21.09.2014 13:06:20 | Son Güncelleme

iPhone’lar Türkiye’de ön siparişe açıldı!

Dev telefon üreticisi Apple ‘ın ABD’de satışa sunduğu yeni gözdeleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, Türkiye’de ön siparişe sunuldu.

iPhone’lar Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı!

Dev telefon üreticisi Apple ‘ın ABD’de satışa sunduğu yeni gözdeleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, Türkiye’de ön siparişe sunuldu.

Her ne kadar telefon devi kendi resmi sitesi üzerinden ön sipariş almaya başlamamış olmasa da, teknoloji marketlerinden Bimeks, Teknosa, Gold ve Vatan üzerinden ön sipariş imkanı bulunuyor.

Henüz çıkmadan önce merkezin önünde kuyruklar oluşturan fanatik iPhone kullanıcıları telefonlarına kavuşmuşken, şimdi sıra Türkiye’ye geldi. Şirket resmi internet sitesi üzerinden ön sipariş almaya başlamasada, Bimeks, Teknosa, Gold, Vatan gibi teknoloji mağazaları Türkiye garantili iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için ön sipariş almaya başladı.

Gün itibariyle başlayan ön sipariş sürecini takiben iPhone 6’lar sahiplerine 26 Eylül 2014 tarihi itibariyle ulaşmaya başlayacak. Ancak bu taleplere herhangi bir hediye, indirim veya avantaj sunulmuş değil. GSM operatörleri tarafından ise cihazın 26 Eylül’de satışa sunulacağından başka bir bilgi gelmiş değil.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

FİYATLAR NASIL?

iPhone 6 fiyatını tekrar hatırlatmak gerekirse; 16 GB depolama alanı olanlar 2.349 TL iken aynı depolama alanına sahip iPhone 6 Plus ise 2.649 TL olarak belirlendi. Bunlara her kapasite artışında eklenen 300 TL’lik bir fiyatta söz konusu.

Bakalım ülkemizde Apple‘ın yeni gözdelerine nasıl bir ilgi oluşacak…

Assassin’s Creed Filmi 2016′da!

Yorumları göster