24.09.2014 08:33:29 | Son Güncelleme

Nazlı Çelik'ten askere taş atan Aysel Tuğluk'a sert sözler

Star Haber sunucusu Nazlı Çelik, Şanlıurfa Suruç'ta güvenlik güçlerine taş atan HDP'li milletvekili Aysel Tuğluk'u canlı yayında eleştirdi.

Star Ana Haber'in ünlü spikeri Nazlı Çelik, Suruç'ta güvenlik güçlerine taş atan HDP'li Aysel Tuğluk'u haberleri sunduğu sırada eleştiriye tuttu.

"KENDİNE OY VERENLERİ TEMSİL EDİYOR"

Tuğluk'un hukukçu olduğunu hatırlatan Çelik, "Aysel Tuğluk bir avukat yani bir hukukçu. Üstelik uzun süredir de milletvekili yani kendisine oy verenleri Meclis'te temsil ediyor." ifadelerini kullandı.

"ÇÖZÜMÜN DEĞİL KARMAŞANIN PARÇASI OLUYOR"

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Nazlı Çelik, "Ama elinde taş güvenlik güçlerini hedef alıyor yani çözümün bir parçası olması gerekiyor ama bu görüntüler onu karmaşanın bir parçası olarak gösteriyor. Üstelik yasaları bir hukukçu olarak çok iyi biliyorken." diye konuştu.

AYSEL TUĞLUK DA TWİTTER'DAN YANIT VERDİ

Tuğluk Twitter'dan, ''Star TV spikeri sayın Nazlı Çelik dün akşam haberlerinde siyasetçi/hukukçu kimliğime işaret ederek beni eleştirmiş. Karmaşanın değil, çözümün parçası olmamı istemiş. Kendisini hem güzel hem de başarılı bulurum. Eleştirilerini hassasiyetle dikkate alacağım'' dedi.

Yorumları göster