Nagehan Alçı Haberleri

'İlk kez yazıyorum' diye duyurdu: Ünlü isim aday gösterilecek
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, bugünkü yazısında CHP'nin Üsküdar adayına ilişkin bir kulis bilgisini paylaştı.
Yayın Tarihi: 10-12-2018 07:48
CHP İstanbul adayı kim olacak? Oğuz Kaan Salıcı sürprizi
CHP, İstanbul adayını belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor. Genel Merkez'in kulislerde konuşulan Muharrem İnce, Ekrem İmamoğlu, Gürsel Tekin ve Fikri Sağlar isimlerinin aksine adaylık için Oğuz Kaan Salıcı'yı gündeme aldığı belirtiliyor.
Yayın Tarihi: 30-11-2018 08:28
İstanbul için anketten hangi isim çıktı? Çarpıcı ifadeler
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, İstanbul için CHP'nin anketinden İlhan Kesici isminin de çıktığını yazdı. Alçı, Abdüllatif Şener'in de 'İstanbul'a göz kırptığını' ifade etti.
Yayın Tarihi: 28-11-2018 08:31
İstanbul için 'Abdullah Gül' bombası! Tansiyon yükselecek
Haberturk.com yazarı Nagehan Alçı, bugünkü 'Bomba CHP kulisleri' başlıklı yazısında İstanbul'da heyecanı artıracak gelişmeyi kaleme aldı. Alçı esas bombayı ise 'Abdullah Gül' iddiası ile patlattı.
Yayın Tarihi: 24-11-2018 09:09
Nagehan Alçı'dan savcı ve hakimlere: Sizlere yalvarıyorum...
Haberturk.com yazarı Nagehan Alçı, bugünkü yazısında, dünkü akademisyen gözaltılarına sert tepki gösterdi. Alçı, 'Turgut Tarhanlıları, Betül Tanbayları hapse atmayınız… Sizlere yalvarıyorum… Lütfen bu adaletsizliğe imza atmayınız…' ifadelerini kullandı.
Yayın Tarihi: 17-11-2018 08:13
İstanbul için adı geçen sürpriz isim: Yeşil ışık yakıyor
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, AK Parti'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) için eski Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun da adının geçtiğini söyledi. Alçı, Müezzinoğlu'nun "Aday ol" diyenlere "Hizmet için varım" diye yeşil ışık yaktığını ileri sürdü.
Yayın Tarihi: 14-11-2018 08:13
Nagehan Alçı'nın Atatürk yazısı değiştirildi! Tepkiler gelince..
Haberturk.com yazarı Nagehan Alçı'nın bugün yayımlanan yazısındaki, Atatürk'ün 'kadınları eve ait gördüğü' ve 'maço olduğu' ifadeleri değiştirildi.
Yayın Tarihi: 10-11-2018 15:05
'Nagehan Alçı'ya nasıl tahammül etti?'
Yeni kitabının bir bölümünde gazeteci Nagehan Alçı'ya da yer veren Kadri Gürsel çok çarpıcı bir soruta yanıt verdi. Gürsel kendisine yüzlerce kez sorulduğunu söylediği “O kadına nasıl tahammül ediyordunuz?” sorusuna "Dört Bir Taraf’a katıldıktan sonra ise kendisine tahammül etmek benim için bir görevdi artık... Bakın bu görevi nasıl yerine getirdim: Nagehan Alçı’ya tahammül edebildim çünkü onu ciddiye aldım... " yanıtını verdi
Yayın Tarihi: 08-11-2018 10:42
Altaylı ve Alçı'dan Burhan Kuzu bombası! Ankara çalkalanıyor
Habertürk yazarı Fatih Altaylı, dünkü yazısında İranlı uyuşturucu baronu Naci Zindaşti olayıyla ilgili Ankara'da deprem etkisi yaratan bir iddiaya yer verdi. Yazıda Zindaşti'nin serbest bırakılması için AK Partili bir ismin hakimi arayarak "Devletin bu konuda duyarlı olduğunu belirtti" dediğini aktaran Altaylı, yazısında Burhan Kuzu'yu işaret etmişti. Burhan Kuzu'dan iddialara ilişkin açıklama geldi. Öte yandan Nagehan Alçı'da bugünkü yazısında Zindaşti olayıyla ilgili detayları aktardı.
