Nagehan Alçı Haberleri

Nagehan Alçı hastaneye kaldırıldı
Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, HaberTürk yazarı Nagehan Alçı’nın ambulansla hastaneye kaldırıldığını duyurdu
Yayın Tarihi: 22-09-2018 12:21
Nagehan Alçı'dan çarpıcı sözler: Erdoğan'ın devrildiği gün...
Haberturk.com yazarı Nagehan Alçı, Dursun Çiçek'in tartışılan son açıklamalarını köşesine taşıdı ve çağrıda bulundu. 'Dursun Çiçek'e teşekkür etmeliyiz' başlıklı yazısında Alçı, 'Bu dosya iyi takip edilmeli. MİT ve Emniyet’ten destek alınmalı' ifadelerini kullandı.
Yayın Tarihi: 17-09-2018 07:51
Muharrem İnce bu sözlere pek gülemeyecek!
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin bir televizyon kanalında İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) başkanlığına ilişkin açıklamasını yorumladı. Alçı, İnce'nin açıklamasını tutarsız bulduğunu ifade ederken, 'Bu açıklama ile İstanbul adaylığına açıkça yeşil ışık yakıyor İnce' vurgusu yaptı.
Yayın Tarihi: 12-09-2018 11:27
Nagehan Alçı'dan 'Cumartesi Anneleri' çıkışı
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, İstiklal Caddesi'ndeki eylemlerine izin verilmeyen Cumartesi Anneleri'ni köşesine taşıdı. Nagehan Alçı, polisin müdahalesini hatırlatarak "Erdoğan o yılların hesabını soran lider olduğu için çok sevildi. İşte şimdi de bu nedenle o annelere yeniden randevu vermeli, onları dinlemeli, acılarını paylaştığını hatırlatmalı" dedi.
Yayın Tarihi: 10-09-2018 10:28
Nagehan Alçı'dan tahliye kararına sert tepki
Gazeteci Nagehan Alçı, 11'i öğrenci 12 kişinin hayatını kaybettiği ve çok sayıda öğrencinin yaralandığı Aladağ'daki yurt yangınıyla ilgili tahliye kararlarına tepki gösterdi. Alçı, 'Bu tahliye kararlarını vicdanlara anlatamazsınız. O yangının hesabını sormazsanız bu ülkede adalete olan inancı yerleştiremezsiniz' diye yazdı.
Yayın Tarihi: 09-09-2018 09:38
Nagehan Alçı'dan Cem Küçük'e yanıt: Senin payın yok mu?
Haberturk.com yazarı Nagehan Alçı, bugünkü yazısının son bölümünde, gazeteci Cem Küçük'ün Türkiye'de köşe yazarlığı ve yorumculuğa yönelik sözlerini eleştirdi. Küçük'ün yazarlara yönelik 'yaşayan birer ölü' sözlerine yanıt veren Alçı, 'Medyanın bu durumunda senin payın yok mu?' dedi.
Yayın Tarihi: 07-09-2018 07:09
Nagehan Alçı'dan çok konuşulacak sözler!
ABD Dışişleri Bakanlığı, ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey'in öncülüğündeki bir heyetin Türkiye, İsrail ve Ürdün'ü ziyaret edeceğini açıkladı. Öte yandan Habertürk yazarı Nagehan Alçı'da bugünkü köşesinde İdlib'i ele aldı. Alçı, "Kıyamet neden İdlib’de kopacak?" başlığıyla yayımlanan yazısında olası bir operasyonda Türkiye açısından sınır güvenliği kontrolünün zor olacağını işaret ederek, "HTŞ unsurları da sivillerin arasına karışıyor ve bu insanlar Türkiye sınırına dayanacak" dedi.
Yayın Tarihi: 01-09-2018 13:00
Fatih Altaylı'dan Nagehan Alçı'yı kızdıracak sözler
Habertük yazarı Fatih Altaylı bugünkü köşesinde, Nagehan Alçı'nın, Talat Bulut'un taciz iddialarına ilişkin eleştirilerini yorumladı. Altaylı "Bak Nagehancığım, yasalar kanun uygulayıcılarının cinsiyetlerine göre yapılmaz. Yasanın da, uygulayıcının da cinsiyeti olmaz. Sen “Kadın savcı halden anlardı” demeye çalışıyorsun. Böyle aptalca bir hukuk anlayışı geliştirilebilir mi!" diye yazdı
Yayın Tarihi: 29-08-2018 11:54
Fatih Altaylı'dan Nagehan Alçı'ya ortalığı karıştıracak gönderme!
Habertürk yazarı Nagehan Alçı oyuncu Talat Bulut hakkındaki taciz iddialarını köşesine taşımıştı. Alçı'ya Fatih Altaylı'dan yanıt gecikmedi. Altaylı bugünkü yazısında Alçı'ya göndermede bulunarak, 'çocuk istismarına' karşı da aynı duyarlılığı beklediğini yazdı.
Yayın Tarihi: 21-08-2018 10:42
Nagehan Alçı'dan olay yaratacak iddia!
