16.09.2014 13:37:02 | Son Güncelleme

Harita mühendisi Tapu Müdürlüğü'nde öldü

'Bu kadarı da olmaz' dedirten bir haber de Konya'dan...

Plajda hayatını kaybeden vatandaşın yanında istifini bozmadan güneşlenmeye devam edenden su topu oynayana kadar bir çok olay aklımıza kazınmışken 'Bu kadar da olmaz' dedirten bir haber Konya'dan geldi.

52 yaşındaki harita mühendisi Aydın Bezirganoğlu, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nde bir anda fenalaşıp yere yığıldı. Kalp krizi geçiren mühendis yaşamını yitirdi. Gişelerin önünde hayatını kaybeden Bezirganoğlu’nun üzeri çarşafla örtüldü.

Mühendisin cansız bedeni yerde yatarken vatandaşların istifini bozmadan gişede işlemlerine devam etmesi ise dikkat çekti.

Olay, Tapu Kadastro Konya 5’inci Bölge Müdürlüğü’ne saat 10.45’de meydana geldi. Bir işlem için Tapu Müdürlüğü’ne gelen Harita Mühendisi Aydın Bezirganoğlu, biranda fenalaşarak yere yığıldı.

Çalışanların bilgi vermesi üzerine olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri, kalp krizi geçirdiği tespit edilen Bezirganoğlu’na müdahale etti.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Uzun süre kalp masajı yapılan Bezirganoğlu kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Bezirganoğlu’nun üzerine çarşaf örtülmüş cesedi yerde yatarken, tapudaki vatandaşların işlemlerine devam etmesi dikkat çekti.

Belediye doktorunun normal ölüm raporu vermesi üzerine Aydın Bezirganoğlu’nun cenazesi yakınlarına teslim edildi. (DHA)

Yorumları göster