16.01.2019 15:15:08 | Son Güncelleme

Kerimcan Durmaz: Annesinin hasta olduğunu bilmiyordum!

Geçtiğimiz hafta annesini kaybeden Hande Erçel'e "bazlama surat" dediği için eleştiri oklarının hedefi olan Kerimcan Durmaz kendisini savundu.

Kerimcan Durmaz daha önce Hande Erçel'e sosyal medya üzerinden "Bazlama surat" demişti. Hande Erçel o dönem Murat Dalkılıç'la aşk yaşıyordu. Hem Erçel hem de Dalkılıç, o sözlerinden sonda Durmaz'ı sosyal medya hesaplarından engellemişti.

Geçtiğimiz hafta Hande Erçel'in annesinin vefatıyla bu konu yeniden gündeme geldi. Kerimcan Durmaz'a annesi hastayken Hande Erçel'e o sözleri söylediği çok ağır eleştiriler geldi. Bunun üzerine Kerimcan Durmaz kendisini şu sözlerle savundu: "Önceden birinin vesilesi ile böyle bir şey söylemiş olabilirim ama o durumla bu durum başka. Ben sadece baş sağlığı dilemek istedim. Ben Hande'nin annesinin hastalığından habersizdim. Bunu kasten ve bilerek yapıyor olsaydım haklılardı. O konu çok eski bir konu, şu an yaşananlar ise çok yeni. Ben insanlık görevimi yapıp baş sağlığı diledim. Kim olsa dilerdim. O sözler ve tepkiler bana çok saçma geldi."

Yorumları göster