Muharrem İnce kimdir?

Muharrem İnce, 04 Mayıs 1964 yılında, Yalova'nın Elmalık köyünde doğdu.

nnesinin adı Zekiye, babasının adı Şerif'tir.

Muharrem İnce, İlk ve Orta Öğrenimini Yalova'da tamamladı.
Muharrem İnce, Uludağ Üniversitesi, Necati Eğitim Fakültesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olu.
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan liselerde Fizik Öğretmeni ve Okul Müdürü olarak görev yaptı.

Muharrem İnce, öğretmen olduğu yıllarda özel dershanelerde de öğretmenlik görevinde bulundu.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Bir süreliğine Yalovaspor'un Basın Sözcülüğü'nü yaptı, Yalova Atatürkçü Düşünce Derneği İl Başkanlığı görevinde de bulundu.
Muharrem İnce 22'inci, 23'üncü Dönem Milletvekili görevine seçildi. 24'üncü Dönem Milletvekili görevine halen devam etmektedir.

24'üncü Dönem Milletvekili görevini icra ederken aynı zamanda da CHP Grup Başkanvekili görevinde bulunmaktadır.

Muharrem İnce 24'üncü Dönemde Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) Türk Grubu mensubu olmuştur.
Muharrem İnce 2012 yılında "Buyurun Sayın İnce" adlı kitabı yayınlamıştır.
Muharrem İnce Evli ve bir çocuk babasıdır.

muharrem ince Haberleri

Gökçek'ten İnce ve Fatih Portakal'a cevap!
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten sosyal medya hesabından Ankapark üzerinden eleştiride bulunan Muharrem İnce'ye ve Fatih Portakal'ın FOX TV Ana Haber Bülteni'ndeki sözlerine cevap geldi. Gökçek, İnce'ye yönelik, "Ankara’da olmayan turizmi ayağa kaldırmanın yolu Ankapark’tır. Bu ufukla cumhurbaşkanlığına aday olunmaz. Bence tavuk yetiştir." ifadelerini kullanırken, Fatih Portakal'a ise "Canlı yayınına bağlanayım ya da katılayım. Var mısın?" diyerek meydan okudu.
Yayın Tarihi: 22-09-2018 06:30
CHP'de deprem etkisi yaratacak rapor!
CHP'nin 24 Haziran'daki cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere ilişkin olarak bir rapor hazırlattı. "24 Haziran sonuçlarına göre CHP’li belediyeleri neler bekliyor?" başlıklı raporda, partinin iki büyükşehiri kaybedebileceği analizine yer verildi.
Yayın Tarihi: 20-09-2018 08:24
CHP'nin İstanbul adayı Muharrem İnce mi olacak?
CHP'nin İstanbul adayı Muharrem İnce mi olacak? sorusunu cevaplayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kimin kazanma ihtimali varsa onu aday göstereceğiz doğal olarak. Olması gereken de budur" dedi. Kılıçdaroğlu'nun bu sözleri "İnce'nin adaylğını yaşil ışık yaktı" yorumlarına neden oldu.
Yayın Tarihi: 19-09-2018 11:36
Muharrem İnce'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çok sert İş Bankası tepkisi
CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP'nin Türkiye İş Bankası'nda bulunan hisselerinin Hazine ve Maliye Bakanlığı'na devredilmesi gerektiği yönündeki çıkışına sert tepki gösterdi.
Yayın Tarihi: 17-09-2018 12:59
Muharrem İnce'den 3. Havalimanı işçilerine destek!
CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Twitter hesabından dikkat çeken bir mesaj paylaştı. İnce, 3. Havalimanı işçilerine Nazım Hikmet şiiriyle destek verdi. Hatırlanacağı üzere bazı sosyal medya kullanıcıları İnce'yi 3. Havalimanı işçilerine destek vermemekle suçlayan paylaşımlarda bulunuyordu.
Yayın Tarihi: 16-09-2018 15:05
Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce yan yana!
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in kızının nikahında buluştu. Yan yana oturan Kılıçdaroğlu ve İnce aralarında sohbet etti.
Yayın Tarihi: 15-09-2018 23:46
Muharrem İnce, 'dünyanın en çok yakan arabası'nı paylaştı!
CHP’de genel başkanlık için adı anılan Muharrem İnce, markete giderek gıda fiyatlarını eleştirdi. Market arabasıyla twitter hesabından bir de fotoğraf paylaşan İnce "Dünyanın en çok yakan arabası! 20 dakikada 300 metre yol yaptım 450 TL yaktı" dedi.
Yayın Tarihi: 16-09-2018 12:30
Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na olay sözler
24 Haziran cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Milliyet gazetesi yazarı Tunca Bengin'e önemli açıklamalarda bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Seçim gecesi Genel Merkez’e davet ettik, gelmedi” iddiasını reddeden Muharrem İnce, “Bu hayatımda gördüğüm en büyük siyasi yalandır. Böyle bir davet olmadı. Bunu kim söylüyorsa yalan söylüyor” dedi. İnce ayrıca “Kemal Bey’in yerinde olsam koltuğu terk ederdim” ifadelerini kullandı.
Yayın Tarihi: 15-09-2018 09:47
Aziz Kocaoğlu'dan önemli açıklamalar
Mart 2019 yerel seçimlerinde Aziz Kocaoğlu İzmir'de aday olacak mı? sorusu CHP içinde en çok merak edilen soruların başında geliyor. Kurultay çağrısı sürecinde Muharrem İnce'den yana tavrını ortaya koyan Kocaoğlu, adaylık için'henüz karar vermedim' dedi. 'CHP çok enteresan bir örgüt halinde geldi' diyen Kocaoğlu, CHP'nin içinde CHP'lilerin olmadığı eleştirisinde bulundu.
Yayın Tarihi: 15-09-2018 07:56
Muharrem İnce'den Varlık Fonu tepkisi
Muharrem İnce, Türkiye Varlık Fonu başkanlığına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başkanvekilliğine ise Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın getirilmesini twitter hesabından ağır sözlerle eleştirdi. İnce mesajında; "Kötü yönetim maalesef her gün yeni bir çılgınlık örneği sergileyerek tam gaz devam ediyor." ifadelerine yer verdi.
Yayın Tarihi: 12-09-2018 13:17
Muharrem İnce bu sözlere pek gülemeyecek!
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin bir televizyon kanalında İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) başkanlığına ilişkin açıklamasını yorumladı. Alçı, İnce'nin açıklamasını tutarsız bulduğunu ifade ederken, 'Bu açıklama ile İstanbul adaylığına açıkça yeşil ışık yakıyor İnce' vurgusu yaptı.
Yayın Tarihi: 12-09-2018 11:27
Kılıçdaroğlu: Sabaha bırakır giderim!
CHP’nin kuruluş yıldönümü dolayısıyla Genel Merkez’de bir araya geldiği il başkanlarının sorularını yanıtlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ‘genel başkan değişsin’ taleplerine ilişkin çarpıcı bir yanıt verdiği ortaya çıktı.
Yayın Tarihi: 12-09-2018 07:48