Nihat Zeybekci Haberleri

"İzmir'e hizmet etmek benim için şereftir"
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci: "Milletimizin, İzmirimiz'in verdiği karara, milletin iradesine saygı göstermek bizim için bir vazifedir. İzmir'e hizmet etmek benim için bir şereftir"
Yayın Tarihi: 01-04-2019 00:44
Ak Partili Nihat Zeybekci'nin sandığından bakın kim çıktı!
'Cumhur ittifakı'nın İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı AK Parti'li Nihat Zeybekci'nin oy kullandığı sandıktan AK Parti'ye 124, CHP'ye ise 145 oy çıktı. 'Millet ittifakı’nın İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı CHP'li Tunç Soyer'in sandığından ise CHP'ye 197, AK Parti'ye ise 101 oy çıktı.
Yayın Tarihi: 31-03-2019 19:50
"Kaç meclis üyesine, kaç kadroya anlaştınız?"
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci: "(HDP) Çatır çatır söylüyor diyor ki 'Ben bunu destekliyorum, adayım budur'. Öbür taraftan da diyor ki 'Seçilenler de bizim sayemizde seçildiğini unutmasın.' Neye anlaştınız kardeşim, kaça anlaştınız? Kaç meclis üyesine, kaç kadroya anlaştın onu söyle"
Yayın Tarihi: 26-03-2019 16:26
"Hayalleri bile bizim yapacaklarımıza erişemez"
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci: - "Mazeretçilerin, bahanecilerin hayalleri bile bizim yapacaklarımıza erişemez. Ulaşsaydı bu şehri bu hale getirmezlerdi"
Yayın Tarihi: 24-03-2019 16:35
"Zeybekci için elimi ateşe koyarım"
Sırbistan Başbakan Yardımcısı Rasim Ljajic: - "İlk kez bir ülkeye değerli dostum, kardeşime destek istemek için geliyorum. Kendisi için elimi ateşe koyarım. O kadar güveniyor ve inanıyorum. Bunu Nihat Bey için rahatlıkla söyleyebilirim"
Yayın Tarihi: 23-03-2019 16:31
"Kemeraltı'na UNESCO armasını birlikte koyacağız"
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci: - "Kemeraltı'nın da içine dahil olduğu bölgenin UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ne alınması için bu hafta başvuru yapılacak" - "Kemeraltı'na UNESCO armasını birlikte koyacağız"
Yayın Tarihi: 20-03-2019 22:48
Nihat Zeybekci son anket sonuçlarını açıkladı!
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, katıldığı televizyon programında "İzmirliler, 'Bunları çözse çözse AK Partililer çözer' diyor. Şu anki anketlerin sonucu o. Şu anda yüzde 3 fazla çıkıyoruz. 'Oyunuzu kime vereceksiniz' dendiğinde CHP çıkıyor. İzmir hala kararsızlık anlamında en yoğun şehir" dedi.
Yayın Tarihi: 19-03-2019 08:26
"Listede terör örgütlerinin verdiği 103 isim var"
Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci: - "(Millet İttifakı'nın) Listelerinde kimin hangi partinin adayı olduğunu söylesinler. Listede terör örgütlerinin verdiği 103 isim var"
Yayın Tarihi: 17-03-2019 13:32
AK Parti İzmir adayı Nihat Zeybekci'den alkol sorusuna yanıt
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, , alkole ilişkin yaptığı açıklamalar nedeniyle parti içinde eleştiri alıp almadığı sorusuna "Beni AK Parti'de eleştirebilecek bir kişi var" diyerek Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı işaret etti.
Yayın Tarihi: 14-03-2019 12:40
Tunç Soyer'den Nihat Zeybekci'ye: Saygısızlık etmek istemem...
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. AK Parti İzmir adayı Nihat Zeybekci için dikkat çeken açıklamalarda bulunan Soyer, 'Misafirimiz olarak görüyorum. Dolayısıyla ben saygısızlık etmek istemem. Ama Zeybekci'nin İzmir'i anlamadığını düşünüyorum' dedi.
Yayın Tarihi: 11-03-2019 08:06
"İzmir tarımın marka şehri olacak"
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Zeybekci: - "Her ürünün markalaşması için özel çalışma gerçekleştirilecek. Şirket ayrıca, üretimde ihtiyaç duyulan gübre, makine, teçhizat başta olmak üzere tüm malzemeleri toptan ve ucuza temin ederek üreticiye zorlanmayacağı vadelerde ödeme imkanıyla verecek. İzmir tarımın marka şehri olacak"
Yayın Tarihi: 07-03-2019 16:38
"İzmir'in çehresi değişecek"
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu: - "Nihat Zeybekci başkan olduğunda İzmir'in çehresi değişecek. İzmir'i uçuracağız bu bizim sözümüz"
Yayın Tarihi: 01-03-2019 16:20
"Zeybekci'nin adaylığı için hiçbir engel yok"
AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül: "İYİ Parti'nin İl Seçim Kuruluna yaptığı itiraza konu olan gerekçeler gerçeği yansıtmıyor. Zeybekci'nin yerel seçimlerde aday olmasına ilişkin hiçbir engel yok"
Yayın Tarihi: 23-02-2019 17:53
"Böyle bir şeyi tartışmak siyasette ilkesizliktir"
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci: - "(CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun 'ithal aday' açıklaması) Böyle bir şeyi tartışmak siyasete saygısızlık, siyasette ilkesizliktir. Söyleyecek bir şey bulamadığı için bunları söylemek de siyasi acizliktir"
Yayın Tarihi: 17-02-2019 22:01
"İzmir'in arıtması yok hükmündedir"
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci: - "Katı atığımızı dağlara, ovalara atıyoruz ve bunlar denizlere kadar gidiyor. Yüz metre yüksekliğinde katı atıklar oluşmuş. Bu korkunç bir tehlikedir. Bu şehir maalesef yağmur sularını olduğu gibi kanalizasyona veriyor. Bu yüzden bu şehrin arıtması yok hükmündedir"
Yayın Tarihi: 12-02-2019 18:50
"Bu söz İzmir'i uyuttuklarının itirafıdır"
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci: -"(Tunç Soyer'in 'İzmir uyuyan bir güzel. Öperek uyandıracağız, silkeleyeceğiz' ifadesi) 20 yıldır buradasınız. Kim uyuttu İzmir’i? Bu söz İzmir’i uyuttuklarının itirafıdır"
Yayın Tarihi: 11-02-2019 14:10
İzmir'e Bilim Teknoloji ve Yazılım Vadisi
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci: - "En önemli projelerimizden biri İzmir'i 21'inci yüzyıl dünyası ve Türkiye'sine yakışır biçimde, dünyanın sayılı bilim, teknoloji ve yazılım serbest bölgelerinden birine sahip kılmak olacak" -"Bilim Teknoloji ve Yazılım Vadisi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünün arazisi içinde yaklaşık 40 bin dönüm alanda hayat bulacak. Bunun için gerekli hukuki altyapıyı tamamlamak üzereyiz"
Yayın Tarihi: 10-02-2019 12:01
"Türkiye'nin en önemli ihtiyacı milli bir muhalefet"
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci: "Milletin menfaati mevzu olduğunda bir araya gelebilen bir muhalefete ihtiyacımız var. İnşallah o da zaman içinde demokrasinin kurallarından ayrılmadan gerçekleşecektir"
Yayın Tarihi: 08-02-2019 16:32