04.06.2018 14:08:51 | Son Güncelleme

Hemington Erkek Triko

Birinci sınıf malzemelerle üretilen Hemington triko çeşitleri, dolabınıza şıklığı ve rahatlığı getiriyor.

Avustralya’dan gelen Extra Fine Merino ipliğinden örülen Woolmark sertifikalı Hemington erkek trikolar, doğal yapıları ile nefes alıyor ve terletmiyor. Ürünlerde kullanılan aksesuvarlar ise tamamen doğal metaryallerden üretiliyor.

Yüzdeyüz doğallık prensibiyle üretim yapan Hemington ürünleri aynı zamanda mükemmel kalıplarıyla fit bir görünüm sağlar. Hemington trikolar, ince yapıları ile konforlu bir kullanım sunarken en iyi ipliklerle oluşturulmuş koleksiyonlarıyla erkek giyim deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor.

Himalayaların zirvesindeki keşmir keçilerinden elde edilen ve İtalya’da ustalıkla işlenen dünyanın en değerli yünü saf kaşmirden örülen erkek trikolar, son derece yumuşak bir dokuya sahip. Çok nadir bulunan kaşmir doğallığı, yumuşaklığı ve dokusuyla yüksek standartlara sahip bir lüksün simgesi. Vücut ısısını dengede tutan kaşmir, terleme ve üşümeye engel oluyor. Hemington saf kaşmir kazağınız ise her seferinde yeni bir sıcaklık sunmak için sizleri Hemington mağazalarında bekliyor.

Mısır’ın ‘beyaz altını’ Giza pamuğu kullanılıyor

Hemington trikolarını özel yapan bir diğer önemli unsur ise ürünlerde kullanılan iplik pamuğunun Mısır’ın ‘beyaz altını’ olarak bilinen Giza pamuğundan olması. Antik Mısır’a gücünü veren, dünyanın en uzun nehri Nil’in oluşturduğu nemli iklim şartlarıyla özel bir sağlamlık kazanan Giza pamuğunun iplikleri, canlılığını her zaman muhafaza edebiliyor. Hemington Giza triko polo koleksiyonunda kullanılan Giza 86 pamuğu, köklü İtalyan tesislerinde özel bir teknikle işlenerek ‘zero pilling’ (tüylenmeme) özelliğine sahip oluyor. ‘Zero pilling’ teknolojisi sayesinde Hemington Giza triko polo koleksiyonu, uzun süre ilk günkü görünümünü koruyor. Hemington Giza triko polo koleksiyonu, nefes alan ve nemi emen yapısı, zarif desenleri ve zengin renk seçenekleriyle dört mevsim giyilebiliyor.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Malzeme kalitesi nedeniyle her mevsime uygun

Hemington’ı benzerlerinden ayıran eşsiz Giza pamuğu ve kullanılan diğer tüm kaliteli malzemeleriyle Hemington trikolar, her mevsim giyime uygun. Trikolar nefes alan ve yumuşak yapılarıyla vazgeçemeyeceğiniz bir konfor sunuyor. Özel armalar, sedef düğmeler, el emeği dikişler ve tasarıma büyük bir değer katan detaylarla işlenen triko şıklığını her ortama taşımak artık mümkün.

Her detayda özen hissedilebiliyor

Hemington tesislerinde yüksek kalite standartlarında üretilen yazlık trikolar ise içinde yüzlerce yıllık bir deneyim ve uzmanlık barındırmakta. Modern desenlerle güncellenen ipek ürünler yaz triko koleksiyonun en lüks segmentini oluşturuyor. Hemington ürünlerinde tüm detaylar görkemle parlıyor. Fermuarlardan armalara, düğmelerden nakışlara her noktada özen hissedilebiliyor.

https://www.hemington.com.tr/

Yorumları göster