13.09.2017 13:57:52 | Son Güncelleme

Nihat Doğan'dan Seda Sayan açıklaması: 'Çok heyecanlandım'

Geçtiğimiz gün Seda Sayan, eski sevgilisi Nihat Doğan'ın Beyaz TV'deki programına katılıp Müge Anlı'yı eleştirmişti. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin arasındaki samimiyet, 'barışacaklar' şeklinde yorumlandı. Dün özellikle sosyal medyada çok konuşulan bu durum hakkında Nihat Doğan'dan yeni açıklamalar geldi.

Beyaz TV'de 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Nihat Doğan, Seda Sayan'la dün canlı yayında yaptığı görüşmeyle ilgili düşüncelerini yine kendi programında açıkladı.

İşte 'Sahnede duruşı ondan öğrendim' diyen Nihat Doğan'ın o açıklamaları...

"SAHNE DURUŞUNU ONDAN ÖĞRENDİM"

Eski sevgilisi Seda Sayan hakkında ilk kez konuşan Doğan, "Seda Hanım'ın bana kattğı çok şeyler var. Televizyonculuktaki başarım... En büyük taktikleri ondan öğrendim. Sahne duruşunu ondan öğrendim. İmaj nasıl yapılmalı? Herkes gurur yapar söylemez, ama Seda Hanım bana çok şey kattı" dedi.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Ünlü türkücü, "Benim de ona kattığım çok şey var. İlişkiye ilk başladığımızda aldığı praya bakın, bir de biz ayrılırken aldığı paraya bakın. Ona yaptığım albüm, şarkıdan sonra ekstradan ekstraya koşmaya başladı. Reklam müziklerini yaptım. Birbirimize faydamız oldu. Belki onun bana daha fazla olmuştur. Onu da inkar etmem" ifadelerini kullandı.

Yorumları göster