Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 23 Nisan mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Yayın Tarihi: 22-04-2018 15:22
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: (1)
"Türkiye seçimleri üzerinde pek çok uluslararası çevreler ve içerde onlarla işbirliği yapan çevrelerle beraber pek çok plan, program, tuzak var. Seçimin planlanandan öne alınması bütün senaryoları boşa çıkarmıştır. Türkiye'ye dönük bütün tuzaklar, tuzak kuranların elinde patlatmıştır" -"Bakıyorlar Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanımızla yarışsa yenilir mi, elhak yenilir. Yarışa çıkınca millet bir Tayyip Bey'e bakacak bir Kılıçdaroğlu'na bakacak. 'Bununla bu kıyaslanır mı?' diyecek. Onun için kendi genel başkanlarını Türkiye'nin Cumhurbaşkanlığına layık görmüyorlar" - "Onun için arayışları başkalarına çeviriyorlar. İsim bulamadıklarına inanıyorum. Mikroskopla isim arıyorlar. Çünkü orada bu ayarda bir isim, o mahallede yok, bulma şansları da yok" - "Saadet Partisi'nin yönetimi şu anda kiminle ittifak yaparsa yapsın, Saadet'in oyunun yüzde 90'ının Recep Tayyip Erdoğan'a gitmesine asla engel olamazlar"
Yayın Tarihi: 22-04-2018 12:39
TSK, yeni üniformalar için üretimi hızlandırdı! Cumhurbaşkanı Erdoğan da giymişti
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK) yeni üniformaların üretimi hızlandırıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve komuta kademesince de giyilen yeni kamuflaj üniformaların temmuz başına kadar birliklere dağıtılması planlanıyor.
Yayın Tarihi: 22-04-2018 12:09
Erdogan: Joint decision for early election came after meeting with opposition MHP leader
Erdogan: Joint decision for early election came after meeting with opposition MHP leader
Yayın Tarihi: 21-04-2018 21:15
Erdogan in reference to elections: We will go on if our nation says go on, will respect wish if it says enough
Erdogan in reference to elections: We will go on if our nation says go on, will respect wish if it says enough
Yayın Tarihi: 21-04-2018 20:55
Müthiş iddia: Abdullah Gül, Erdoğan anketini gördü adaylıktan vazgeçti
24 Haziran'a 2 aydan az bir zaman kala Ankara'dan seçimle ilgili art arda kulis bilgileri geliyor... Cumhurbaşkanlığına aday olup olmayacağı uzun zamandır konuşulan AK Parti kurucularından ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, anket sonuçlarını görmesinin ardından olası bir adaylıktan vazgeçtiği iddia edildi.
Yayın Tarihi: 21-04-2018 14:23
AK Parti'de kritik karar! 24 Haziran seçimi adayları kara kaplı defterde!
AK Parti’de 24 Haziran seçimi milletvekili adaylığı konusunda büyük bir heyecan yaşanıyor. Kulislerde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın genel başkanlık koltuğuna oturması ile başlayan değişim sürecinin milletvekili listelerine de yansıyacağı belirtildi. Üç dönem kuralına takılan ve aralarında Mehmet Şimşek, Fikri Işık, Lütfü Elvan, Ayşenur Bahçekapılı, Ahmet İyimaya, Öznur Çalık, Cevdet Yılmaz ve Ahmet Aydın'ın da bulunduğu 20’nin üzerindeki isim için son kararın MKYK tarafından verileceği öğrenildi.
Yayın Tarihi: 21-04-2018 12:29
UPDATE - Parliament ratifies bill on early elections in Turkey
Ruling AK Party, main opposition CHP and opposition MHP vote in favor of bill for holding early elections on June 24
Yayın Tarihi: 20-04-2018 22:44
Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni
Cumhurbaşkanı Erdoğan: (3) - "Ülkemizin en güzide teknik direktörlerinden bir tanesi, kendi yedek kulübesine giderken aldığı isabetle başına 5 dikiş atılıyor. Buna hakkınız var mı? Yok. Niye? Bakıyorsunuz bir kısmı inanın, kişi kimdir bilmiyorum, Allah-u alem alkoliktir. İnanın öyledir. Çünkü sağlıklı birisinin bunu yapması mümkün değil, olmaz" - "Manevi olarak yeterli eğitimi almamış, ruhundaki açlığı giderememiş evlatlarımız maalesef FETO gibi, DEAŞ, PKK gibi ihanet çetelerinin ağına takılabiliyor"
Yayın Tarihi: 20-04-2018 22:22
UPDATE - Over 4,200 terrorists neutralized in Afrin: Erdogan
Turkish president says at least 4,250 terrorists neutralized in Syria's Afrin during Operation Olive Branch
Yayın Tarihi: 20-04-2018 21:56
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da
Erdoğan, MİT Müsteşarı Fidan'ı kabul etti
Yayın Tarihi: 20-04-2018 19:56
Erdogan señala "complot" en clásico de fútbol de Estambul
El presidente turco dice que los incidentes del clásico turco del jueves entre el Fenerbahce y el Besiktas están "más allá del terrorismo en el fútbol".
Yayın Tarihi: 20-04-2018 18:18
Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü 150. Yıl Programı
Seçim önergesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanı ve Başbakan Yıldırım: (3) - "Bizim adayımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Milletin adamıdır" - "Bu seçimin zamansız ve baskın olduğu gibi söylemlerin altyapısı ve gerekçesi yok" - "Gördüğümüz kadarıyla bir hazırlık var. Seçim tarihi açıklanır açıklanmaz, CHP'de adaylıklarını açıklayanlar ardı ardına devam etti. Kemal Bey'e tavsiyem, elini çabuk tutsun, sonra sıra kalmayacak" - "MHP ve AK Parti olarak ülkemizin geleceği ve bekası için her türlü iç ve dış tehdidi bertaraf etmek için güçlerimizi birleştirerek sandığa gidiyoruz"
Yayın Tarihi: 20-04-2018 18:03
Erdogan points out 'plot' in Istanbul football violence
Turkish President says it is 'beyond football terrorism' on incidents at Thursday's derby between Fenerbahce and Besiktas
Yayın Tarihi: 20-04-2018 16:05