03.09.2014 09:18:45 | Son Güncelleme

iPhone 6′da dev ortaklık

Telefon devi Apple’ın yeni akıllısı iPhone 6 için yeni bir iddia ortaya atıldı.

iPhone serisinin son sürümü için kredi kartı görevi göreceğine dair söylentiler ortaya çıkmaya başladı. Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre teknoloji devinin bu planını hayata geçirmek için girişimlerde bulunduğu belirtiliyor.

Teknoloji devinin son akıllısı iPhone 6 için kredi kartı özelliği bulunacağı söylentisinin peşinden, şirkete yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre şirket bu planını hayata geçirebilmek için kredi kartı hizmeti veren ortaklık anlaşması imzalamaya hazırlandığı ortaya çıktı.

9 Eylül’de tanıtımı gerçekleşecek olan cihaz hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Önceki sürümlerine oranla daha geniş bir ekrana sahip olacak olan cihazın aynı zamanda kredi kartı gibi kullanılacağı öne sürüldü.

Bloomberg tarafından yapılan habere göre şirkete yakın kaynaklardan alınan bilgiler doğrultusunda Apple’ın bu hizmetini kullanıcıları ile buluşturmak için kredi kartı hizmeti sunan şirketler ile ortaklık kurmaya hazırlandığı ortaya çıktı. Söylentilere göre American Express ile anlaşmaya varan şirket, önümüzdeki günlerde Visa ve MasterCard ile de anlaşmaya varacağı belirtiliyor.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

9 Eylül’de cihazını tanıtacak olan Apple tarafından henüz bu iddialara resmi bir yanıt gelmedi.

iPhone 6′nın İçi Açıldı

Yorumları göster