24.09.2014 11:45:09 | Son Güncelleme

Komşusunu öldüresiye dövdü!

Kuşadası’nda 35 yaşında bir kadın, komşusu tarafından taciz edilip, dövüldüğü iddiasıyla savcılığa başvurdu.

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası’nda Sanayi Sitesi bölgesinde meydana gelen olayda G.A. İsimli bir çocuk sahibi ve dul bir kadın, savcılığa başvurarak, T.T. isimli komşusunun kendisini taciz ettiğini, kendisine karşılık vermeyince de dövdüğünü ileri sürdü. Vücudunda morluklar ve darp izleri bulunan şikayetçi kadının dövüldüğünü söylediği görüntüler, apartmanın güvenlik kamerası tarafından da kaydedildi.

'KOCANI GEL AL'

İddiaya göre, komşusunun tacizlerinden bunalan G.A, alkol alıp merdiveninin altına saklanan T.T'yi fark edip eşine şikayet etti.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

'Gel kocanı al' diyen G.A kadının saldırısına uğradı. Kadınlar arasında başlayan kavgaya tacizci komşu da dahil oldu. Genç kadın komşuları tarafından feci şekilde darp edildi.

Şikayet ve güvenlik kamerası görüntülerinin ardından savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. İfadesi alınan T.T. ise apartmanın önünde odun yüzünden tartışma çıktığını ve bunun ardından da G.A. İle kavga ettiklerini iddia etti. Sanayi Sitesi’nde demircilik yapan T.T. İfadesinin ardından serbest bırakıldı. (İHA)

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster