Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

"Büyük bir gayretle zafere koşacağız"
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki'nin seçim çalışmaları yaptığı sırada vatandaşlara telefonla hitap etti - Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "Bu seçimlerde Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere büyükşehirlerimizde yedi düvel bize karşı birleşmiş vaziyette. Sayın Bahçeli'nin 'Zillet ittifakı' dediği, benim de 'İllet ittifakı' dediğim bu yapılanmaya karşı inanıyorum ki büyük bir gayretle buralarda zafere koşacağız"
Yayın Tarihi: 19-01-2019 23:22
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir genç için kız istedi
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'da bir doktor için telefonda kız istedi
Yayın Tarihi: 19-01-2019 20:47
"Sanatın siyasetteki sertlikleri yumuşatacağı kanaatindeyim"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: - "Sayın Cumhurbaşkanının Fazıl Say'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesine davet etmesini anlamlı buldum. Sanatın, siyasetteki sertlikleri yumuşatacağı, hoşgörü ve muhabbet bağlarını güçlendireceği kanaatindeyim" - "Bu konuda bir temennim ve tavsiyem var: Sayın Cumhurbaşkanı Sayın Tuluyhan Uğurlu'yu da Cumhurbaşkanlığı Külliyesine davet edip Türk Senfonisi'ni, bir diğer adıyla Büyük Türkiye Senfonisi'ni dinleyip dinletirse çok anlamlı, çok değerli, çok isabetli olur inancındayım"
Yayın Tarihi: 19-01-2019 18:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanlığınca düzenlenen teşkilat yemeğine katıldı
Yayın Tarihi: 19-01-2019 18:44
Bahçeli'den Erdoğan-Fazıl Say yorumu!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fazıl Say konserine katılmasına ilişkin, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD'li Senatör Graham ile Fazıl Say konseri izlemesinden memnuniyet duydum. Sanatın siyasetteki sertlikleri yumuşatacağı, hoşgörü ve muhabbet bağlarını güçlendireceği kanaatindeyim." dedi.
Yayın Tarihi: 19-01-2019 18:37
AK Parti Samsun Aday Tanıtım Toplantısı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: - "Tek millet diyeceğiz. Tek bayrak diyeceğiz. Tek vatan diyeceğiz. Tek devlet diyeceğiz ve yola böyle devam edeceğiz ama bir olacağız. İri olacağız. Diri olacağız. Kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız" - "Bizi bölemeyecekler. Bizi birbirimizden ayıramayacaklar. Çünkü biz birbirimizi Allah için seviyoruz" - "Sizler bu davaya böyle inandınız, yüreklerinizi böyle verdiniz. Onun içindir 16 yıldır bu yolda böyle yürüdük ve böyle yürümeye de devam edeceğiz"
Yayın Tarihi: 19-01-2019 15:20
Ankara'da kritik görüşme sona erdi! Trump'a yakınlığı ile biliniyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Senatörü Lindsey Graham’ı kabul etti. Görüşme yaklaşık 2,5 saat sürdü.
Yayın Tarihi: 18-01-2019 17:37
"Seçimlerde dört dörtlük netice almayı hedefliyoruz"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan: - "AK Parti olarak gireceğimiz dördüncü yerel seçimlerde başta milletvekili olmaktan büyük gurur duyduğum Samsun'umuz olmak üzere ülkemizin dört bir yanında kazanacağımız başarılarla dört dörtlük bir netice almayı hedefliyoruz"
Yayın Tarihi: 18-01-2019 16:26
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li Senatör Graham’ı kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Senatörü Lindsey Graham’ı kabul etti.
Yayın Tarihi: 18-01-2019 15:24
Yeni Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi yayımlandı
Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinde Değişiklik Yapılmasına Dair "28 numaralı" Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, Resmi Gazete'de yer aldı.
Yayın Tarihi: 18-01-2019 07:47
GÜNDEM ÖZETİNE EK
GÜNDEM ÖZETİNE EK
Yayın Tarihi: 18-01-2019 02:39
'Erdoğan'ı sevdiğim için yaptım' dedi ama kurtulamadı!
İzmir'in Seferihisar ilçesinde yaşamakta olan ve 2017'deki Anayasa Değişikliği referandumunda kullandığı 'evet' oyunun fotoğrafını çekerek, sosyal medyadan paylaşan 45 yaşındaki arzuhalci Cihan Elçi, aynı yıl yapılan yargılamada 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Karar mahkeme tarafından ertelenmezken, ceza Bölge Mahkemesi tarafından onandı.
Yayın Tarihi: 17-01-2019 12:20
GÜNDEM ÖZETİNE EK
GÜNDEM ÖZETİNE EK
Yayın Tarihi: 17-01-2019 06:57
GÜNDEM ÖZETİNE EK
GÜNDEM ÖZETİNE EK
Yayın Tarihi: 16-01-2019 07:31
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mecliste soruları yanıtladı
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: - " (Suriye sınırında oluşturulacak güvenli bölgede yapılaşma) Özellikle biz TOKİ olarak bu işin içerisine girebiliriz. Başta Amerika olmak üzere koalisyon güçleri lojistik olarak maddi destekleri bize verirlerse bu insanların güvenliğini de orada koruma kaydıyla böyle bir güvenli bölgeyi halletmiş oluruz. Ve bu göçü de engeller" - "Büyük ihtimalle ayın 23'ünde Sayın Putin'le bire bir görüşme yapacağım"
Yayın Tarihi: 15-01-2019 14:52
AK Parti TBMM Grup Toplantısı
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: (3) - " (ABD ile ilişkiler) Türkiye, siyasetin ve diplomasinin imkanlarını sonuna kadar kullanmayı savunan bir ülke olarak, bu meseleyi müttefiklik ruhuna uygun şekilde çözmek için üzerine düşenleri yapmaya devam edecektir. Yeter ki bizim hakkımıza, hukukumuza, hassasiyetlerimize riayet edilsin. Bu yapıldığı sürece dostlarımızla sonuna kadar yol yürümekten asla geri durmayız, çekinmeyiz. Sayın Trump ile dün akşam tüm bu konularda tarihi öneme sahip bir anlayış birliğine vardığımıza inanıyorum" - "Suriye'de Türkiye sınırı boyunca bizim tarafımızdan oluşturulacak güvenli bölge dahil, hatırlayın Obama döneminden itibaren benim vurguladığım, bu güvenli bölge konusu 20 mil olarak kendisi tarafından da ifade edildi ki bu da 30 kilometreyi aşkın bir derinlikte bir güvenli bölge, böyle bir hat" - "Suriye'yi kan ve gözyaşı gölüne çeviren nice güçler, bölgede cirit atarken Türkiye'nin elleri kolları bağlı bir şekilde beklemesini isteyenler, aynı krizi bizim topraklarımıza taşıma hesabı yapanlardır. Hiç kimseye böyle bir fırsatı vermedik, vermeyeceğiz. Kendimizle birlikte Suriyeli kardeşlerimizin haklarını sonuna kadar savunacağız"
Yayın Tarihi: 15-01-2019 14:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Büyük ihtimalle ayın 23'ünde Sayın Putin'le bire bir görüşme yapacağım"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Büyük ihtimalle ayın 23'ünde Sayın Putin'le bire bir görüşme yapacağım"
Yayın Tarihi: 15-01-2019 13:53