Muharrem İnce kimdir?

Muharrem İnce, 04 Mayıs 1964 yılında, Yalova'nın Elmalık köyünde doğdu.

nnesinin adı Zekiye, babasının adı Şerif'tir.

Muharrem İnce, İlk ve Orta Öğrenimini Yalova'da tamamladı.
Muharrem İnce, Uludağ Üniversitesi, Necati Eğitim Fakültesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olu.
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan liselerde Fizik Öğretmeni ve Okul Müdürü olarak görev yaptı.

Muharrem İnce, öğretmen olduğu yıllarda özel dershanelerde de öğretmenlik görevinde bulundu.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Bir süreliğine Yalovaspor'un Basın Sözcülüğü'nü yaptı, Yalova Atatürkçü Düşünce Derneği İl Başkanlığı görevinde de bulundu.
Muharrem İnce 22'inci, 23'üncü Dönem Milletvekili görevine seçildi. 24'üncü Dönem Milletvekili görevine halen devam etmektedir.

24'üncü Dönem Milletvekili görevini icra ederken aynı zamanda da CHP Grup Başkanvekili görevinde bulunmaktadır.

Muharrem İnce 24'üncü Dönemde Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) Türk Grubu mensubu olmuştur.
Muharrem İnce 2012 yılında "Buyurun Sayın İnce" adlı kitabı yayınlamıştır.
Muharrem İnce Evli ve bir çocuk babasıdır.

