23.09.2014 08:22:24 | Son Güncelleme

Nexus 4 kullanıcıları Android L’e kavuşuyor

Google çalışanlarının Anroid L işletim sistemiyle çalışan Nexus 4′leri kullanmaya başladığı ve telefonun önümüzdeki aylarda güncellenebileceği belirtiliyor.

İnternet devi Google‘ın Haziran ayında düzenlediği Google I/O 2014 kapsamında resmi olarak tanıtılan Android L işletim sisteminin beta sürümü, bu etkinliğin düzenlenmesinden bir gün sonra belli başlı Nexus kullanıcılarına sunulmuştu. Nexus 5 ve 7 gibi yeni cihazların kullanıcıları işletim sisteminin bu henüz tamamlanmamış versiyonuna ulaşabiliyor olsa da, Google’ın eski telefonları arasında yer alan Nexus 4 kullanıcıları bu ayrıcalıktan mahrum bırakılmıştı.

Ancak şimdilik Google tarafından es geçilen Nexus 4 için Android L işletim sisteminin yayınlanması için hazırlıklar başlamış durumda. Her ne kadar işletim sisteminin beta sürümü Nexus 4 kullanıcılarına sunulmamış olsa da, Google çalışanlarının Android L kullanan Nexus 4′leri denemeye başladığı söyleniyor. Google çalışanlarının Nexus 4′te yeni işletim versiyonunu kullanıyor olması genel kullanıcı kitlesinin de önümüzdeki aylarda bu güncellemeye kesin kavuşacağı anlamına gelmese de, bu yolda atılmış önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Ultra Street Fighter 4′e Yeni Mod

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster