saat Haberleri

İş hanından hırsızlık yapan zanlılar yakalandı
Fatih'te gece saatlerinde girdikleri bir handaki saat dükkanlarından hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan şüpheliler adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı
Yayın Tarihi: 18-04-2019 11:29
Apple Türkiye'yi unuttu! Güncelleme yapılamayacak
Apple Watch için bugün yayınlanan watchOS 5.2 güncellemesi ile EKG özelliği diğer Avrupa ülkelerine de geldi. Ancak Apple, 11.000 TL’ye iPhone satıp paraya para demediği Türkiye’de bu özelliği sunmadı.
Yayın Tarihi: 29-03-2019 09:09
"TRT2 ilham verici bir kanal olacak"
TRT 2 Koordinatörü Selman Yılmaz: - "Biz bir kültür, sanat kanalıyız. Milli kültürün içinde ve izinde yani yaşadığımız kültürün farkında bir yayın çizgimiz olacak. Dünyanın farklı kültürlerini de zenginlik olarak görüyoruz ve onlar ekranımızda yer bulacak" - "Bizim didaktik bir dilimiz yok. TRT2'nin ilk döneminde bir muadili yoktu. Bugün de olmayacak. Bizim tek gündemimiz kültür ve sanat"
Yayın Tarihi: 22-02-2019 19:21
Çaldığı saatlerle yakalandı
Van'da iş yerinden toplam 300 bin lira değerindeki kol saatlerini çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı
Yayın Tarihi: 30-12-2018 12:23
Uyuşturucu zanlısı "F. Gülen" ibareli kol saatiyle yakalandı
Uyuşturucu zanlısı "F. Gülen" ibareli kol saatiyle yakalandı
Yayın Tarihi: 12-12-2018 12:56
Saatler geri alınacak mı? İşte yanıtı...
Saatler geri alınacak mı? İşte bugün (28 Ekim Pazar) belki de herkesin yanıtını en çok merak ettiği ve internette arattığı soru olarak göze çarpıyor. Bazı akıllı cihazlarda, Avrupa'da uygulanmaya devam edilen yaz/kış saati uygulaması nedeniyle saatlerin otomatik olarak geri alınması, kafaları karıştırdı ve akıllara acaba saatler geri alınacak mı sorusunu getirdi. Peki şu anda Türkiye'de saat kaç? Bu yıl saatler geri alınacak mı? İşte merak edilen soruların yanıtları...
Yayın Tarihi: 28-10-2018 10:16
İstanbul'da "sağlığa zararlı" 15 bin oyuncak ele geçirildi
İki asırlık Osmanlı saray saatleri göz kamaştırıyor
Gaybubet evinde FETÖ elebaşı imzalı saat bulundu
Adana'da terör örgütü FETÖ/PDY'ye yönelik operasyonda tıp fakültesi öğrencilerinden sorumlu oldukları öne sürülen ve 1,5 yıldır aranan iki zanlı, "gaybubet evi" olarak adlandırılan hücre evinde yakalandı - Tutuklanan şüphelilerden birinin odasında örgüt elebaşı Gülen'in imzasının bulunduğu kol saati ile 20 bin lira ele geçirildi
Yayın Tarihi: 19-04-2018 09:34
"Standart dışı ahşap eserler ilgi çekiyor"
Doğal ahşaptan ürettikleri lamba, sehpa, ayna ve saat gibi objelere sosyal medya takipçileriyle birlikte isim koyan Gugar Wood'un kuruluş hikayesi de ürünleri kadar ilgi çekiyor. - Akyüz: - "Detaylı ahşap bilgisine sahip değildim. Hobi olarak yaptığım ahşap ürünleri satmak beni teşvik etti" - "Ahşabı en doğal haliyle işlemek ve kullanmak üzerine bir serüvenimiz var. Doğal ahşap kullanıyoruz. Atölyemize hemen hemen hiç suni malzeme girmiyor" - "Yaptığımız işleri fotoğraflıyoruz bazen de hikayelerini yazıyoruz. Takipçilerimiz bizim metinlerimize de kıymet veriyor. Çok özel fotoğrafları özel bir dille paylaşıyoruz. Ürünlerimize ulaşan insanlarla internetin o soğukluğunu aşan bir ilişkimiz var"
Yayın Tarihi: 16-04-2018 11:22
Balkanlar'daki siyasi anlaşmazlık Avrupa'daki saatleri yavaşlatıyor
Sırbistan'ın siyasi nedenlerle Kosova'ya yeterli elektrik vermemesi, Avrupa'daki elektrik ağını olumsuz etkiliyor - Anlaşmazlık nedeniyle kıtadaki elektronik saatler 6 dakikaya kadar geri kalabiliyor
Yayın Tarihi: 07-03-2018 22:47
İstanbul'da "replika saat" operasyonu
Gümrük Muhafaza ekiplerince gerçekleştirilen 3 ayrı operasyonda, 819 adet kaçak ve replika saat ele geçirildi
Yayın Tarihi: 01-03-2018 14:20
Android Wear Oreo geliyor! İşte o saatler...
Geçtiğimiz hafta Google cephesinde oldukça hareketli geçti. Android 8.1 Oreo, Android Oreo Go ve Chrome 63’ü yayınlayan teknoloji devi, bununla sınırlı kalmayarak giyilebilir cihazlar için Android Oreo‘yu duyurdu.
Yayın Tarihi: 11-12-2017 09:43
'Saat kaç? Saatler geri alındı mı?'
'Saatler geri mi alındı, saat kaç' sorusu, Dünya genelinde saatlerin geri alınması ve kış saati uygulamasına geçilmesiyle birlikte Türkiye'de de bazı cep telefonları ve bilgisayarlar otomatik olarak saatleri geri almasıyla bu sabah en çok tartışılan konu haline geldi. Vatandaşların kafası karıştı. Ancak Türkiye'de saatler geri alınmıyor. Türkiye'de ise Bakanlar Kurulunca, saatlerin bir saat ileri alınmasıyla başlatılan yaz saati uygulamasının devam ettirilmesi kararlaştırılmıştı.
Yayın Tarihi: 27-11-2017 11:12
Fethullah Gülen yazılı saatler bulundu
İstanbul'da Mali Polis, FETÖ'ye yönelik önemli bir operasyon düzenledi. Bank Asya'nın kiralık kasalarında 1 dolar saklayan 50 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonda 5 farklı kasadan “Fetullah Gülen” yazılı saat çıkması dikkat çekti. F.D., F.B., H.Y., S.S. ve Y.D.’ye ait gizli kasalarda 9 kol saati ele geçirildiği belirtildi.
Yayın Tarihi: 27-11-2017 11:11