CHP'de Kılıçdaroğlu'nun koltuğu sallanıyor! Muhalifler kurultay için kaç imzaya ulaştı?
CHP PM üyesi Erdal Aksünger, olağanüstü kurultay için imza sayısının gün sonunda 353'e ulaştığını duyurdu. Kılıçdaroğlu'na muhalif olan delegeler, birkaç gün içinde yeterli sayıya ulaşılacağına inanıyor.
Yayın Tarihi: 16-07-2018 22:34
Muharrem İnce'den dikkat çeken 'kur' açıklaması
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, döviz kurları ve enflasyonla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Twitter hesabından paylaşımda bulunan İnce, "Ne yazık ki, Türkiye bu kötü yönetimin maliyetini daha yüksek faiz, daha yüksek döviz kurları ve daha yüksek enflasyon olarak ödemeye devam edecek" ifadelerini kullandı.
Yayın Tarihi: 16-07-2018 13:45
CHP'de olağanüstü kurultay için imzalar atılıyor
Eski CHP İl Başkanı Asuman Ali Güven, eski CHP Parti Meclisi Üyesi Hatice Tatlı, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ayçil ve eski CHP Bornova İlçe Başkanı Nevzat Kavalar, olağanüstü kurultay için imza veren isimler oldu
Yayın Tarihi: 16-07-2018 13:19
CHP'de kriz çıkartacak iddia! 'Sakın! Ben Kemal Bey’e sürekli PR’ını yaparken...'
Haberturk.com yazarı Sevilay Yılman, bugünkü yazısında, CHP'de delegelere yönelik baskı olduğu yönündeki kulisi köşesine taşıdı. Yılman, CHP Sözcüsü Bülent Tezcan'ın bir delegeye yönelik söylediği iddia edilen sözleri aktardı.
Yayın Tarihi: 16-07-2018 08:28
Meclis'te açıklanacak! CHP'de kritik gün
CHP’de bugün kurultay için imza toplanmaya başlayacak. Muharrem İnce, 15 gün içinde yeterli imza toplarsa, CHP 45 gün içinde olağanüstü kurultaya gidecek. İnce’ye yakın isimler, 81 ilde 900 civarında değişim isteyen delege olduğunu ve ilk iki günde gerekli imzanın yarıdan çoğunu toplayacaklarını belirtiyor.
Yayın Tarihi: 16-07-2018 07:59
Muharrem İnce'nin açıklamalarına Engin Altay'dan yanıt: O gece çıkıp ne diyecektik?
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin, katıldığı canlı yayında 24 Haziran seçim gecesiyle ilgili 'Engin Altay'ı dinledim, seçim gecesi konuşmadım' sözlerine CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'dan yanıt geldi. 'O gece çıkıp ne diyecektik?' diyen Altay, '24 Haziran'la ilgili bir şey kaşınmak isteniyorsa, kaşınacak nokta gece niye açıklama yapılmadı noktası değildir' ifadelerini kullandı.
Yayın Tarihi: 13-07-2018 15:28
CHP Grup Başkanvekili Altay'dan İnce'ye yanıt:
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay: - "Seçim geçesi çıkıp ne diyecektik? Seçimi kaybettik desek kaybetmedik, kazandık desek kazanmadık. Karar benim değildir, onundur. Ben liderlik yaptığım noktalarda, etrafımdakileri dinlerim, kararı ben veririm" - "Yapılanlar doğrudur. 24 Haziran'la ilgili bir şey kaşınmak isteniyorsa, kaşınacak nokta gece niye açıklama yapılmadı noktası değildir" - "Bin 270, bin 280 insanın ayrı ayrı ne düşündüğünü ben bilmiyorum. En azından 650 insanın, nihai olarak bir karar, irade koyduğunu henüz görmüş değilim. Görürsek zaten bu mesele hallolmuş olunacak"
Yayın Tarihi: 13-07-2018 15:17
"Başarı, başarısızlık varsa ortaktır"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun: - "Seçimlerde başarı, başarısızlık varsa hepimizin başarısı ve başarısızlığıdır. Hepimiz bu mücadeleyi verdik. Muharrem İnce de CHP'nin adayıydı. Başarı, başarısızlık varsa ortaktır"
Yayın Tarihi: 13-07-2018 11:55
CHP'de kurultay için imza maratonu başlıyor
CHP'de olağanüstü kurultay tartışmaları hızlanırken, değişim isteyen delegelerin pazartesi gününden itibaren imza toplamaya başlayacağı öğrenildi.
Yayın Tarihi: 13-07-2018 11:39
Muharrem İnce'den 'genel başkanlık' ve 'İBB adaylığı' açıklaması
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sorularını yanıtladı. İnce, CHP'de kurultay ve yerel seçimlerde adaylıkla ilgili sorulara yanıt verdi. İnce ''CHP kendini yenilemelidir'' diyerek, ''İstanbul Belediye Başkanlığı teklif edilirse reddederim'' şeklinde konuştu.
Yayın Tarihi: 13-07-2018 00:14
Muharrem İnce, seçim sonuçlarını değerlendirdi
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: (1) - "Hatalarımı biliyorum. Apolet tartışmasını fazla uzattım, hata yaptım orada. Erdoğan 32 civarında, ben 107 miting yaptım. Yetmez, keşke geceleri de devam etseydim, daha fazla yapsaydım" - "Allah izin verirse ben yeniden cumhurbaşkanı adayı olacağım. Bu iş burada bitmez. Bitmedi bu. Ben bitti demeden bitmez. Bitmeyecek, bunu başaracağız, 107 olmuyorsa 307 miting. 50 gün olmuyorsa 500 gün" - "(Selahattin Demirtaş'ı ziyareti) Kaybetsem de kazansam da yaptığım ziyaretin arkasındayım. Yaptığım işin doğru olduğunu düşünüyorum. Türkiye için gerekli olduğunu düşünüyorum. Bugün olsa yine aynı şeyi yaparım"
Yayın Tarihi: 12-07-2018 23:02
Muharrem İnce hangi televizyon kanalında saat kaçta canlı yayına çıkacak? Twitter'dan paylaştı...
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, günler sonra ilk defa televizyon ekranlarına çıkacak. Peki Muharrem İnce hangi televizyon kanalında saat kaçta ve ne zaman canlı yayına çıkacak? Muharrem İnce merakla beklenen açıklamaları ne zaman yapacağına dair Twitter adresinden bir paylaşım yaptı.
Yayın Tarihi: 12-07-2018 15:04
Son dakika! CHP'de olağanüstü kurultay hareketliliği
Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 24 Haziran'daki cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi destekleyen parti içi muhalefette, olağanüstü kurultay hareketliliği yaşanıyor. CHP'nin toplam bin 266 delegesini yakın markaja alan muhalefet cephesi, bir süredir delegelerden kurultay talebine destek vereceklerine dair "taahhütname" alıyor.
Yayın Tarihi: 12-07-2018 12:25
CHP'de "olağanüstü kurultay" hareketliliği
CHP'nin 24 Haziran'daki cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi destekleyen parti içi muhalefette, olağanüstü kurultay hareketliliği yaşanıyor - CHP'nin toplam bin 266 delegesini yakın markaja alan muhalefet cephesi, bir süredir delegelerden kurultay talebine destek vereceklerine dair "taahhütname" alıyor - Bu sürecin gelecek günlerde "noter tasdikli imza" aşamasına geçmesi bekleniyor
Yayın Tarihi: 12-07-2018 12:02
Muharrem İnce bugün konuşacak! 24 Haziran gecesini anlatacak
24 Haziran cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP’nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, günler sonra ilk kez televizyona çıkacak. İnce’nin, 24 Haziran sürecinde neler yaşandığı, seçim gecesi neden konuşmadığını açıklaması bekleniyor.
Yayın Tarihi: 12-07-2018 09:06