10.09.2014 14:44:47 | Son Güncelleme

Korkunç cinayetin perde arkası aralandı

İstanbul Ümraniye'de 34 yaşındaki kadın, evinde boğazı kesilerek öldürüldü.

Kadının çarşafa sarılı çıplak cesedini, kapının aralık olmasından şüphelenen bina görevlisi buldu. Polisin, izini sürdüğü katil zanlısı binanın güvenlik kameralarınca görüntülendi.

PARA KARŞILIĞI İLİŞKİ İDDİASI

Asansör beklerken görülen katil zanlısının, kadın ile para karşılığı cinsel ilişki için anlaşarak eve geldiği öne sürüldü.

Ümraniye Çamlık Mahallesi Keten Sokak'ta bulunan 80 daireli 16 katlı bir binanın 14'üncü katında, önceki gece meydana gelen olay iddiaya göre şöyle gelişti.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Bina görevlisi katları gezdiği sırada 14'üncü katta yaşayan 34 yaşındaki Fatma Şerban'ın daire kapısının açık olduğunu fark etti. Önce zile bastı. Ses gelmeyince de açık olan kapıdan içeri girdi.

Işığı açık olan yatak odasına girdiğinde ise çarşafa sarılı halde kanlar içerisinde boğazı kesilerek öldürülen Fatma Şerban'ı gördü. Durumu polis ekiplerine bildirdi.

Kısa sürede olay yerine gelen polis, Şerban'nın yaşama ihtimalina karşı olay yerine sağlık ekiplerini çağırdı. Ancak gelen sağlık ekipleri Şerban'ın hayatını kaybettiğini belirledi. kaynak haberturk

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster