12.09.2014 12:46:02 | Son Güncelleme

Önce İngiliz sevgilisini, sonra engel olmak isteyen pizzacıyı dövdü

Muğla'da 19 yaşındaki Nail Gürsoy 39 yaşındaki İngiliz sevgilisini yol kenarında öldüresiye dövdü.

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde İngiliz sevgilisi 39 yaşındaki Kirsty Chandler'i yol kenarında döven 19 yaşındaki Nail Gürsoy, kadının yardım istemek için durdurduğu pizzacı 40 yaşındaki Metin Çağman'ı "Sen benim karımı nasıl götürürsün" diyerek dövdü.

Fethiye'nin Patlangıç Mahallesi Baha Şıkman Caddesi üzerindeki olay, dün saat 03.30 sıralarında meydana geldi. Nail Gürsoy, İngiliz uyruklu sevgilisi Kirsty Chandler ile bir eğlence mekanında içti. Mekandan birlikte çıkan çiftin yürüyerek evlerine döndükleri sırada başlayan tartışma, Petek Sitesi yanında kavgaya dönüştü. İddiaya göre, Nail Gürsoy kaldırıma yatırdığı sevgilisini dövmeye başladı.

PİZZACIYA SALDIRDI

15 dakika devam eden kavganın sonunda Gürsoy'un elinden kurtulan Chandler, 48 PH 435 plakalı motosikletiyle evine dönen pizzacı Metin Çağman'ın önünü kesti. Chandler olay yerinden kaçmak için motosiklete binmeye çalıştığı sırada koşarak gelen Gürsoy, bu kez olan biteni anlamaya çalışan Çağman'a saldırdı.

KARŞILIK VERMEDİ

Çağman, yüzüne ve beline aldığı darbeler sonrası kanlar içinde kaldı. Gürsoy motosikletten indirip yere yatırdığı Chandler'i dövmeye devam etti. Site sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Kavgayı ayıran polis, direnen Nail Gürsoy'u kelepçeleyerek gözaltına aldı. Kirsty Chandler bu sırada polis ekiplerini durdurmaya çalıştı. Site sakinleri yaşananları evlerinin balkonundan şaşkın bakışlarla izledi.

ŞİKAYETÇİ OLMADILAR

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Gürsoy ve Chandler, Fethiye Polis Merkezi'ne, Metin Çağman ise tedavi için Fethiye Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Çağman'ın açılan kaşına 6 dikiş atıldı. İfadesi alınan Nail Gürsoy, Metin Çağman ile Kirsty Chandler'in şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakıldı.

Evli ve 1 çocuk babası Metin Çağman, iş çıkışı hamile eşinin yanına dönmek isterken başına gelenler karşısında büyük şaşkınlık yaşadığını dile getirdi. Önceki yıllarda eğlence mekanlarında koruma olarak çalıştığını anlatan Çağman, trafikte yaşadığı tartışmalar sonrası aylarca mahkeme kapılarında beklediğini, bu yüzden de Nail Gürsoy'a karşılık vermediğini söyledi.

'SEN BENİM KARIMI NASIL GÖTÜRÜRSÜN'

Gürsoy'dan şikayetçi olup olmayacağı yönünde kesin karar vermediğini kaydeden Çağman, şöyle dedi:

"Eve dönerken önümde aniden bir kadın belirdi. Çarpmamak için durdum. Kadın İngilizce 'İmdat' diye bağırıyordu. Ben ne olduğunu anlamadan diğer arkadaş 'Sen benim karımı nasıl götürürsün' diyerek saldırdı. Bir çocuğum var, 14 yaşında. İkinci çocuğumu bekliyorum. Sakin olmayıp çocuklarımı yalnız bırakmak istemedim. Karşılık vermiş olsam başım belaya girecekti. Sakin kalmak en iyisiydi."

(DHA)

Anahtar Kelimeler:
Yorumları göster