize ve inancımıza husumet besleyenler bu şehre hizmet edemez. İstanbul'un ortasında Ezan-ı Muhammedi'yi ıslıklayacak kadar milletimizle bağını kopartanlar bu şehrin emanetine asla sahip çıkamaz. 15 Temmuz gecesi olanları biliyorsunuz. Darbecilerin şerefine kadeh kaldıran şerefsizler, bu şehre, bu ülkeye hizmet edemez" - "Biz İstanbul'a böyle bir dava arkadaşımızı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterdik. Ömrünün son 25 yılı size ve ülkemize hizmetle geçmiş Binali Bey'i İstanbul'un huzuruna çıkardık. Hükümetlerimiz döneminde Ulaştırma Bakanı, Başbakan ve Meclis Başkanlığında bulunmuş, Türkiye'ye önemli eserler kazandırmış, dünyada belli bir yeri ve tanınmışlığı olan kardeşimizi sizlerin takdirine sunduk"
Yayın Tarihi: 29-03-2019 19:53
AK Parti'nin Çekmeköy mitingi
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (3) - "İstanbul genelinde kuzeyde yer alan ormanlarla güneyde yer alan sahil şeridini birleştirecek olan yeşil koridorlar projesiyle Çekmeköy'e 2 farklı koridor açacağız. Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'ndan başlayarak Kurbağalı Dere aksı boyunca ilerleyen bu koridor, Çekmeköy Merkez, Mimar Sinan, Hamidiye ve Mehmet Akif Ersoy mahallelerinden geçerek Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sonlanacak" - "İstanbul'a yaptığımız yatırımlardan en çok istifade eden ilçelerimizden biridir çünkü Çekmeköy'ün aradaki mesafeyi kapatması gerekiyordu. Onun için buraya yoğun yatırımlar yaptık"
Yayın Tarihi: 29-03-2019 18:51
AK Parti'nin Sultanbeyli mitingi
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (2) - "İnşallah pazar günü milletimiz bu maskeli baloya, bu karanlık pazarlığa bir son verecektir" - "Ne olursa olsun, yeter ki milletimiz bizimle olsun da varsın düşmanımız çok olsun. Allah'ın izniyle hepsinin üstesinden geliriz"
Yayın Tarihi: 29-03-2019 17:35
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Manisa'da
Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu: - "Yok yakalarım, yok hapse atarım, yok şunu yaparım, yok bunu yaparım... Yapmazsan namertsin kardeşim. Ne yapacaksın Allah aşkına? Boğazımızdan aşağıya haram lokma inmediği sürece Allah'dan başka kimseden korkmayız"
Yayın Tarihi: 29-03-2019 17:20
AK Parti'nin Maltepe mitingi
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (2) - "Şimdi karşımızda kim var? Büyükşehirde ve Maltepe'de görünüşte CHP var. CHP'nin görünüşte ittifak ortağı adı İYİ ama kendi epeyce karışık bir parti var. Ama bir de sürekli gizlemeye, saklamaya çalıştıkları, buna rağmen gerçeğin artık gün gibi ortaya çıktığı bir ortakları daha var. Kandil'in emrinden çıkmayan, milletvekili ve belediye başkan adaylarının bile oradan belirlendiği bu parti CHP'ye olan desteğini her seviyede ve defalarca ilan etti" - "Biz kefenlerimizi giyerek yola çıktık. Bunlar gibi değil, bizim önümüzde şehadet diye bir makam var. Biz o şehadeti hedefleyerek yola çıktık. Onun için bunlardan bizim farkımız bu" - "CHP yönetimine soruyorum; madem bu parti ile birlikte olmaktan utanıyorsunuz, niye ittifak içindesiniz? Madem ittifak kurdunuz, bunu hangi pazarlıklar, bedeller karşılığında yapıldığını niçin açıklamıyorsunuz? Belediye başkan adaylarınızın ve belediye meclis üyelerinizin bir kısmının listesi bu parti üzerinden size Kandil'den mi gönderildi? Hadi onu da söyleyin. Siz söylemezseniz de biz zaten çıkarıp ilan edeceğiz"
Yayın Tarihi: 29-03-2019 16:42
AK Parti'nin Pendik mitingi
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım: - "Huzur, ortak akıl, mutluluk diyeceğiz. Böylece muhteşem bir Pendik ve İstanbul'u birlikte inşa edeceğiz"
Yayın Tarihi: 29-03-2019 14:52
AK Parti'nin Pendik mitingi
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (2) - "Bay Kemal İstiklal Marşı'nı söylüyor, yanındakiler de. Ama CHP'nin Adalar Belediye Başkan adayı İstiklal Marşı'nı söylemiyor. Niye? Çünkü Kandil'in arkasında olduğu HDP'nin, İstiklal Marşı diye bir derdi yok. Bayrak diye bir derdi yok. Bunların kongrelerinde, Türk bayrağını göremezsiniz" - "Sabiha Gökçen Havalimanı çalışmıyordu. Biz geldik, çalıştırdık ve yetmedi, şimdi yeni bir pist yapıyoruz. 26 kilometrelik Kadıköy, Kartal, Pendik, Tavşantepe Metro Hattı'nı ilçemize kazandırdık. Çeşitli bölgelerimizde 15 adet yol, 18 adet köprü kavşak ve bağlantı yollarını tamamladık. Mahallelerimize 45 park yaptık. 4 parkın yapımına devam ediyoruz"
Yayın Tarihi: 29-03-2019 14:39