Seçim anketi Haberleri

Nihat Zeybekci son anket sonuçlarını açıkladı!
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, katıldığı televizyon programında "İzmirliler, 'Bunları çözse çözse AK Partililer çözer' diyor. Şu anki anketlerin sonucu o. Şu anda yüzde 3 fazla çıkıyoruz. 'Oyunuzu kime vereceksiniz' dendiğinde CHP çıkıyor. İzmir hala kararsızlık anlamında en yoğun şehir" dedi.
Yayın Tarihi: 19-03-2019 08:26
'En gerçek en doğru anket sandıktan çıkan sonuçtur'
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, en gerçek ve en doğru anketin seçim sandığından çıkan sonuç olduğunu belirterek, "İstanbul'a, İstanbullulara güveniyorum. İstanbul'da yaşayan, sorunlarıyla baş etmeye çalışan, İstanbul'un geleceğini arayan bütün seçmenlerin desteğini talep ediyorum." dedi.
Yayın Tarihi: 14-03-2019 14:51
Canlı yayında anket açıklaması: Giderek yükseldiğini görüyorum
31 Mart'taki yerel seçimler için geri sayım sürerken seçim sonuçlarıyla ilgili anketlerde siyaset kulislerinde konuşulmaya başlandı. Son olarak canlı yayında soruları yanıtlayan, AK Partili Kurtulmuş, "Ankara’da zor bir seçim olacak. Ankara’da ben Sayın Özhaseki’nin giderek yükseldiğini görüyorum." dedi.
Yayın Tarihi: 11-03-2019 12:09
'2 anket yaptırdım, bunda da önde çıktım'
31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için geri sayım sürerken, parti ve adaylarda yaptırdıkları anket sonuçlarını açıklamaya başladı. Son olarak CHP tarafından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Mansur Yavaş, "Şimdiye kadar 2 anket yaptırdım, bunlarda önde çıktım. İktidara yakın anket şirketinin yaptırdığı ankette de önde çıktım" ifadesini kullandı.
Yayın Tarihi: 08-03-2019 08:01
Son yerel seçim anketi! Çarpıcı sonuçlar
31 Mart'ta yapılacak yerel seçim için geri sayım sürerken, anket şirketleri de çalışmalarını duyurmaya devam ediyor. Son olarak Ada Araştırma Şirketi de yerel seçim anket sonuçlarını duyurdu. İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana'daki son durumun açıklandığı ankette özellikle Ankara ve Adana'daki rekabet dikkat çekti. İşte son seçim anketiyle ilgili tüm detaylar...
Yayın Tarihi: 22-02-2019 09:49
Ekrem İmamoğlu'ndan ilginç çıkış: Benim anketim yüzümde saklı
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "Biz anket yapıyoruz. Ama biz oran açıklamıyoruz. Yüzümüzden belli olacak anketin ne olduğu. Güler yüzümüzü gördükleri her an bilsinler ki anketler çok iyi gidiyor. Benim anketim yüzümde saklı." dedi.
Yayın Tarihi: 15-02-2019 17:02
24 Haziran seçimini bilen şirketten yeni anket! 2 büyükşehirde dengeler değişiyor
24 Haziran'da yapılan milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerini bilen ORC Araştırma, Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve Denizli'de 31 Mart anketi yaptı. Anket sonuçlarına göre Bursa ve Eskişehir el değiştiriyor.
Yayın Tarihi: 24-01-2019 16:22
PİAR Araştırma'dan son seçim anketi sonucu
Piar Araştırma'nın seçim anketine göre, AK Parti ve HDP'nin oyu 24 Haziran'da aldığı oy oranına göre düşüşte. 'Ocak 2019 Siyasi Gündem' araştırmasına göre, Türkiye'de en önemli sorunlar olarak ekonomi, işsizlik ve Suriyeliler görülüyor. İşte 31 Mart 2019'ta yapılacak yerel seçimle ilgili yapılan son anket araştırmasının sonucu...
Yayın Tarihi: 23-01-2019 19:32
Konsensus seçim anketi sonucunu paylaştı
2019 yerel seçim anket sonucunda dikkat çeken oy oranları!
Son ankette şaşırtan sonuç! 2009'a geriledi
Son ankette AK Parti'ye şok sonuçlar! 'Oy oranı düşüyor, kaybetme riski var'
'AK Parti'nin anketlerinde bile 8-9 puan önde'
Yerel seçim için hazırlıklarını sürdüren partiler bir yandan da seçim anketleri yaptırıyor. Hazırlanan anketlerle ilgili son bilgileri köşesine taşıyan Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ, CHP tarafından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Mansur Yavaş'ın, AK Parti'nin anketlerinde 8-9 puan önde olduğunu ileri sürdü.
Yayın Tarihi: 04-01-2019 08:44
İstanbul, Ankara ve İzmir'de kim önde? Üç anket şirketi açıkladı
Yerel seçim anket sonuçları yayınlanmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara ve İzmir'deki son durumla ilgili üç büyük anket şirketinden açıklama geldi. VARYANS Araştırma Direktörü Recep Sazkaya, GENAR Araştırma Şirketi Genel Müdürü Mustafa Şen ve MAK Danışmanlık Başkanı Mehmet Ali Kulat; AK Parti ve CHP'nin adaylarını ve oy potansiyellerini değerlendirdi.
Yayın Tarihi: 29-12-2018 14:00
İşte başkenti sarsacak anket sonuçları
Piar Araştırma, yerel seçime yönelik yaptığı son seçim anketi araştırma sonucunu yayımladı. Seçim anketi sonuçlarına göre, İstanbul’da AK Parti’nin, Ankara’da CHP’nin adayı önde.
Yayın Tarihi: 26-12-2018 14:36