15.09.2014 08:37:30 | Son Güncelleme

LG G Flex 2 çok yakında tanıtılabilir

LG, G Flex 2 modelini çok yakında ortaya çıkarabilir.

LG geçtiğimiz sene dünyanın ilk kavisli telefonunu piyasaya sürerek akıllı telefon dünyasında devrim yaratmıştı. LG G Flex modeli ciddi bir satış başarısı elde edemese de önemli bir algı değişikliğine neden oldu. Kavisli telefon serisinin ikinci cihazı olması beklenen G Flex 2′nin ise çok yakında görücüye çıkacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

LG’nin kavisli telefonu 6 inçlik ekranı ve kavisli yapısıyla ön plana çıkıyordu. Ancak cihazın yüksek fiyatı kullanıcıları düşündürüyordu. Güney Koreli şirket G Flex’de yaptığı hataları iyi süzerek G Flex 2′de yapmayacaktır.

Kavisli yapısıyla dikkat çekmeyi başaran G Flex’in neden çok iyi bir satış başarısına sahip olmaması da fiyatıyla alakalı.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Öte yandan G Flex 2′nin ekranının G3′te olduğu gibi QHD olmayabileceği gelen haberler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra G Flex 2′nin ekranının Full HD’den daha iyi bir kaliteye sahip olacağı söyleniyor. Buna ek olarak LG G Flex 2′de daha önce görülmemiş bir özelliğin yer alacağı söyleniyor. Örnek vermek gerekirse LG G Flex’de kendini onaran kapak teknolojisi bulunuyordu. G Flex 2′de bu teknolojiden daha çok etki yaratacak bir özelliğin bulunması bekleniyor.

HTC Su Geçirmez Selfie Telefonu Duyuracak

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster