12.08.2017 21:42:18 | Son Güncelleme

Karabük'te anne dehşeti! 3 yaşındaki kızdan ne istedin?

Karabük'te oturan baba A.A, eve geldiğinde 3 yaşındaki kızı E.A'nın gözlerindeki morluk ve şişkinlikleri görünce Karabük eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Hastane yetkililerinin durumu polise bildirmesi üzerine, A.A ve üvey anne F.A gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen çiftten baba A.A adli kontrol şartıyla salıverilirken üvey anne F.A, 'Kasten yaralama' suçlamasıyla tutuklandı.

Karabük'te 3 yaşındaki kızını darp ettiği iddia edilen üvey anne, tutuklandı. Alınan bilgiye göre, Beşbinevler Mahallesi'nde oturan A.A, eve geldiğinde 3 yaşındaki kızı E.A'nın gözlerindeki morluk ve şişkinlikleri görünce Karabük eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü.

Küçük kız tedavi altına alınırken, tespit edilen cilt altında yüzeysel yaygın doku lezyonları ve çok sayıda yaralanmasının basit tıbbi müdahale ile giderilemeyeceğine ilişkin rapor verildi.

ÜVEY ANNE TUTUKLANDI

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Hastane yetkililerinin durumu polise bildirmesi üzerine, A.A ve üvey anne F.A gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen çiftten baba A.A adli kontrol şartıyla salıverilirken üvey anne F.A, "Kasten yaralama" suçlamasıyla tutuklandı.

E.A. ise Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce koruma altına alındı.

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster