Muharrem İnce kimdir?

Muharrem İnce, 04 Mayıs 1964 yılında, Yalova'nın Elmalık köyünde doğdu.

nnesinin adı Zekiye, babasının adı Şerif'tir.

Muharrem İnce, İlk ve Orta Öğrenimini Yalova'da tamamladı.
Muharrem İnce, Uludağ Üniversitesi, Necati Eğitim Fakültesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olu.
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan liselerde Fizik Öğretmeni ve Okul Müdürü olarak görev yaptı.

Muharrem İnce, öğretmen olduğu yıllarda özel dershanelerde de öğretmenlik görevinde bulundu.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Bir süreliğine Yalovaspor'un Basın Sözcülüğü'nü yaptı, Yalova Atatürkçü Düşünce Derneği İl Başkanlığı görevinde de bulundu.
Muharrem İnce 22'inci, 23'üncü Dönem Milletvekili görevine seçildi. 24'üncü Dönem Milletvekili görevine halen devam etmektedir.

24'üncü Dönem Milletvekili görevini icra ederken aynı zamanda da CHP Grup Başkanvekili görevinde bulunmaktadır.

Muharrem İnce 24'üncü Dönemde Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) Türk Grubu mensubu olmuştur.
Muharrem İnce 2012 yılında "Buyurun Sayın İnce" adlı kitabı yayınlamıştır.
Muharrem İnce Evli ve bir çocuk babasıdır.