Yayın Tarihi: 02-11-2018 08:02
Fatih Altaylı'dan Nagehan Alçı'ya 'Kemalist' tepkisi
Habertürk yazarı Fatih Altaylı, İstanbul Erkek Lisesi'nde İzmir Marşı okuyan iki öğrenciyi tokatladığı ortaya çıkan öğretmenin çevresinde 'Kemalist' olarak tanındığını yazan Nagehan Alçı'yı eleştirdi. Altaylı, Alçı'ya 'İngilizcesini söyleyeyim önce, so what? Türkçesi daha anlaşılır aslında, 'eeeeee'. Bu durumda ne yapmamız gerekiyor?' sözleriyle tepki gösterdi.
Yayın Tarihi: 30-10-2018 08:17
'İzmir Marşı okuyan liselileri tokatlayan öğretmen...'
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, İstanbul Erkek Lisesi'nde İzmir Marşı okuyan öğrencileri tokatlayan öğretmenin, Kemalist olarak tanındığını ileri sürdü.
Yayın Tarihi: 29-10-2018 10:34
Tartışma yaratacak sözler: Ülkücüler saftır, ulusalcılar uyanık
Haberturk.com yazarı Nagehan Alçı bugünkü yazısında AK Parti-MHP arasındaki ittifak krizini ve Danıştay'ın 'Andımız' kararını kaleme aldı. Alçı'nın yazısında aktardığı ve MHP'ye yakın bir yargı yetkilisine ait olduğunu söylediği sözler ise dikkat çekti.
Yayın Tarihi: 26-10-2018 07:41
Nagehan Alçı: İtiraf edeyim
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Erdoğan'ın dünkü grup toplantısında yaptığı konuşmadan çok etkilendiğini yazdı. Alçı, " "İtiraf edeyim, gözyaşları içindeyim. Tıpkı Başkan Erdoğan’ın erdemli tavrı karşısında akan Bekir Bozdağ’ın gözyaşları gibi gayriihtiyari ben de kendimi ağlarken buldum" diye ekledi
Yayın Tarihi: 24-10-2018 11:18
'Öğrenci andı' kararıyla ilgili çok sert ifadeler
Danıştay'ın 'öğrenci andı'yla ilgili kararı tartışmaları da beraberinde getirirken, gazeteci Nagehan Alçı karara çok sert tepki gösterdi. Alçı yazısında, 'Kendisi de faşist olduğunu saklamayan Reşit Galip’in yazdığı bu metni kabul edilemez buluyorum' ifadelerini kullandı.
Yayın Tarihi: 22-10-2018 10:08
Nagehan Alçı iddialara yanıt verdi: Tamamen asılsız
Süperhaber tarafından gündeme getirilen 'Ciner medya grubu, Kazak yatırımcılara satıldı' iddialarına ilişkin Nagehan Alçı'dan bir açıklama geldi. Alçı, söz konusu iddiaları yalanladı.
Yayın Tarihi: 01-10-2018 16:30
Nagehan Alçı hastaneye kaldırıldı
Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, HaberTürk yazarı Nagehan Alçı’nın ambulansla hastaneye kaldırıldığını duyurdu
Yayın Tarihi: 22-09-2018 12:21
Nagehan Alçı'dan çarpıcı sözler: Erdoğan'ın devrildiği gün...
Haberturk.com yazarı Nagehan Alçı, Dursun Çiçek'in tartışılan son açıklamalarını köşesine taşıdı ve çağrıda bulundu. 'Dursun Çiçek'e teşekkür etmeliyiz' başlıklı yazısında Alçı, 'Bu dosya iyi takip edilmeli. MİT ve Emniyet’ten destek alınmalı' ifadelerini kullandı.
Yayın Tarihi: 17-09-2018 07:51