Sağlık Bakanı Ahmet Demircan Haberleri

Tekirdağ'daki tren kazası
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, tren kazasının meydana geldiği bölgede incelemelerde bulunmak üzere Tekirdağ'a gidiyor
Yayın Tarihi: 08-07-2018 20:55
Kamuda nitelikli işler yapan hekimlere özel ücret
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Özellikli sağlık hizmeti veren hekimlerin döner sermaye tavan ücretlerini beş kat artıracağız. Bu düzenlemeyle, nitelikli sağlık hizmeti veren hekimlerin kamudan özel sektöre ve hatta yurt dışına gidişini önlemiş olacağız" - "Yüksek teknoloji gerektiren ve riskli cerrahi operasyonların kamu ve üniversite hastanelerinde daha fazla yapılmasını teşvik etmek istiyoruz"
Yayın Tarihi: 08-07-2018 11:14
Milletvekilleri kayıt yaptırıyor
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Kanser hastalarımızın tedavisi özelde de kamuda da ücretsiz olacak"
Yayın Tarihi: 05-07-2018 16:02
AK Parti Samsun milletvekilleri mazbatalarını aldı
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Yeni sistemle Türkiye'nin önünün daha açık ve daha etkin bir demokrasi döneminin başladığına inanıyorum. Halk iradesi daha etkin bir hal almıştır yeni sistemle" - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan: - "Değişen sistemle birlikte bu sistemin ilk milletvekilleri olmak bizim için büyük bir onur"
Yayın Tarihi: 02-07-2018 12:29
"Türkiye yeni sistemle daha güçlü ve daha hızlı yol alacak"
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: -"Türkiye, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle tanışıyor ve bununla yoluna devam edecek. Bu, Türkiye'nin daha güçlü, daha hızlı yol almasını sağlayacak" - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan: -"Biz küresel güç olma yolunda büyük bir iddianın sahibiyiz"
Yayın Tarihi: 01-07-2018 19:58
"Bu seçimle milletimiz kazandı"
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Bu seçimle milletimiz kazandı, demokrasimiz kazandı, bu seçimle coğrafyadaki mazlumlar kazandı. Türkiye daha güçlenecek ve Türkiye'nin eli daha da güçlü bir şekilde mazlumların yanında olacak" - "Muhalefet eski ve sert, yıpratıcı dili son günlerde terk edeceği mesajı veriyor. Umarım bu mesaj kalıcı olur, ülkenin demokrasisine de katkı sağlar"
Yayın Tarihi: 26-06-2018 12:47
"AA'nın teknolojik hızına yetişemedikleri için algılayamıyorlar"
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Ben bu eleştirileri şöyle algılıyorum; bugüne kadar yaşanan yenilgilere gerekçe oluşturma noktasında, Anadolu Ajansını hedefe koyma gibi yorumladım. Biraz da şöyle yorumluyorum; Anadolu Ajansının teknolojiyi kullanmadaki hızına bazıları yetişemediği için algılayamıyorlar, yanlış algılıyorlar" - "Anadolu Ajansı, bu işi çok güzel dizayn etmiş, çok başarılı bir şekilde sistematize etmiş. Onların umduğundan daha önce bilgiler gelince negatif bir tutum sergilediler. Bu haksızlıktır. Anadolu Ajansı, bu seçimde de geçmiş seçimlerde de gayet başarılı, dürüst, ilkeli hizmetini vermiş ve görevini yapmıştır"
Yayın Tarihi: 26-06-2018 12:05
Bakan Demircan: "(AA'nın hedef gösterilmesi) Muhalefetin mağlubiyetin sebebini kendisinde araması gerekirken başka yerlerde araması olarak görüyorum."
Bakan Demircan: "(AA'nın hedef gösterilmesi) Muhalefetin mağlubiyetin sebebini kendisinde araması gerekirken başka yerlerde araması olarak görüyorum."