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, oyuncu Talat Bulut davasına ilişkin yazdığı taciz dikkat çekmişti. Alçı bugün ise konunun medya ayağından bahsetti. Alçı, ise medya sektöründeki tacizlere değinerek, isim vermeden bir köşe yazarının yaptığı tacizi aktardı.
Yayın Tarihi: 20-08-2018 09:35
Nagehan Alçı: Erkekler bu işe karışmasın!
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, bugün kaleme aldığı 'Talat Bulut dosyası bir kadın savcıya verilmeli' başlıklı yazısında gündem yaratacak ifadeler kullandı. Medya sektöründeki tacizleri yazan Alçı, 'Kadın mücadelesinin yakın dönem tarihini bilen bir yazar olarak söylüyorum : Erkeklerin bu işe kesinlikle karışmaması lazım' dedi.
Yayın Tarihi: 17-08-2018 09:33
Nagehan Alçı'yı kahreden olay
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Yemen'in kuzeyindeki Sada'da Suudi koalisyonun düzenlediği hava saldırısında ölen 40 çocuğu köşesine taşıdı. Alçı, "Dünyada öyle vahşi, öyle kahredici gelişmeler var ki…" yazdığı olay için "Hiçbir günahı olmayan, yalnızca dünyanın talihsiz bir yerinde dünyaya gelmiş olan 40 çocuk ve yanlarındaki öğretmenleri paramparça oldular. " ifadelerini kullandı
Yayın Tarihi: 15-08-2018 10:19
Yerel seçim tarihiyle ilgili dikkat çeken iddia
ABD ile Türkiye arasındaki gerilim devam ederken, yerel seçimlerin erkene alınması yeniden gündeme geldi. CHP'li ve AK Partili kurmaylardan iki ismin kendisini aradığını beliren gazeteci Nagehan Alçı, 4 Ksım 2018 tarihini işaret etti.
Yayın Tarihi: 15-08-2018 07:44
Alçı'dan canlı yayında flaş yerel seçim açıklaması!
Gazeteci Nagehan Alçı, Habertürk TV'de yerel seçimler hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Alçı yaptığı açıklamada yerel seçimlerin bu sonbaharda olacağını iddia etti.
Yayın Tarihi: 12-08-2018 01:39
Nagehan Alçı açıkladı: 4 Kasım'da seçim!
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, bugünkü yazısında yerel seçimin tarihini açıkladı. Alçı, yazısında "4 Kasım 2018 sonrasında 25 Haziran 2023’e kadar seçim defterini kapayacağız ve yaklaşık 5 sene rahatlayacağız" ifadesini kullandı.
Yayın Tarihi: 11-08-2018 08:16
Nagehan Alçı, 'Yerel seçimler Ekim 2018'e alınmak zorunda' dedi, nedenlerini sıraladı
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, yerel seçimlerin ekim ayına alınması gerektiğini yazdı. Alçı, yazısında "Seçimler 31 Mart 2019 tarihinde de yapılsa ekonomi için kısa vadede çok şey değişmez hatta bilakis yeni kamu harcamalarıyla AK Parti daha da başarılı olabilir ama bu yapılanların Türkiye’ye uzun vadeli maliyeti çok daha yüksek olacaktır.' dedi.
Yayın Tarihi: 10-08-2018 11:13
Nagehan Alçı'yı sinirlendiren fotoğraf
Nagehan Alçı, günlüğüne 42 bin TL verip tekneyi kiraladıklarına ilişkin haberlere tepki gösterdi. Alçı, “Ayrıca benim de olduğum bazı fotoğrafları yayınladınız anladık da Rasim’in tek fotoğrafı yokken nasıl ‘Rasim Ozan aylar sonra görüntülendi’ diye haber yapılabiliyor? Yani yalanın da bir sınırı olması gerekmez mi? Ortada tek görüntü yok ve olmayan görüntü üzerinden ‘Rasim görüntülendi’ deniyor. " ifadelerini kullandı
Yayın Tarihi: 08-08-2018 14:25
'Kılıçdaroğlu, Perşembe ya da Cuma açıklayacak'
Nagehan Alçı, bugünkü "Kılıçdaroğlu bundan sonra ne yapacak?" başlıklı yazısında CHP'deki son durumu aktardı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partinin Merkez Yürütme Kurulu'nu toplayacağını belirten Alçı, "Bir ‘vedalaşma MYK’sı’ olacak bu. Perşembe ya da en geç cuma da MYK değişikliğini açıklayacak. Tabii vedalaşma derken mevcut isimlerin hepsinin değişeceği anlaşılmasın. Önemli bir kısmı yerini koruyor. Belki sayıda azaltma olabilir, 3-4 isim eksilebilir" ifadesini kullandı.
Yayın Tarihi: 08-08-2018 10:50
Rasim Ozan Kütahyalı skandalın ardından ilk kez ortaya çıktı! Eşi Nagehan Alçı ile birlikte...
Ünlü gazeteci çift Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı, Bodrum Cennet Koyu’nda çocukları ile birlikte tatil yapıyor. Kütahyalı, Beyaz TV canlı yayınında söylediği ve büyük tepki çeken 'kusturmalı Boşnak s...' sözlerinin ardından ilk kez ortaya çıktı.
Yayın Tarihi: 05-08-2018 18:23