20.09.2014 09:23:49 | Son Güncelleme

NBA 2K15′de kendi yüzünüzle oynayabileceksiniz!

2K Games’in son olarak ortaya çıkardığı teknoloji ile NBA 2K15′de kendi yüzünüzle oynamanız mümkün.

Spor oyunları oyuncuların en sevdikleri oyunlar arasında yer alıyor. Ancak arkadaşlar arasında yapılan turnuvalar ve kıyasıya çekişmeler dışında oyun bir yerden sonra sıkıcı bir hale gelebiliyor. Bu durumu engellemek için son dönemde basketbol ve futbol oyunlarında kariyer modları oldukça popüler olarak karşımıza çıkıyor. Kariyer modunda kendi oyuncunuzu yaratıp kendinizi oynamak oyuna bir heyecan katıyor.

İster futbol oyunlarında olsun ister basketbol oyunlarında kariyer modlarında oyuncunuzu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz ancak hiçbir zaman yarattığınız oyuncu tam anlamıyla size benzemez. İşte tamda bu durumu fark eden 2K Games oyuncuların kendi yüzlerini oyundaki karakterlerine aktarabilmelerini sağlayan teknolojiyi tanıttı.

İlk olarak NBA 2K15′de görülecek yüz tarama teknolojisi başlangıç olarak PS4 ve Xbox One’larda kullanılabilecek. Bu noktada yüzünüzü tarayacağınız kameralar PS kamerası veya Kinect olacak. Oyunda kendi yüzünüze sahip karakterler ile oynayabileceğiniz bölümler kariyer bölümü veya multiplayer bölümü olacak.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Facebook Moments Yolda!

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster