RS FM Haberleri

"Kısa süre sonra IMF'nin kapısını çalacaklar"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: - "Öyle anlaşılıyor ki kısa süre sonra IMF'nin kapısını çalacaklar bunlar, öyle görünüyor" - "(SSK Genel Müdürlüğü dönemi) Devleti genel müdürler yönetiyorsa ve genel müdürlerin parlamentonun üzerinde bir yetkisi varsa bütün sorumluluğu alıyorum" - "Bugüne kadar Erdoğan'ın açtığı bütün davalarda kaybettiğim dava yok. Alt mahkemelerde onlar kazanıyorlar nedeni şu; benim davamın düştüğü mahkemenin başkanını değiştiriyorlar, yeni bir başkan getiriyorlar" - "(Hatay'da) 6 baraj yaptık 3'ünü de yapıyoruz. Yok öyle bir şey. 6 tane baraj yok. Bana 6 baraj göstersin orada" - "(Battal İlgezdi) 15 Temmuz'la ilgili bizim parlamentoda araştırma komisyonunun raporunu okumamış, biraz kalın olduğu için herhalde o raporu kendisine göndereceğim, okumasını isteyeceğim"
Yayın Tarihi: 20-03-2019 20:51
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'la ilgili bomba iddia: İstifa...
RS FM'de yayınlanmakta olan Yavuz Oğhan'dan Bidebunudinle programına konuk olan BirGün gazetesi yazarı ve Eleştirel Pedagoji dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ünal Özmen, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un bir toplantı esnasında 'Zorunlu eğitimi de tartışacağız' dediğini aktardı. Özmen, 'Belki spekülatif olabilir ama istifası cebinde gezdiği gibi laflar duyuyorum' diye ekledi.
Yayın Tarihi: 12-09-2018 15:06
'Cinsel istismar'a imza atan vekil konuştu
AK Parti milletvekili Ramazan Can, yasayı çıkarma amacının toplumdaki sorunları çözmek olduğunu söyledi: Önergeyi kesinlikle geri çekmeyeceğiz. Bizim de çocuğumuz var, Allah muhafaza...
Yayın Tarihi: 27-11-2017 11:11