muharrem ince Haberleri

İnce'den dikkat çeken çıkış: Memlekete gerçek hainliktir
CHP'li Muharrem İnce, partisinin Gümüşhane Belediye Başkan adayı Bedri Ağaç'ın seçim çalışmasına katıldı. İnce burada yaptığı konuşmada, "Yerel seçim neden bir beka sorunu olsun ki. Gümüşhane'yi CHP'li, İYİ Parti'li, MHP'li, AK Parti'li bir belediye ya da herhangi birisi yönettiğinde ezanları susturacak birisi var mı, yok. Bayrağı mı indirecekler, neden beka sorunu olsun. Hepsi bu memleketin evladı değil mi? Oy verenden hainlik beklemek memlekete gerçek hainliktir." ifadelerini kullandı.
Yayın Tarihi: 03-02-2019 04:41
Muharrem İnce: Kimse babasının hesabını veremez
CHP'nin, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılan seçimlerde cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği Muharrem İnce, partisinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer'e yönelik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eleştirisine tepki göstererek, ''Kimse babasının hesabını veremez, kardeşinin hesabını veremez. Suç varsa kişiye aittir'' dedi.
Yayın Tarihi: 30-01-2019 20:18
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın:
"Yerel seçimlerin sadece mahalli idarecileri seçmekten ibaret olmadığını, Bay İnce ve partisi CHP, 31 Mart'ın ertesi sabahı gaflet uykusundan millet iradesinin Cumhur İttifakı lehine tecellisiyle uyandığında anlayacaktır"
Yayın Tarihi: 29-01-2019 12:03
Muharrem İnce'den Erdoğan'a 'talan' eleştirisi
Muharrem İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eleştirilerde bulundu.
Yayın Tarihi: 12-01-2019 03:43
İnce'den Binali Yıldırım yorumu: Ruh sağlığı incelenmeli
CHP'li Muharrem İnce, TBMM Başkanı ve AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım'ın "Seçim bir siyasi faaliyet değildir" sözüne sosyal medyadan yanıt verdi.
Yayın Tarihi: 11-01-2019 06:05
İmamoğlu, İnce ile bir araya geldi
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu: - "Prensipte yarın, saat 17.00 olarak bir konuşma yapıldı. Son teyit için dönülecek. Tekrar ifade edeyim, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na davet ettiler. Oraya gideceğiz" - "(Muharrem İnce ile bir araya gelmesine ilişkin) Bu yerel seçim sürecinde hem tavsiyelerini hem önerilerini hem de beraber neler yapılacağının sohbetini yapacağız. 2019'un 31 Mart'ında, İstanbul'daki yönetim anlayışının değişeceğine zaten yürekten inandık" - CHP'li Muharrem İnce: - "25 yılda bu sorunların hiçbiri çözülmemiş. Katmerlenerek büyümüş. O zaman yapılması gereken, bir değişimin önünü açmaktır"
Yayın Tarihi: 09-01-2019 11:46
Muharrem İnce'den sert çıkış: Delikanlı gibi aday ol
TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın, görevinden istifa etmeden aday olarak gösterilmesinin ardından tartışmalar sürerken Muharrem İnce'den sert açıklamalar geldi.
Yayın Tarihi: 30-12-2018 14:48
Muharrem İnce'den olay yaratacak Binali Yıldırım paylaşımı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen törenle AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve İstanbul ilçelerinin adaylarını tanıttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Binali Yıldırım'ın İstanbul adayı olduğunu duyurdu. Yıldırım'ın isminin açıklandığı sırada CHP'nin 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nde aday gösterdiği Muharrem İnce'den olay yaratacak bir paylaşım geldi.
Yayın Tarihi: 29-12-2018 17:23
İnce'den Ekrem İmamoğlu mesajı!
Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için ismi konuşulan Muharrem İnce, Ekrem İmamoğlu’nun aday gösterilmesi hakkında açıklama yaptı.
Yayın Tarihi: 28-12-2018 00:53
RTÜK Fox ve Halk TV'ye ceza kesti! İnce'den olay yorum geldi...
CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun (RTÜK) Halk TV ve Fox TV'ye verdiği cezalara Twitter hesabından yaptığı açıklama ile sert tepki gösterdi.
Yayın Tarihi: 27-12-2018 09:10
Bu sözler Ankara'yı karıştıracak! 'İnce aday yapılmadı çünkü...'
Eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, katıldığı Seyr-i Sabah programında 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçime ilişkin hamleleri anlattı. Yarkadaş, 24 Haziran seçimlerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'nin İstanbul adayı yapılmama sebeplerinden birinin yerel seçimlerin genel seçim havasına dönüşmemesi isteği olabileceğini söyledi.
Yayın Tarihi: 19-12-2018 17:19
İnce'den olay sözler: Ben maraza çıkartmamaya çalışıyorum
24 Haziran'da CHP’nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, yerel seçim öncesi tüm ülkeyi gezeceğini söyledi. Çalışmalarına Bursa’nın Orhangazi ilçesinden başlayan İnce, "Partiyi yönetenler partinin tapusunu almaz. Bunun sonra hesabı da var tabii. Yönetenler hesap da verecekler. 31 Mart’a kadar maraza çıkartma zamanı değil çalışma zamanı" dedi.
Yayın Tarihi: 16-12-2018 10:55
'Artık benim için o defter kapandı!'
CHP'li Muharrem İnce, "Ben bu kentin 16 yıl milletvekilliğini yaptım. Artık benim için o defter kapandı. Ben Yalova'dan hiçbir şekilde artık bir yere aday değilim. Başka yerlere adayım. Tahmin ediyorsunuz siz" ifadelerini kullandı.
Yayın Tarihi: 05-12-2018 22:16
"Yalova'dan değil başka yerlere adayım"
CHP'li Muharrem İnce: - "Ben bu kentin 16 yıl milletvekilliğini yaptım. Artık benim için o defter kapandı. Ben Yalova'dan hiçbir şekilde artık bir yere aday değilim. Başka yerlere adayım. Tahmin ediyorsunuz siz"
Yayın Tarihi: 05-12-2018 21:38
Sevilay Yılman'da olay yaratacak seçim anketi iddiası!
Habertürk yazarı Sevilay Yılman, CHP tarafından İstanbul'da yaptırılan son yerel seçim anketlerinden Muharrem İnce'nin isminin çıkarıldığını ileri sürdü. Yılman, köşesinde söz konusu Mart 2019 yerel seçim anket sonuçlarında Muharrem İnce'nin isminin açık ara önde gittiğini söyledi.
Yayın Tarihi: 04-12-2018 08:29
Muharrem İnce'nin Sarıgül korkusu! Senaryo gerçek olur mu?
CHP'de İstanbul adaylığı için ismi güçlü şekilde konuşulan Muharrem İnce'nin, 2014’te Mustafa Sarıgül’ün yaşadıklarından korktuğu iddia edildi.
Yayın Tarihi: 27-11-2018 10:39