03.09.2014 13:50:46 | Son Güncelleme

Okulda ustalara saygı, burun okulu usta hocalarını ağırlıyor

İlk olarak 2012 yılında Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Süreyya Şeneldir'in projesi olarak hayata geçen Burun Okulu, Türkiye'nin dört bir yanından doktorları ağırlamaya devam ediyor.

Burun Okulu'nda 6. kez zil Cumartesi günü çalacak. Farklı illerden 100 doktor, "burun" başlığında İstanbul'da biraraya gelecek.

Burun Okulu 6'yla birlikte "ustalara saygı" başlığı da hayata geçiyor. Farklı bölgelerden gelen doktorlar, sadece sunum ve canlı cerrahi izlemeyecek, seçtikleri meslekte "usta" olmuş isimlerle de biraraya gelecek.

Burun Okulu 6'nın ilk usta konuğu Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Turgay Han olacak. Okul projesinin sahibi KBB Uzmanı Op. Dr. Süreyya Şeneldir'in de hocası olan usta cerrah Turgay Han, katılımcı meslektaşlarıyla deneyimlerini aktaracak.

Usta konuk Turgay Han, aynı zamanda yaşadığı ilginç ve unutulmaz anları da katılımcılarla paylaşacak.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Burun Okulu 6'da daha sonra sunumlar ve canlı cerrahi yapılacak.

Canlı cerrahinin bu ders programındaki konusu ; eğik burun.

Op. Dr. Süreyya Şeneldir, canlı cerrahide estetik burun ameliyatlarında sık rastlanan eğik burun vakasına rinoplasti ameliyatı yapacak. Ameliyat katılımcılara da canlı olarak izlettirilecek.

Burun Okulu 6, bir ay içinde arka arkaya ameliyat olan beş kişiye yapılan farklı teknikteki ameliyatların sunumuyla sona erecek.

Yorumları göster