Yayın Tarihi: 24-06-2018 22:30
Sağlık Bakanı Demircan'ın oy kullandığı sandıktan "Erdoğan" çıktı
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın oy kullandığı sandıktan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 160, AK Parti'ye 141, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye 108, CHP'ye de 93 oy çıktı
Yayın Tarihi: 24-06-2018 19:36
Sağlık Bakanı Demircan oyunu kullandı
Ahmet Demircan: - "Milletimizin alacağı karar başımızın, gözümüzün üzerine. Demokrasiyi işletme konusunda Türkiye, bütün milletlere, ülkelere örnek olacak bir konumda"
Yayın Tarihi: 24-06-2018 14:09
"Türkiye daha güçlü, daha gelişmiş ülke olmak zorunda"
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Bu coğrafya zayıf devlet yaşatmaz, bunu iyi düşünün. Türkiye daha güçlü, daha gelişmiş bir ülke olmak zorunda. Son 16 yıl içinde, özellikle son yıllarda Türkiye'nin katettiği mesafe yüz güldürücü"
Yayın Tarihi: 22-06-2018 17:29
"Ülkeye silah çeviren eli kolu kırarız"
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Ülkemize silah çeviren karşısında 81 milyonu bulur. O silahı çevirdiğine pişman ederiz. Ülkeye silah çeviren eli kolu kırarız"
Yayın Tarihi: 21-06-2018 13:47
"Artık milletten bağımsız, millete rağmen irade kullanma dönemi bitecek"
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Türkiye o baskı altındaki parlamenter sistem düzeninden demokrasinin bir diğer versiyonu olan başkanlık sistemi, cumhurbaşkanlığı hükümeti modeline geçecek. Artık milletten bağımsız, millete rağmen irade kullanma dönemi bitecek" - "Türkiye gücünü giderek artırdı, bu terör belasının arkasındaki patronların maskeleri de düştü. Son hadiseler Türkiye için fevkalade pek çok gerçeği öğrenme görme imkanı sağladı. Şu anda bizim dost bildiğimiz pek çok ülke teröre silah verirken, parasını ödediği silahları Türkiye'ye vermekte ayak sürüdüler"
Yayın Tarihi: 20-06-2018 13:43
Sağlık Bakanı Demircan gençlerle buluştu
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: "Türkiye 24 Haziran'da darbelerle büyük hasarlar almış sistemi terk edecek"
Yayın Tarihi: 19-06-2018 23:32
"Ordu Şehir Hastanesi 900 yataklı olacak"
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "(Ordu Şehir Hastanesi projesi) 2020 yılı sonunda veya 2021 yılının başlarında inşallah hastanemize kavuşuruz. Ordu Şehir Hastanesi 900 yataklı olacak ve son teknolojiyle donatılacak. Ordu'muza hayırlı, uğurlu olsun"
Yayın Tarihi: 18-06-2018 23:16
AK Parti'nin Samsun mitingi
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Türkiye iradeyle, milletin iradesiyle yönetilecek. Türkiye erdemle, cesaretle yönetilecek"
Yayın Tarihi: 18-06-2018 15:50
"Suriye'de herkesin maskesi düştü, dostu düşmanı gördük"
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Terörle mücadele kolay bir iş değil, en son Suriye'de herkesin maskesi düştü, dostu düşmanı gördük. Bizim parasını verip almak istediğimiz silahları Türkiye'ye vermediler, teröristlere kamyonlar, tırlar dolusu silah desteği verdiler ama Türkiye 16 yıl içinde elde etmiş olduğu gelişme sayesinde kendi silahlarını yapmaya başladı, tankımızı, cephanemizi, insansız hava aracımızı yapmaya başlayınca işin rengi değişti" - "Artık teröristler düşünsün, onlara artık yurt içinde yaşamak yok. Yurt dışında da gittikleri her yerde de peşlerinde olacağız. Bugün Kandil, yarın Sincar, nereye giderseler gitsinler, peşlerini bırakmayacağız"
Yayın Tarihi: 16-06-2018 17:58
Sakarya'da patileri kesilen yavru köpeğin ölümü
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Bu yapılan şeyi bizim ne toplumumuz ne geleneğimiz ne inancımız ne de değer yargılarımız kabul eder. Bunu yapanları kınıyorum"
Yayın Tarihi: 16-06-2018 17:23
"Türkiye insanı, bilgi teknolojisi ve ekonomisi ile yıldız gibi parlayan bir ülke"
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "Bu ülkenin güçlü olması, gelişmesi, bütün mazlumların umudunun yeşermesi anlamına gelir. Bu coğrafyada, ülkemiz insanı ulaştığı bilgi teknolojisi ve ekonomisi ile yıldız gibi parlayan bir ülkedir"
Yayın Tarihi: 15-06-2018 12:42
"Terör hadisesinin asla amacına ulaşmasına fırsat verilmeyecek"
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan: - "(Suruç'ta AK Partililere yönelik saldırı) Türkiye, bu suçluları kim ise ne ise ortaya çıkaracak, yargı gerekeni yapacak. Devletimiz işinin ve görevinin başında. Oradaki terör hadisesinin asla amacına ulaşmasına fırsat verilmeyecek"
Yayın Tarihi: 15-06-2018 08:11