Ahmed-i Hani Türbesi'nde "çorba" ikramı geleneği
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki Ahmed-i Hani Türbesi'nde geleneksel hale getirilen çorba ikramına ilçe halkı ve ziyaretçiler büyük ilgi gösteriyor
Yayın Tarihi: 20-07-2018 15:25
AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner: Az kalsın Erdoğan'ın ipini kendi ellerimizle çekecektik
AK Parti eski milletvekili Mehmet Metiner, Star gazetesinde kaleme aldığı 'Dostun kim, düşmanın kim bil oğlum!' başlıklı yazısında 15 Temmuz’dan 15 gün önce bakanlara darbe yapılacağı bilgisi verilmesine rağmen bunun dikkate alınmadığını belirterek, bu durumdan dersler çıkarılmaması durumunda yeni 15 Temmuz'ların kaçınılmaz olduğunu ifade etti. Metiner, 17/25 Aralık süreciyle ilgili olarak da 'Az kalsın liderimizin ipini çekecek yüce divan sürecine kendi reylerimizle sebebiyet verecektik' dedi.
Yayın Tarihi: 19-07-2018 12:18
Fecir Alptekin Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda oluşturulan İletişim Ofisi'nin başkanlığına getiriliyor iddiası!
Turkuvaz Medya Grubu'nun Kurumsal İletişim Direktörü Fecir Alptekin ile ilgili iddia gündem yarattı. Alptekin'in Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda oluşturulan İletişim Ofisi'nin başkanlığına getirileceği öne sürülüyor. Peki Fecir Alptekin kimdir? İşte merak edilen sorunun yanıtı...
Yayın Tarihi: 19-07-2018 09:51
Tansu Çiller: Çok ciddi bir kriz beklentisi görüyorum!
Eski Başbakan Tansu Çiller, ekonomi ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunurken yeni yönetim sisteminin 'krizi aşmada çok büyük fırsat verdiği görüşünü dile getirdi. Çiller, "Özel kesimde çok ciddi bir kriz beklentisi görüyorum" dedi.
Yayın Tarihi: 19-07-2018 08:27
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 1 milyon liralık tazminat davası
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aleyhine, sosyal medya hesabından paylaşılan karikatür ve partisinin grup toplantısındaki açıklamaları nedeniyle 1 milyon liralık manevi tazminat davası açtı
Yayın Tarihi: 18-07-2018 18:40
Kılıçdaroğlu ve 72 CHP milletvekili hakkında suç duyurusu
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medyada kendisine ilişkin hakaret içerikli karikatür paylaşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 72 CHP milletvekili hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret"ten suç duyurusunda bulundu
Yayın Tarihi: 18-07-2018 17:48
Kılıçdaroğlu, Man Adası iddiaları nedeniyle 698 bin lira tazminata mahkum edildi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakınlarının Man Adası'na para transferi yaptıklarına ilişkin iddiaları nedeniyle açılan üç davada 698 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edildi
Yayın Tarihi: 18-07-2018 17:38
Başkan Erdoğan'ın "Sudan'a üniversite" sözü yerine getirildi
Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nce Sudan'ın Nyala şehrinde açılışı yapılan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Nyala Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bu yıl anestezi, acil bakım ve ilk yardım programlarına öğrenci alacak - Rektör Prof. Dr. Cevdet Erdöl: - "Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz aralık ayında Hartum Üniversitesi'nde yaptığı konuşmada müjdelediği üniversite sözünü çok şükür kısa sürede yerine getirdik. Bu yıl ilk öğrencilerimizi kabul edeceğiz ve Sudan'ın sağlık sistemine kazandıracağız"
Yayın Tarihi: 18-07-2018 09:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'İcraatın İçinden' programıyla her ay yarım saat TRT ekranlarında olacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ekranlarında her ay 30 dakika sürecek 'İcraatın İçinden' isimli program yapacak. Son kararnamede yer alan madde ile Cumhurbaşkanının faaliyetleri TRT'de tanıtılacak. Programda Cumhurbaşkanlığı faaliyetleri, gerekçeleri, yararları, vecibeleri, usul ve esasları kamuoyuna aktarılırken, yayınlanacak program TRT TV kanallarının yanında radyolarda da yer alacak.
Yayın Tarihi: 16-07-2018 15:29
15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Günü
Tüm yurtta olduğu gibi İstanbul'daki camilerden de selalar okundu
Yayın Tarihi: 16-07-2018 00:27
İstanbul'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, 15 Temmuz programında açıklamalar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz şehitlerini anma programında konuştu. FETÖ'yle ilgili dikkat çeken uyarılarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'FETÖ'nün arkasından gelenler bitmez. Onların girdiği bütün hücreleri keşfederek söküp atacağız. Durmak yok.' dedi.
Yayın Tarihi: 15-07-2018 15:17
FETÖ'nün darbe girişiminin aktörleri
Türk adaleti, 2 yıl önceki hain kalkışma sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan, vatandaşların üzerine ateş açan ve birçok olaya karışarak hainlikleriyle ön plana çıkan sanıklara hesap sordu.
Yayın Tarihi: 15-07-2018 08:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Lideri Vladimir Putin'i Suriye konusunda açık açık uyardı: Astana mütabakatı tamamen yok olur
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya lideri Putin ile telefonda görüştü. Başkan Erdoğan, Şam rejiminin İdlib'e yönelmesi durumunda Astana mutabakatının özünün tamamen yok olabileceğine dikkat çekti.
Yayın Tarihi: 14-07-2018 21:32
Marmaris'te 15 Temmuz gecesi Erdoğan ve korumasının kaldığı odalara 2 yıldır kimse girmiyor!
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk kabine toplantısı sonrası İbrahim Kalın'dan açıklama!
Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Kabinesi ilk toplantısını gerçekleştirdi. 15.56'da başlayan yeni sistemin ilk kabine toplantısı 2 saat sürdü. Toplantı sonrası Hükümet Sözcüsü İbrahim Kalın yaptığı açıklamada OHAL ile ilgili olarak, "Çok olağanüstü bir tehditle karşılaşmamız durumunda OHAL mekanizması tekrar hayata geçirilebilir. Ama şu an itibariyle OHAL’in sona erdirilmesi ve mevcut yasalar çerçevesinde terörle mücadelenin sürmesi öngürülüyor" dedi.
Yayın Tarihi: 13-07-2018 19:22
Yeni sistemin ilk kabinesi için 1. Meclis'te tören! Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1. Meclis'teki törende açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Kabinemizin ilk toplantısı vesilesiyle, eskimez Meclis binasında düzenlediğimiz törenin hayırlara vesile olmasını diliyorum' dedi.
Yayın Tarihi: 13-07-2018 14:57