11.09.2014 16:19:05 | Son Güncelleme

İbiza'nın sırrı Türkiye'de

İbiza Adası'nın sırrı ne?

Özellikle dünyanın en çılgın partilerine ev sahipliği yapan İspanyanın İbiza adası tüm dünyanın genelinde eğlencenin, kısa dönemli ilişkilerin en hızlı yaşandığı yerlerden birisi olarak gözükmektedir. Genel olarak muhafazakar, Olgun, Soğuk, diye tanınan insanların bu adaya gittikten 1-2 gün sonra tamamiyle değişmeleri birçok yerel efsaneye konu olmuştur. Bunun sebebini araştıran bilim adamları bölgede yer alan mistik ağaçların özellikle birkaçının kokusunun birleşmesi sebebiyle insanlar üzerinde ciddi bir etki yaptığı ve bu etkiye maruz kalan insanların ise seksüel olarak uyarıldıklarını ifade etmektedir.

Peki nasıl oluyor?

İspanyada bu araştırlamaları yapan provital grup bu mistik ağaçların ekstratlarını laboratuar ortamında geliştirerek sensfeel adlı bir madde geliştirdi. Bu ürün erkeklerde özellikle aşk hislerinde artış şehvet ve özgüven olarak kendini gösterirken,bu ürünü süren erkeklerde oluşan pheremone kokusunun bayanları da etkilediği görülmüştür.Nedensiz bir heyecan,içi içine sığamama ve karıncalanma gibi hisler görüldüğü kayıtlara geçmiştir

Yani nedensizce kadınların ilgisini çekmek artık mümkün oluyor. O bana bakmaz demeyeceksiniz. Fakat yapılan bu çalışmalar avrupanın birçok ülkesinde tartışmaları beraberinde getirdi. Bir çok ülkede giriş izni olmayan bu önemli buluş için Türkiye, Almanya Ukrayna,Rusya ve Fransa’da henüz bir durdurma yok ne kadar süreceği ise hala bilinmezliğini koruyor.

Sensfeel etkili Hexodor artık Türkiyede

Türkiyede sensfeel Etkili hexodor olarak satılan bu ürün manken Ebru Şancı üzerinde denenmiş ve sonuçları hayretle karşılanmıştır... Ebru Şancı da genç sevgilisine böyle kandığını itiraf ediyor. Aralarında Eski ürdün kralı ve dünyanın jet setinden birçok saygın iş adamı ve playboy bulunan sevgili listesine geçenlerde katılan genç sevgilisi görenleri hayrete uğrattı. Bir davette tanıştıklarını ifade eden Kral TV müzik ödülleri gecesinde yanımdan geçerken bir anda dikkatimi çekti “içimde garip bir heyecan oluştu ve irkildim çok hoş bir histi ve tanışmak istedim.” (bu sırada gülüyor)

Türkiye’de patenti alınmış ve üretimi başlamış olan Hexodor’un sadece internet üzerinden satışı yapılmaktadır.Kısa bir araştırma sonucunda hemen alabileceğiniz yüzdeyüz güvenli satışlar yapılmaktadır. Hemen aynı gün kargoya verilerek ertesi güne kapıda nakit ve kredi kartıyla ödeme seçenekleri ile bu ürüne ulaşmak çok kolaydır.Hexodor her türlü bütçeye uygun olan fiyatı ile rekabeti bir üst seviyelere taşımakla beraber çok can yakacağa benziyor. Tüm bu sebeplerden dolayı elini çobuk tutanlar yaşadı.

Sensfeel etkili hexodor için www.hexodorparfumu.com üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz